Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Muhteşem bir bölümdü, şu an house of cards'dan sonra yayındaki en iyi 2.dizi.

• Jimmy'nin babasıyla olan sahnesi hayatının dönüm noktalarından birisi olmuş herhalde. Kendisini kovdurmaya çalıştığı sahneler çok güzeldi Omar'a dua etsin primi kurtardı eleman da bayağı iyi arkadaşlık yaptı helal olsun. Kim için Schweikert'da çalışmanın bir farkı olmayacaktı, adamın ismini yanlış söylemesinden belliydi. Mike bir şeyler peşinde sonraki bölüm çıkacak kokusu gibi

2x8

• Say yes!

Yine güzel bir bölümdü, zaman su gibi akıp geçti.

Kim, neden birden kararını değiștirdi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06x07

Açılış jeneriğindeki makine komediydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

06x07

Açılış jeneriğindeki makine komediydi.

Balon sahnesini diyorsun sanırım hocam aynen efsaneydi iyi güldürdü.

Bu arada efsane bir bölümdü.Popüler diye Breaking Bad'i izleyen tayfalardan ses seda yok gerçek dizi sevenler bu diziyi kaçırmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

Say yes!

Yine güzel bir bölümdü, zaman su gibi akıp geçti.

Kim, neden birden kararını değiștirdi acaba?

bence görüşmeye gittiğinde az kalsın kasiyer olacaktım olmadım başka bişey istiyordum deyince adamın ne istiyordun sorusuna verdiği more cevabı yüzünden değiştirdi kararını. Daha fazlasını istiyo

• 2x7

Efsane bir bölümdü yine, kovulmaya çalışırken ki sahneleri çok komik ve iyiydi gerçekten.O renkteki takım ve kravatlar falan mini bir Better Call Saul gördük.Omar'da iyi iş yaptı ha, prim olayında.
  • haftaya
    zilci amcanın nasıl o hale geldiğini izleyecez heralde yada öyle sanmamızı istiyorlar
  • 6.Sezon 7.Bölüm

Yine çok güzel bölümdü. Bakalım Kim ve Jimmy beraber çalışacaklar mı?

Mike ile ilgili bir sorum var.

Bu kadın Mike'ın kızı mıydı gelini miydi? Bu arada Mike çok sağlam adam ya. O varsa iş tamam endişeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratch kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam kızı hocam,kocası öldükten sonra bakacağına söz vermişti ona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 30 Mart 2016; 20:25:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Yanlış hatırlamıyorsam kızı hocam,kocası öldükten sonra bakacağına söz vermişti ona.

Ben gelini diye hatırlıyorum ama bir an kararsız kaldım. Şimdi araştırdım. Geliniymiş. Mike'ın oğlu Matt Ehrmantraut. Oğlu Matt ölünce Mike gelinini ve torunu sahiplendi. Hatta 1. sezonda Mike'a ayrılan bir bölüm vardı. O bölümde oğlunun nasıl öldüğünü falan anlatıyordu.

http://breakingbad.wikia.com/wiki/Stacey_Ehrmantraut
    Bu sayfada tüm karakterlerin bilgileri var.

Bu da bi hatırlatma olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 30 Mart 2016; 20:38:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Gelini olması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hatırladım şimdi hocam kirli polislikle ilgili bir durum olmuştu bulaştırmak istememişti oğlunu ama o olayda ölmüştü heralde.Birden soruyu görünce karıştırdım bende
  • O değil de bu Chuck Hans Zimmer'e benzemiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hector reyizi o kadar kolay harcamazlar bence. Mike ile iş yapabilirler. Sonra Gus'la tanışabilir.

Gus'un patronunun sağ kolu Hector du diye hatirliyorum eskiden. (cok uzun zaman once) Gus'da eski patronunu brba'da bitirmisti o yuzden bana Mike ile Hector'un karsi karsiya gelme ihtimali cok zayif gorunuyor.

• 7.bölüm harikaydı.

Mike olsun, Jimmy olsun müthiş karakterler, ayrıca çok güzel işliyorlar bu karakterleri senaryoyu...

İzlemesi cidden çok keyifli.
  • ordaki herif kim wexleri güzelliği için istiyor Kim' de bunu farketti bence

• Ben en çok Kim Wexler'a ne olacağını merak ediyorum

• 2 sezon 4-5-6 bölümler üzerine,

Arkadaşlar tuco ikizler ve yaşlı kartel dayıyı görmek güzeldi bu hızla giderse kel dayı yakında kensinini gus un koruması altına alır buda demek oluyorki gus babayıda görürüz,
  • dedeyi
    kim sakat bıraktı acaba gösteecekler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 4 Nisan 2016; 16:54:38 >
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.