Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dizileri belli bir süre biriktiren biri olarak bu dizinin de yeterli birikime ulaştığını düşünüyorum. Hiç izleyen insan yok etrafımda nasıl iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Robert Ford

Evet dizileri belli bir süre biriktiren biri olarak bu dizinin de yeterli birikime ulaştığını düşünüyorum. Hiç izleyen insan yok etrafımda nasıl iyi mi?

Güzel ama ağır

İlk breaking bad i izlerseniz daha iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyokari12 K kullanıcısına yanıt
    Muazzam bir detay.Her sezon diziye aşık oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş iyi güzel ama karakterlerin sonunu bilmek koyuyor bana. Walter gibi biri bu adamların içinden geçiyor resmen. Walter'ı tek sevmeyen ben miyim?

BCS harika gidiyor bence. Son sahne yetti benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 30 Kasım 2018; 11:2:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezon ağır ama kaliteli bir sezondu. Yavaş yavaş bizi 5.sezona hazırlıyor gibiydi her bölüm diğer sezon daha iyi olacak merak etmeyin der gibi. 5.sezon da kadroya kim dahil olacak bakalım Hank dönebilir bence.
  • 4. Sezon Netflix’e ne zaman gelir acaba 🤨

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZerosugaR

4. Sezon Netflix’e ne zaman gelir acaba 🤨
    Netflix Türkiye'nin en önemli sorunlarından biri bu sanırım kullanmadığımdan bilmiyorum da. 2-3 ay geçmiş daha hala yeni sezonlar yok sırf bu yüzden satın alasım gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 3 Aralık 2018; 2:21:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strange Night

Netflix Türkiye'nin en önemli sorunlarından biri bu sanırım kullanmadığımdan bilmiyorum da. 2-3 ay geçmiş daha hala yeni sezonlar yok sırf bu yüzden satın alasım gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Polonya'da Netflix diziyi güncel olarak çıktığı gibi verdi her hafta. Hem de Türkçe altyazıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Polonya'da Netflix diziyi güncel olarak çıktığı gibi verdi her hafta. Hem de Türkçe altyazıyla.

Alıntıları Göster
    Dünya genelinde de böyle oldu hatta o kadar güncel verdiler ki millet bunu Netflix dizisi sandı. Tabii Çöpflix bunun başına, posterlere de "Netflix original series" yazınca haklılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bu adam beş parasız değil mi 23binlik çeki nasıl yazdı anlamadım?
    Cep telefonlarının satışından sağlam para kaldırmıştı. Telefon satışlarından gelen tüm parayı harcamış oldu böylece. Bu arada bu sezonda Breaking Bad'de Saul'un çekmecelerinde olan telefonların hikayesini de öğrenmiş olduk. Demek o yüzden rahat rahat kırıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 6 Aralık 2018; 22:49:27 >
  • 4 Sezon 9 bölümü az önce izledim halen Saul Goodman dönüşmedi adam, 5 sezon ne zaman başlayacak,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Sezon finalini izleyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Sezon finalini izleyin :)

İzledim üstat, ama sarışın avukat niye bozuldu saul olmasına, ayrıca daha ağır bir tramma yaşamalıydı dolandırıcı üç kapıttı avukat olması için çok basit şekilde amaçsızca birden biri fırlama moduna girdi,
  • İşte Avukat Dediğin Böyle Olur,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 12 Aralık 2018; 12:8:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Strange Night

Alıntıları Göster
    Sıktı artık ya takip ettiğim bir kaç dizi var biri iptal oldu yeni sezon olmayacakmış,bu desen beklemekten gına geldi daha gelecek.
  • Gerçekten Vince inanılmaz bir iş çıkarıyor. Dizinin her sahnesi kalite ve sanat dolu. Karakter işlemeleri , senaryo, oyunculuklar , çekimler ... hepsi muazzam. Diziyi hızlı işleyip hemen bağlanmasını isteyenleri de anlamıyorum. Beni böyle olması mutlu ediyor. Böylesine iyi bir dizi umarım uzun soluklu olur ve doya doya keyfine varırız.
  • 4. sezon malum copluge gelmedi hala
    site onerecek var mı uzun zamandır kullanmıyodum
  • Muhteşem bir dizi. Erkenden bitirirlerse çok yazık olur. En az 8-9 sezon sürmesi lazım. Bir bu dizide bir de Quentin Tarantino filmlerinde insanı filme acayip bir şekilde bağlayan bir şey var.

• netflix unuttu galiba yahu diziyi

o değilde en son 3.sezonda ne oldu ne bitti hiç hatırlamıyorum, ne yapıcez :D
  • Bekleyeceğiz mecburen. Alıştık zaten.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.