Şimdi Ara

Beyaz Köklü Saç Dökülmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banyo yaparken saçlarım dökülüyor fazla.Akrabalarım arasında kel yok.Genetik değil.Dökülen saçlarımın kökleri beyaz oluyor nasıl durdurucam.Zeytinyağı sabunu kullanıyorum ama yine dökülüyo hatta çoğaldı bune ya öfff.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Hocam, şu an saçınızın durumu nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sigunyula

Hocam, şu an saçınızın durumu nasıl ?
    aynı gürlükte duruyor saçlarım sadece sol şakağımda hafif açılma var sanırım.Vay be 6 sene geçmiş :D bu arada saçlarım halen fazla dökülüyor ama saçlarım bayağı bir uzun omuzlarımın aşağısına kadar.Artık fazlada iplemiyorum açıkçası saçı felan.Sizde fazla takmayın.Genetikse çare yok malesef.İyi akşamlar
  • Yanıt için sağ ol.

• Bu arada zaten hergün 50-100 saç teli dökülmesi normal, erkek ve kadında. 100'ü geçmediği sürece bir sorun olmaz.

• Mancolog M kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum nedir benimde dökülen saçlarım kök beyaz çok dökülüyo yastıkta fln görüyorum 15 yaşındayım araştırma yaptım tek söle bisi bulabildim  Beyaz Köklü Saç Dökülmesi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dlslsl sv lslalxlsl

Hocam son durum nedir benimde dökülen saçlarım kök beyaz çok dökülüyo yastıkta fln görüyorum 15 yaşındayım araştırma yaptım tek söle bisi bulabildim

Dostum ben hiç hastaneye felan gitmedim. Saçlarım aynı gürlükte duruyor şuan yalnız sol şakağımda biraz açılma var. Hayatımda bayağı stresli şeyler oldu bu sebeptendir diye düşünüyorum. Dökülme için tek bir çare var adam akıllı bir doktora gitmek.

• Dlslsl sv lslalxlsl D kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bende de saç dökülmesi var yas 17 doktora gittim genetik denildi ve sprey verdi
    Sende durum nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • abi selamlar. saçların durumu nedir ? duştayken dökülmeler hala fazla mı ? aynı sorunlar başladı 2 ay önce ve çok korkuyorum

• merhaba bnmde ucu beyaz beyaz ve cok dokuluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.