Şimdi Ara

Beyler ben şınav çekemiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
96.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • göğüs ve omuz kaslarımı nasıl geliştirebilirim ! (şınav cek gibi bi cvp veripdee saçmalamayın zaten cekemediğimde tavsiye alıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Meyan

quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Şınav çekmek için neremizin güçlü olması lazım 4 kiloluk dambıldan tek seferde 75 tane çekebılıyorum ama şınava gelınce 2 tane en fazla çekiyorum deli olucam :S

kolların mantar demek ki

Bu arkadaşta geri çekemiyo

• quote:

Orjinalden alıntı: angel_buff

quote:

Orjinalden alıntı: Ertungaa

şınav çekemiyorsan başka şeyler çek

katılıyorum hem kas yapar

angel_buff resimdeki kim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V_lkan -- 9 Ağustos 2008; 18:19:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Meyan

quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Şınav çekmek için neremizin güçlü olması lazım 4 kiloluk dambıldan tek seferde 75 tane çekebılıyorum ama şınava gelınce 2 tane en fazla çekiyorum deli olucam :S

kolların mantar demek ki

aman hacı sen bırak, çocuğuda kendine benzeteceksin,sonra çekemiyorum diye konu açacak

• Çekemesen de hergün yarım saat çekmeye çalış.Bu da kaslarını güçlendirir.Çekemeye çekemeye çekmeyi öğrenirsin
  • Ben de 12 yaşındayım 5 kiloluk abimin eski dumble'larını düzenli olarak günde 100 kere falan kaldırıyorum
  • Dumble ile şınav çalışma arasında çok fark vardır...İkisinin birbiriyle alaksı yok.Şınav çalışırken arka kol kasların önemlidir...
  • Klasik bir soru olacak ancak yaş kaç?
    ben mesela 2-3 sene öncesine kadar senin gibi dumble çalışmama rağmen şınav çekemezdim..Barfix falan da hak getire..

Ancak şu anda rahatça bir sefer 25 falan çekerim (şınav) barfiks düz olarak 10 tersten asılırsam 15 tane falan oluyor aralıksız olarak..
    Yani kemik-kas yapının gelişmişliğiyle de ilgisi var hacım bunun..
    Ve tabiiki de kilo-boy endeksiyle de..
  • Beyler En az 20 sart nasıl cekebilirim bi yöntem söyleyin yada omuz ve göğüs kaslarımı nasıl geliştirebilirim
  • Beyler Saolun Verdiğin Tavsiyeleri Çalıstım Şınav 10 dan 15 oldu saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uruk-hai

Ben de 12 yaşındayım 5 kiloluk abimin eski dumble'larını düzenli olarak günde 100 kere falan kaldırıyorum

abimin 5 kiloluk eski dumbleları
  • quote:

Orjinalden alıntı: TonYJaa

Beyler Saolun Verdiğin Tavsiyeleri Çalıstım Şınav 10 dan 15 oldu saolun

1günde gelişme göstermeyi bekleme

neyse.internette araştır.omuz için side lateral yap. arka kol içinde french dumbell. google görsellerde arat.

ayrıca bench fly da yapabilirsin.onuda araştır.bench press e de bak.bu son 2si göğüs için.

• 3-5 tane yapabiliyorsun diye olmuyo deyip bırakma. ben ilk denemede 8 yapmıştım, devam ettim. 3.gün 10 oldu, sonra 2'şer 3'er artırdım hergün(istersen 5'er 5'er de artırabilirsin, sana kalmış ama ben fazla kasma derim), sonra 50de sabitledim, hergün 50 şınav 50 de mekik çekiyorum. zamanla olacak birşey, çalışmaya devam et, düzenli olması çok önemli, kaçla başladığın mühim değil;)
  • 45 Tane Çekıyorum ßende Çekemıyordum ASker'de Çektirttiler:)

Sen Askere ßi Git Sanada ÇektirirLEr
  • ben tek şınav çekemiyom yaw :D:D 120 kg ama osmanlı tokadım kuvvetlidir, mok gibin yapıştırırın adamı kas çalışa durun siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuriAlço_Jr -- 30 Ekim 2008; 16:25:24 >
  • demekki kilolu birisin
  • Ben kiloluyum ilk gün 2-3 tane zor çektim.1 aydır her gün düzenli olarak çektim ve şu an çok rahat 30 çekebiliyorum.Pes etme sürekli çek
  • Belli ki senin göbek kalkmıyor. En azından normal de bile 5-10 rahat yapman lazımdır.
    En az 2-3 ay kardio çalış. Sonra istemesende çekecek duruma gelirsin zaten.
  • Askerde çekersin.
  • Formumu korumak için hergün düsenli olarak 6 km koşuyorum,30 şınaw 50+50 mekik çekiyorum.

Şınawda öncelikli kaslar göğüs,arka kol ve omuzdur.Bunları güçlendirmen lazım.Ayrıca öncelikle tam şınav yerine eğimli yüzeylerde şınav çekmeyi deneyebilirsin,sandalye gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.