Şimdi Ara

Beyler çok acil !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler daha demın ps store da takılırken gta 4 gozume carptı 25 lıra diyordu merak ettım gırdım continue shopping falan derken purchased dedi download ekranına gecti fakat kart numarası falan hıc bır sey vermedım oyunu nasıl alır aklım cıkacak durumum zorda 10 lıra nın hesabını yapıyorum 25 lıra gıttıyse evin suyu kesılır yarın o zaman ıptal nasıl ederım beyler yardım nolur

edit : mailime aldıgıma dair bilgiler geldi de bu parayı nerden cektı aklım almıyor arkadas nerden ıptal ettirebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetb34gfb -- 4 Aralık 2012; 19:19:15 >

• Evin suyu mu kesilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZelHaS

Evin suyu mu kesilir
    kardes para yok para biriktırıyodum fatura ıcın bu ay sıkısıgım o 25 lıra cektıyse su faturasını odeyemem dıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetb34gfb

kardes para yok para biriktırıyodum fatura ıcın bu ay sıkısıgım o 25 lıra cektıyse su faturasını odeyemem dıyorum

daha once kredi karti no. falan vermistiydin?
    yani alisveris yapmismiydin ps storeden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephisto0191 -- 4 Aralık 2012; 19:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

quote:

fifa 13 fut da pack acmıstım onun ıcın vermıstım
  • quote:

quote:

quote:

Valla alindiysa geri donus yok herhalde ama istersen sony ile iletisime gec mail filan at ama ne bileyim is isten gecmis sanirim
  • quote:

quote:

quote:

tam emin degilim fakat walletinde yeterli miktarda bakiye varsa cekmis OLABILIR. (emin degilim ama hocam, benim fikrim bu)
  • quote:

Alisveris yapmadan once kartiniza bi mesaj geliyor onayliyormusunuz diye siz onay vermeden cekmemesi lazim
  • quote:

quote:

Alisveris yapmadan once kartiniza bi mesaj geliyor onayliyormusunuz diye siz onay vermeden cekmemesi lazim

Alıntıları Göster
    kartı anneme vermıstım o eve gelınce bakayım o zaman off arkadas cok sıkıntı bi durum
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    iptal edersen veya kartını iptal ettirmen durumunda. paran geri yatar ama PS3üne elveda diyebilirsin. Sony hesabını banlar geri acmakta cok zor bildigim kadarıyla.yeni accont alayım diye düsünme ps3 banlıyor o ps3 ile online oyun oynayamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

iptal edersen veya kartını iptal ettirmen durumunda. paran geri yatar ama PS3üne elveda diyebilirsin. Sony hesabını banlar geri acmakta cok zor bildigim kadarıyla.yeni accont alayım diye düsünme ps3 banlıyor o ps3 ile online oyun oynayamazsın.

o neymiş öyle ya ben sımdı oyun aldım dıyelım bundan sonra online oynamıcakmıyım öyle saçma iş olurmu
  • quote:

quote:

o neymiş öyle ya ben sımdı oyun aldım dıyelım bundan sonra online oynamıcakmıyım öyle saçma iş olurmu

Alıntıları Göster
    O parayı geri alman zor, alsan bile en az 2 ayı bulur. Gitmiş gözüyle bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun.O parayı biraz zor alırsın.
  • quote:

quote:

oyun aldın sorun yok ama sony eger ödemeyi banka tarafından iptal ettirdinde hesabını banlıyor yani.artık geri dönüs yok yani ugrasıp iptal ettirebilirsin.sony de seni banlıyor ozaman demek istedigim o 25tl ödedin üstelemezsen sorun yok eger parayı.geri alırsan banlamayı yapıyor.banın acılması türkiyeden olmuyor ingiltere vs ugrasman gerekir cok.

• quote:

+1 Alabilmen için (emin de değilim) çok uğraşman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0ril

quote:

+1 Alabilmen için (emin de değilim) çok uğraşman lazım.

Alıntıları Göster
    Önceden yazdığım bir mesaj.

Sony bir mail atar:

" Para iadesi yapılamaz.
    Hizmet şartlarının 16. sayfasının 2. parağrafında GARANTİ REDDİ VE SORUMLULUK SINIRLAMASINDA bu tür yazılımlarda garanti vermemekteyiz, kişi oyunu alınca anlaşmayı kabul etmiş sayılır"

falan diyor.

Bir yol var ama her kapısı bana (Ben değil, ban.) çıkıyor. Bu konuda speedy34 diye bir arkadaş gerekli açıklamayı yapmış ama Sony iadeden sonra hesabı banlıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_64454809/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64454809

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Önceden yazdığım bir mesaj.

Sony bir mail atar:

" Para iadesi yapılamaz.
    Hizmet şartlarının 16. sayfasının 2. parağrafında GARANTİ REDDİ VE SORUMLULUK SINIRLAMASINDA bu tür yazılımlarda garanti vermemekteyiz, kişi oyunu alınca anlaşmayı kabul etmiş sayılır"

falan diyor.

