Şimdi Ara

beyler acil yardımınıza ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler en iyi dj adı altında bir anketimiz var 6-7 senedir bu forumdayım ilk defa böyle bir şey istiyorum yardım ederseniz çok çok mutlu olurum şimdiden bir tıkı çok görmeyen kardeşlerime abilerime teşekkür ederim.

http://gecce.com/restoran/anket/en-iyi-dj-adaylari

olay bu linkten baştan 2. sırada nuri kösem'e oy vermeniz şimdiden teşekkür ederim beyler.

• upppppppppppp
  • VERDİM NURİCİM BİZİ DE GÖRÜRSÜN İLERDE IBIZA SAHİLLERİNDE ÖZEL KONUGUN OLARAK
  • affiliation kullanıcısına yanıt
    Eyvallah iletiyorum nuri abimize
  • upppppppppppp
  • Nuricim hayırlı olsun
  • Beyler eksik olmayın yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama hala 2. sıradayız devam
  • upppppppppppppppp
  • Dh katıldığı hangi ankette birinciliği kazanmadı nuricim rahat ol dh farkını koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LizOzOM -- 15 Mayıs 2015; 23:22:03 >
  • LizOzOM kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynen katılıyorum ilk defa işimiz düştü inşAllah yüzümüz kara çıkmaz,desteğin için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeRaN*

kardeşim aynen katılıyorum ilk defa işimiz düştü inşAllah yüzümüz kara çıkmaz,desteğin için teşekkür ederim.

Kardeşim dhde ne kadar eski sıcak samimi ortam olmasa da eski tayfanın yardım edeceğini umut ediyorum final haftam olmasa elimden geldiğince arkadaşlarımı haberdar ederdim ama vaziyetler bamya biliyosun en yakın zamanda memlekette görüşmek üzere yanaklarından öpüyorum amcamlara kayınlara selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LizOzOM -- 15 Mayıs 2015; 23:25:47 >
  • aleyküm selam kardeşim eyvallah varol
  • uppppppppppppppppppppppppppppppppppp
  • upppppppppppppp
  • upppppppppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeRaN*

beyler en iyi dj adı altında bir anketimiz var 6-7 senedir bu forumdayım ilk defa böyle bir şey istiyorum yardım ederseniz çok çok mutlu olurum şimdiden bir tıkı çok görmeyen kardeşlerime abilerime teşekkür ederim.

http://gecce.com/restoran/anket/en-iyi-dj-adaylari

olay bu linkten baştan 2. sırada nuri kösem'e oy vermeniz şimdiden teşekkür ederim beyler.

Bunun için mi üye oldun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hierakles kullanıcısına yanıt
    bunun için buraya üye olmadım üzün süredir bu forumdayım ama aktif değilim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.