Şimdi Ara

Beyler Acil / Beğeni ve yorumları kapatmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kimsenin resimlerime veya gönderilerime yorum yapmasını istemiyorum ama görebilsinler istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? yorum ve beğenileri kapatmak gibi bir şey? Acil yardımcı olursanız çok iyi olur arkadaşlar.

• yorumları kapatabilirsin ama beğenileri kapatma gibi bişey yok gizlilikten bak bulursun
  • Rumpel Von Stiltskin kullanıcısına yanıt
    dostum bulamadım bir tarif edebilir misin?
  • Sanırım yorumları kapatma diye bir şey de yok
  • quote:

• Öncelikle facebook.com adresinden mail adresinizi ve passwordunuzu kullanarak Facebook sayfanıza giriş yapınız.
    • Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına giriniz.
    • Sayfanın Alt Kısmında bulunan ayarları özelleştir sekmesine tıklayınız. Açılan yeni sayfadan istediğiniz düzenlemelerin her birisini yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

quote:

• Öncelikle facebook.com adresinden mail adresinizi ve passwordunuzu kullanarak Facebook sayfanıza giriş yapınız.
    • Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına giriniz.
    • Sayfanın Alt Kısmında bulunan ayarları özelleştir sekmesine tıklayınız. Açılan yeni sayfadan istediğiniz düzenlemelerin her birisini yapabilirsiniz.

Dostum bunu internette ben de buldum ancak yorumlarla ilgili bir ayar yok sadece kimlerin görüp göremeyeceğini ayarlayabiliyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.