Bir yol var ama her kapısı bana (Ben değil, ban.) çıkıyor. Bu konuda speedy34 diye bir arkadaş gerekli açıklamayı yapmış ama Sony iadeden sonra hesabı banlıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_64454809/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64454809

Alıntıları Göster
    Fifa aldıktan sonra kredi kart bilgilerini sildin mi kardeşim ? Eğer sildiysen kredi kartından herhangi bişey çekemez. Bir de internet bankacılığından kredi kart limitini kontrol et istersen. Eğer parayı ordan da çekmişse, demek ki kredi kart bilgilerini silememişsin demektir. Geçmiş olsun demekten başka bir çare yok. Hesabı hemen satılığa çıkar bari 2.el bölümünde, alan olursa zararını kapatırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Fifa aldıktan sonra kredi kart bilgilerini sildin mi kardeşim ? Eğer sildiysen kredi kartından herhangi bişey çekemez. Bir de internet bankacılığından kredi kart limitini kontrol et istersen. Eğer parayı ordan da çekmişse, demek ki kredi kart bilgilerini silememişsin demektir. Geçmiş olsun demekten başka bir çare yok. Hesabı hemen satılığa çıkar bari 2.el bölümünde, alan olursa zararını kapatırsın.

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun daha önce KK bilgilerini yazdıysan affedmiyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: speedy34
    sony e boyle bır konu hakkında zamanında bır email atmıstım yaklasık 4 gun sonra özetleyeceksem " NO REFUND " anlamında bır email aldım... başka bir yöntem daha var olay şöyle ki eğer benim gibi sabır ve azim duvar deyiminden yola çıkarak bankadan extre gelmesını beklıyorsun ardından extre de belirtilen sony enterteinment isimli para transferinin saat gün tarih lerini ve kredi kartının numarasını içeren bir itiraz dilekçesi yazıyorsun misal

tc donanımhaber bankası ödeme birimi

465454-161 nolu müşterinizim 546984654351321 nolu kredi kartımdan 23.00.12 tarihli extrede belirtilen şukadar tutarlı alışveriş bilgim dahilinde değildir bu nedenle paranın iadesini talep ediyorum

içerikli bir fax yolluyorsun .. onlar bunu alıyor sana telefonla ulaşıyor emın mısın degıl mısın ıvır zıvır tamam dıyor sen bekle ..

sony ile haberlesıyorlar tamam dıyor sony biz bu hesaba para iadesi yapıyoruz dıyerekten senın bankanla olan son gorusme sonrası hesabına ( 1 ay ) sonra para geçiyor

evet herşey buraya kadar güzel

sony kimsin kardeşim sen beni mi keklıyorsun dıyerek seni buluyor çok kısa bır sure ıcerısınde ps3 makinanı PSN den blockluyor ve altına not düşüyor BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEZSEN NAHHH AÇILIR PSN ancaa single takılırsın dıyor :)

sen sony ile irtibata geçiyorsun hatta emaillerine cevap vermıyor tutup skype dan sony ı arıyorsun dıyosun olay boyle boyle BİZE OYUNUN DOLAR TUTARINI MONEY ORDER OLARAK GÖNDER ...

Money order ( mail order değil ) america da kullanılan çek sistemi.. türkiyede bu money order olayını yapan banka yok..

DURUM BU ŞEKİLDE ... KISACASI BULAŞMA SONY BIGGER THAN US ALL :)

nereden mi biliyorum psp imde yanlıslıkla 2 oyun almıstım oyunlarda acayıp dandiri bişeylerdi bu yollara başvurdum paramı geri aldım ve parayı geri verdim amerikada bir tanıdık vasıtasıyla oldu herşey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Alıntıları Göster
    Sony Paypal ile anlaşıp Playstation Store' a Paypal hizmetini getirmediği sürece bu karışıklıklar devam edecek. Sony kendi kaybeder. Mesela bu arkadaş bir daha kolay kolay alışveriş yapmaz.

Mesela beni de şu yönden kısıtlıyor. Kredi kartımı (genelde sanal kart kullanıyorum) bir psn hesabıma tanıttım ve alışveriş yaptım. Daha sonraki zaman başka bir psn hesabımdan alışveriş yapacağım zaman oraya tanıtmam gerekiyor. Sonra eski hesabıma girdimi benden yeniden güvenlik numarası falan istiyor. PSN hesapları arası tek bir kredi kartını kullanmak eziyete dönüşüyor. Sırf bu yüzden uzun zamandır PSN den alışveriş yapmıyorum.

Halbuki Paypal olsa, hangi psn hesabından girersen gir, ödeme aşamasında paypal kullanıcı adını ve şifreni girdimi hiç bir güvenlik aşamasına takılmadan ödeme 10sn de gerçekleşir. Sonra Sony sağ biz selamet.

İş uzadıkça uzuyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.