Şimdi Ara

BEYİN GÜCÜYLE EŞYALARI HAREKET ETTRMEK**** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ssaamm

quote:

Orjinalden alıntı: riza_fb

ben bosluklari siz doldurum dedim aklin ordaysa o sekilde doldurman normal

Söylemesen de ne demek istediğin gün gibi ortada. Sadece bunun için demedim. Forumun genelinde +18 içerikli konular çok rağbet görüyor nedense.

erkek cok oldugu icindir
  • Uzatmayalım.
  • niye kızlar girmiyo mu sanki.Yan,i kızlar çoğunlukta olsa girmeyeceklermiydi.Erkeklerden daha çok giirerleri yaf.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sturmovik

Böyle bir şey mümkün değil, gördükleriniz ise illüzyonistlerin numaralarından başka birşey değil.

İlim en hakiki mürşittir

böyle birşey gerçekten var , sihirbazlıkta da bu tür numaralar var ama bunun illizyonistlikle alakası yok
  • bende arkadasın dedii gibi kaldrıorm etraf pislenınce de icerden getırıorm ıslak bezi o kendi temızlıo(elımle getrmıorm beyinle yapıorm)

şaka bi yana bole bi konu daha acılmıştı ben en sonudna sınırlenip hakaret etmiştm 16 gun mu ne ceza almştm
  • ayrıca bunun oyunuda cıkmuştı:Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy (X-Box) kahramanımız herseyi beyin gücüyle hareket ettirip düşmanlarının zihinlerini okuyor gercekten de bu konu ne kasdar sacma gozuksde abd de bunun arastrmaları yapılıor kesin sacmalık gozule bakılmıor hiçbizaman zaten buda bilimsel mantıga aykırı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChoppermaniA

ayrıca bunun oyunuda cıkmuştı:Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy (X-Box) kahramanımız herseyi beyin gücüyle hareket ettirip düşmanlarının zihinlerini okuyor gercekten de bu konu ne kasdar sacma gozuksde abd de bunun arastrmaları yapılıor kesin sacmalık gozule bakılmıor hiçbizaman zaten buda bilimsel mantıga aykırı

İleride kesinlikle olamaz diye kimse bir şey diyemez ama şu an için zor gözüküyor..

Birde şunu karıştırmamak lazım. Salt insan beyninin gücüyle yapılacak olandan bahsediyoruz, ruhani varlıkların yardımıyla bazı olayları gerçekleştirmeyle bunun arasında çok fark var..
  • maalesef karı kız topicleri daha cok ragbet goruor tr nin gercegi bu yapcak bişi yok tesekkürler msg yazan herkese
  • ben kendimi felc edebiliorm.belki komik gelcek ama düşünce yoluylahareket edemeyecegimi kendime kanıtlıorm.sonra bir süre harek edemiorm.ya nası bi duygu anlatamam ama.o anda istiyorum ama hareket edemirorm.ama hareket istegini üstün kılınca ediorm(ki bu zor bişi deil.)bilmiorm sizede oluormu
  • tam hatırlamıyorum ... yanıltıcı olmasın ama bi kabileden bahsediliyordu bi kitapta ..
    bakıslarıyla karsıda ki dagı titretenler varmıs.. beyni daha fazla kullanmak yoluyla.. beyni fazla kullanmak icin ;

az uyumak , et yememek vs gibi maddeler vardı ..
  • kaşık yoq abiiii
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrıxdodo

ben kendimi felc edebiliorm.belki komik gelcek ama düşünce yoluylahareket edemeyecegimi kendime kanıtlıorm.sonra bir süre harek edemiorm.ya nası bi duygu anlatamam ama.o anda istiyorum ama hareket edemirorm.ama hareket istegini üstün kılınca ediorm(ki bu zor bişi deil.)bilmiorm sizede oluormu

Bende astral seyahat denemelerimde çok kasılınca hareketsiz kalıorum tabi döt korkusuna hemen vazgeçiom ama cidden ayaklarımı fln oynatamadığım oluo yani ..
  • walla.bende anlamıorm.bazen biraz isteyince hareketsiz kalabilirom.sonra bi süre edemior.cabalıorm ama olmuo.bi süre sonra tekrar edebiliorm.cok garip walla.ben de insann beynini kullanarak her seyi yapabilecegini düsünüorm.ama bi cismi hareket ettirebilmek kolay iş deil
  • Bahsettiğiniz şeyin adı Parapsikoloji. Sanırım aratırsanız baya bi sonuç elde edersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: take_me_as_I_am

tam hatırlamıyorum ... yanıltıcı olmasın ama bi kabileden bahsediliyordu bi kitapta ..
    bakıslarıyla karsıda ki dagı titretenler varmıs.. beyni daha fazla kullanmak yoluyla.. beyni fazla kullanmak icin ;

az uyumak , et yememek vs gibi maddeler vardı ..

,

O zaman artık onlar insanlıktan çıkmıştır...
  • carrie filminde izlemiştim kız yapıyordu. hatta kızdığında arabayı bile hareket ettirip kızdığı kişinin üstüne yönlendiriyordu sonuç vahim tabi
  • bundan 1 hafta önce yeni tanıştığım biri bana dedi ki
    "10 adet port it kağıdı al üstüne herbirisine farklı farklı olmak üzere istediğini yaz ve katla"
    5 dakida sonra geleceğini söyledi ve evden dışarı çıktı
    Bende dediği gibi yazdım ve katladım
    Daha sonra bu kağıtlardan sadece birini açıp okudu
    Diğerlerini ise açmadan içlerinde ne yazdığını bildi
    Bu olay nasıl oldu bilen arkadeaş varsa anlatsın
    aklımız almadı
    kendisi de anlatmadı
    eğer anlatırsa anlattığı kişinin yapacağını kendisinin yapamayacağını söyledi
    Üstelik kağıtlara kimsenin anlamayacağı sadece benim anlam çıkarabileceğim şeyler yazmıştım
  • quote:

bundan 1 hafta önce yeni tanıştığım biri bana dedi ki
    "10 adet port it kağıdı al üstüne herbirisine farklı farklı olmak üzere istediğini yaz ve katla"
    5 dakida sonra geleceğini söyledi ve evden dışarı çıktı
    Bende dediği gibi yazdım ve katladım
    Daha sonra bu kağıtlardan sadece birini açıp okudu
    Diğerlerini ise açmadan içlerinde ne yazdığını bildi
    Bu olay nasıl oldu bilen arkadeaş varsa anlatsın
    aklımız almadı
    kendisi de anlatmadı
    eğer anlatırsa anlattığı kişinin yapacağını kendisinin yapamayacağını söyledi
    Üstelik kağıtlara kimsenin anlamayacağı sadece benim anlam çıkarabileceğim şeyler yazmıştım

odaya kamera kurmuştur tezgaha gelmişsin yani

• Hareket ettirme konusunda bilgim yok ama Avustralya yerlileri aborijinler beyin gücü yani telepatiyle anlaşıyolar.Yani avlanırken falan hiç konuşmadan telepati yöntemiyle anlaşabiliyolar.Ayrıca bu yöntemde mesafelerin önemi de yok
  • Uri Geller diye bir adam vardı televizyonlara çıkmıştı böyle şeyler yapıyordu.
    CIA adına çalışıyormuş diye biliodum .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.