Şimdi Ara

Beyler, bu işte bir bit yeniği mi var yardım edin!! Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese, 1 kasım pazar günü monster abra a5 laptobum çalındı. Pc nin bana en çok lazım olduğu dönemde olduğum için hemen pc almam gerekiyor. O yüzden hemen araştırmalara başladım, bişey buldum ammaaa...!

Bir lenovo Laptop buldum, ürün fiyatı normalde 3800 lira. Bu abimiz faturayı 800 lira kesecek biraz indirim de yapacak böylece pcyi 3.300 liraya almayı planlıyorum. Şimdi bu ürün ilerde sıkıntı çıkarırsa garanti kapsamında olacak sanırım ama ağır bir arıza durumunda işler nasıl yürür? Para iadesi mi yapılır? Eğer para iadesi yapılıyorsa faturadaki mebla üzerinden mi yapılıyor yoksa aynı pcyi direk veriyorlar mı? Bu işin içinden çıkamadım. Önceden böyle bir olay yaşamış olan varsa yardım ederse sevinirim. Beyler bi el atın yol yoldam gösterin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 21 Mayıs 2020; 12:41:1 >
  • huhuq kullanıcısına yanıt
    Gönül ister ki paramız olsun rahat rahat alalım ama malesef ucuza iyisini almaya çalışıyoruz. Ama bu pcnin beni üzmesini istemiyorum. O yüzden sanırım almayacağım dediğiniz gibi.

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 21 Mayıs 2020; 12:41:11 >
  • huhuq kullanıcısına yanıt
    Lenovo y50 70 ultra HD olan versiyon hocam. Çalınan pc m monsterdi. Ama ağır geliyordu

• Abdussamet.Erkek kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 21 Mayıs 2020; 12:41:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkekAbdussamet

Lenovo y50 70 ultra HD olan versiyon hocam. Çalınan pc m monsterdi. Ama ağır geliyordu

aynen ya . bu modelin eksiği nedir. benim de hoşuam gitti. tasarımı güzel ekran 4k falan.
  • koçari K kullanıcısına yanıt
    Forumda kullanan bulursak çok güzel olur ya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.