Şimdi Ara

Beyler çok acil yardımBeyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler çok sıkıntılı bir duruma düştüm. Demin mesaj geldi ve imei no nuz kayıt dışı olmuştur ve 1 hafta içinde kapatılacaktır diyor. Bu siteden birine yollayıp kayıt ettirmiştim ama kim oldugunu hatırlamıyorum. Elimde bi pasaport var kayıt yapılmamış hıc onun uzerıne kayıt yaptırıcam ama kayıt yaptırılan pasaport sahıbının adı soyadı gerekıyor onu da bılmıyorum. Ne yapıcagımı bılmıyorum beyler acıl yardım edın lutfen.

• Hocam forumda bu işlerle ilgilenenler var 100 150 liraya yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Bean34

Hocam forumda bu işlerle ilgilenenler var 100 150 liraya yapıyorlar

Ne yi yapıyolar anlamadım zaten forumda herkez herşeyi yapıryorda çoğu kaçakçı adamların gerçekten güven bırakmadılar artık
  • Aynisi arkadaşa olmuştu pasaport kaydı yaptirmıştık 6 ay sonra telefon kapanacaktir diye mesaj geldi sana geldigi gibi pasaport kaydi onun uzerineydi ve onun islem yapmasi gerekiyordu fakat adama ulasamadik.fakat forumda birkac arkadasin yardimiyla pasaport kaydini tamamen silip yeniden yaptirttik ve sorun yok simdi seninde oyle yaptirman gerekiyor
  • Bizde sorun yok 150 lira verip yaptirttik guvenip.Ha guvenemem dersen telefon ipod olur :)
  • Bilmiyorum napıcam bakalım başka yapıcak bırsey yok mu
  • Valla hocam o telefonun açılması için ilk pasaportu silip yeniden pasaport kaydı yaptirman gerek.ilkini hatirlamiyorum diyosun ustunede silmeden kayit yapamazsin çözüm yolu bu bizide çok ugrastirmisti o yüzden iyi biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.