Şimdi Ara

beyler acil kız meselesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lan beyler şimdi yeni eve taşındık neyse asker lojmanlarındayız tokide,geldiğim ilk gün bi çocukla tanıştım benden bi yaş küçük,neyse ben 17 yim işte o 16,1 ay oldu taşınalı her gün birlikteyiz baya kişi tanıdım sayesinde felan baya zevkli geçiyor.neyse en son balkonda gene muhabbet ediyoz sigara içiyoz ben içeri geçiyom csgo oynucam dedim,bu beni telefonla arıyo kanka bişey söylicem küsmece darılmaca yok kızmak yok,söyle dedim,senin kardeşinden hoşlanıyom diyo kardeşimde 9a yeni geçti,abi öyle bi durumda kaldım ki napcağımı bilmiyom,çocuk iyi olmasına iyi ama başka kız mı yok şimdi ne diiym abi ya bi yardım edin

• tebrikler enişte oluyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuk sırf kardeşin için senle takılmış şimdiye kadar geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona bunun onur kirici bir davranis olduğunu söyle.

• Balkondan at kaza süsü ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rzgrklc

Çocuk sırf kardeşin için senle takılmış şimdiye kadar geçmiş olsun

o kadar da değil lan
  • XT9 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama öyle. Ergenlik duygusu tavan yapmış diye de sana söylemiş. Çocuğa yol ver gitsin

• Çok genişsin.

Ne kadar geniş olduğunu kanıtlamak için kız kardeşinin ss'ini de atarsın şimdi.

• Demen gereken şu "benden bir şey bekleme kardeşimin de gönlü varsa olur ama öncesinde sonrasında kardeşimden hakkında en ufak kötü şey duyarsam boynunu kırar çöpe atar kaza süsü veririm." sonuçta genciz bizim de manitamiz var bizim manitamızın da abisi var. Tabi en ufak yamukta işler değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Demen gereken şu "benden bir şey bekleme kardeşimin de gönlü varsa olur ama öncesinde sonrasında kardeşimden hakkında en ufak kötü şey duyarsam boynunu kırar çöpe atar kaza süsü veririm." sonuçta genciz bizim de manitamiz var bizim manitamızın da abisi var. Tabi en ufak yamukta işler değişir.

yav of abi çok zor ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.