Şimdi Ara

beyler acil laptop...sorunn!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler merabalar!!!!öncelikle slm ben manyak bi laptop aldım kendi deyimimle harika hakkaten benm için laptopum dell studio xps 16
    özellikleri core 2 duo 2,40 ghz işlemci 512 mb ekran kartı ati rodeon 4gb ram ddr3 500 gb harddisk 7200rpm hızında yani cidden hızlı bir bilgisayar açıkçası benim için 2500tlye aldım bu paraya iyi die düşünüorm soruna gelince gelip ilk kullandığımda harikaydı hızlı güçlü oyunda fln hiç yavaşlama olmuyordu.sonra bazı şeyler yükledim daa ama harddiskin 350gb ti boş az bi program yüklü ne oldu bilmiyorum artık norton 3600 orjinalde yüklü bi sorun yok diyor ayrıcaada sorun hzlı iken açılmada çok yavaşlaması anlamadım 3-4dkde zor gelioruz masaüstüne anca eskisine söre iki kat yavaşladı sankii:D ne yaptım bilmiyorum ayrıca açılırken parolayı yazdıktan sonrada söyle ekran gelirken bazen hızlı bazen haff yvaş siyah olup gelio fln ne sorunu olabalir acaba bi sorun yokta virüs yda casus yazılım sebeplimi???anlamadım yardım edin daa laptop 2 aylık

• başlangıç programlarını iptal öyle dene başlat/Çalıştır/msconfig:Başlangıç
  • deneyimde abicm sonra ne olcak bide açılırken 3 dk hoşgeldiniz dio çok hzlıdı şmdi böle acabaa bişeyler yüklennce bu normal mi???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.