Şimdi Ara

Beyler Acil / Beğeni ve yorumları kapatmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 35 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 13
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turker03 (4 mesaj) Rumpel Von Stiltskin (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> İnternet >> Sosyal Medya ve Mesajlaşma >> Facebook >> Beyler Acil / Beğeni ve yorumları kapatmak mümkün mü?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    934 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler kimsenin resimlerime veya gönderilerime yorum yapmasını istemiyorum ama görebilsinler istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? yorum ve beğenileri kapatmak gibi bir şey? Acil yardımcı olursanız çok iyi olur arkadaşlar.

|
    |
    yorumları kapatabilirsin ama beğenileri kapatma gibi bişey yok gizlilikten bak bulursun

dostum bulamadım bir tarif edebilir misin?
    |
    |
    Rumpel Von Stiltskin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    Sanırım yorumları kapatma diye bir şey de yok
    |
    |
    quote:

• Öncelikle facebook.com adresinden mail adresinizi ve passwordunuzu kullanarak Facebook sayfanıza giriş yapınız.
    • Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına giriniz.
    • Sayfanın Alt Kısmında bulunan ayarları özelleştir sekmesine tıklayınız. Açılan yeni sayfadan istediğiniz düzenlemelerin her birisini yapabilirsiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

quote:

• Öncelikle facebook.com adresinden mail adresinizi ve passwordunuzu kullanarak Facebook sayfanıza giriş yapınız.
    • Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına giriniz.
    • Sayfanın Alt Kısmında bulunan ayarları özelleştir sekmesine tıklayınız. Açılan yeni sayfadan istediğiniz düzenlemelerin her birisini yapabilirsiniz.

Dostum bunu internette ben de buldum ancak yorumlarla ilgili bir ayar yok sadece kimlerin görüp göremeyeceğini ayarlayabiliyoruz
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bitcoin
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,745
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.