Şimdi Ara

Beyler babam neden böyle (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok kendimi frenliyorum hep ama durup dururken yumruk yediğimde oldu dediğim gibi durmaya çalışıyorum ben

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • unnecessary tension kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hayalim farklı benim her nekadar yurtdışı avantajlı olsada

• Jwthh kullanıcısına yanıt
    anladim hocam demek istediginizi,kotu bir durum evet.ben de babanizin birazcik sakinlesme sansi varsa ya da bir isik gorurseniz once o sekilde deneyin demek istedim.eger dediginiz gibi biriyse cok gecmis olsun.yurt disindaki ise de tekrar dusunun ve konusun bence.eger temelli orada yasama imkaniniz olacaksa ne is yaparsaniz yapin annenizi de yaniniza aldiginiz zaman cok mutlu yasama ihtimaliniz yuksek.tabi ben ideallerinizi bilmiyorum ama yurtdisinda biraz destekle hem okuyup hem de calisma imkaniniz varsa en mukemmel secim o olacaktir

• İnsanlarin sorunlarina duyarli olmayi ne zaman ogreniceksiniz acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok üzüldüm... Anlıyorum çok zor bir durum ama sabır kardeşim.. benim babam pankreas kanseri ameliyat oldu kemoterapi radioterapi kaç gün acilde sabahladık bilmiyorum çok zor günler geçirdik hiçbir dünyalık şeyin anlamı yok insan bunu çok iyi anlıyor. Sen sabırlı ol merhametli ol biliyorum çok zor durumun ama mutlaka karşılığını alırsın bu dünyada yada Allah ın huzurunda. Allah yardımcınız olsun kardeşim umarım Baban hatasını geç olmadan anlar..

Üni bittikten sonra türkiyedeki şartlar uygun olmazsa temelli gidebilme gibi bir şansım olursa geri çevirmem hocam şans kovalıyan biriyim zaten

Tabi hocam ama üni okumadan kesin gitme imkanı > üniden sonra gidebilme şansı bence.Yine de siz bilirsiniz ama kesinse annenizle bir konuşup son kararı verin

• kovboy_cak kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sabrediyorum fakat hiçbirzaman gerçekten baba oğul olamicaz ben buna çok üzülüyorum geçmiş olsun umarım babanızın durumu iyi olur Allah sabır versin yardımcınız olsun

Çok tesekür ederim iyi dileklerin için. Umarım bir orta yolu bulursunuz

Hocam annemi götüremem büyük ihtimal fakat boşanma gibi bir durum olursa seve seve geçindirmeye çalışırım üni boyunca yazları kesin gideceğim orda harçlık çıkartırım kendime orda bir tanıdığımız var üniden sonrada gitmek ve iş bulmak istersem geri çevirceğini sanmıyorum

Anladım hocam.Insallah her sey istediginiz gibi sekillenir

Teşekkür ederim fikir verdiğiniz için hocam

• Benzer durumu yaşıyoruz. Yaşın kaç bilmiyorum ama bir an önce ekonomik özgürlüğünü alıp, oradan kurtul. Anneni de yanına alırsın sonra. Ben 21 yaşındayım tek amacım bu.

Herkesin hayali şöyle böyle derken senin tek hayalini az çok kestirebiliyorum. Başınızdaki stres kaynağı olan şu adamın bir an önce yokulup, annen ile beraber huzurlu ve rahat hayat sürmek.

• Tam doğru yere bastın ama annemi bilmiyorum zamanında boşanabilirdi onada kızgın gibiyim

Emin ol o da istemiştir boşanmayı ama başına bela olur diye korkmuştur.

Knk yapacağın tespite dönüp bir daha bakasım var. Nesin sen filozof mu ? Yks den pek de iyi bir sıralama yapmadım sdü endüstri mühendisliği mi yazsam yoksa başka bir şehir mi ? Yoksa mezuna mı kalsam Ceng, yazılım, ya da ybs için. Just give me tactic bro

• Hocam aynı bensin yemin ederim,moralim bozuk olduğundan(yks sonrası kariyer düşüncesi)😂 arada laf olarak atarlandığım oluyor aileme, sonra gülüp geçiyorum onlar da gülüyor, manipülasyon haha .Dün inadına evin işlerinin çoğunu ben yaptım. 3 oda 1 salon süpürüldü. Ailecek salça yapıkdı. Bulaşık makinesi checked. her gün de iş buluyorlar allah kahretmesin alın beni burdan...

• Tabii o anı düşündükçe inadına yapmıyorum sadece ileride ne olacağıma karar veremiyorum bu yüzden onlara mutluymuş gibi davranıyorum. endüstri mühendisliğinde geniş alanlarda çalışabiliyorsun o yüzden niyeyse şimdi onu ceng ve yazılımdan daha çok istiyorum. Öte yandan girişimcilik var biraz biraz(sürekli değişik hayaller kuruyorum ama inanıyorum o hayallerin biri tutacak) o yüzden endüstri mühendisliği istiyorumm.

• Benim bubam senin bubanı düver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulpro -- 6 Eylül 2021; 6:5:40 >
  • frkn11 F kullanıcısına yanıt
    Valla hocam senin neye yatkınlığın var bilemiyorum.Endüstri için ben olsam SDÜ yazmazdım.Biraz daha iyi bir yer için çalışırdım.İlk senense çok dert etme mezuna kalabilirsin.İyi bir çalışmayla güzel bir endüstri gelir.Diğer bölümler için bir şey diyemem ona senin karar vermen lazım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.