Şimdi Ara

Best Buy Günlük İndirimleri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
1
Favori
29.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar buranın konusu Best buy indirmlerini bildermek idi sanırsam.Ama konu aldı başını gitti.Konuyu tekrar toparlamak için:
    Az önce ordaydım.Hala 30 TL lik printer mevcut.Telefon kısmı kalabalık.Demekki sabah 6 civarı gidilse bile olacakmış:))
    En hasplı 2 laptop:
    casper nirvana cn-bst4300a:999TL:%15 indirimli:850TL
    intel pentium dual core t4300 2,10ghz işlemci.
    2gb bellek
    250gb sabit disk
    max.256mb o/b ekran kartı
    15.6 ekran boyutu
    dvd-rw
    windows 7 starter türkçe işletim sistemi
    card reader
    camera

acer as5732z-432g25mn notebook:979TL:%15 indirimli:833TL
    intel pentium dual core t4300 2,10ghz işlemci
    2gb bellek
    250gb sabit disk
    intel gma 4500m max.256mb o/b ekran kartı
    15.6 ekran boyutu
    dvd-rw
    camera
    windows 7 home basic türkçe işletim sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burusuk35 -- 23 Aralık 2009; 13:53:13 >
  • Bakın düz mantıkla düşünüyorsunuz hala.
    Ben ne yaptım, farklı bir ürün alacaksanız erken gitmeyin dedim. Neden? Malum olan mı yoksa firmanın duyurduğu mu geçerlidir? İlanlarda 08-12 arası kuponlular 12 den sonra diğerleri gelsin diye bir uyarı var daben mi göremedim?
    (Ayrıca müşteri hizmetlerinden bu konuda teyit aldığımı da yazmıştım, kendi kayıtlarında bu konuşma var zaten.)
    Hizmet istemek her tüketicinin hakkıdır. Kesinlikle isteyin, her gördüğünüz kuyrukta beklemeyin lütfen...
    Buyrun işte, size hizmet ve örnek:
    Otobanlar, hastaneler, sinemalar, bankalar, polikilinikler, okullar, dershaneler, belediyeler, tren garları, otogarlar, askeriye, büyük marketler vb...
    Neden farklı gişeler, kapılar, odalar, yollar, vezneler var acaba ?
    Merak edene bu hizmet çeşitlerinin hepsini tek tek açıklayabilirim, ama artık lütfen özelden olsun, bu konuyu uzatmayın lütfen....
    sevgilerimle,

quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

Kimsenin birsey cikarttigi yok, sen soyledin, soyledigini gayet iyi anladik, ve de itiraz edip, senin dedigin gibi olmaz dedik. Seni bekleten BB degil, ordaki insanlar, bu yuzden orda BB nin farkli muamele yapiyorum deme hakki da yok. Orda senin dedigin gibi -normal- alisveris yapmak icin ayri sistem olsa emin ol o tarafta da sira olurdu, ve yine orada da beklerdin.

Uyardigini soyledigin konu ; "erkenden gitmeyin" ; herkese malum olan bir durum zaten. Burda anlamak istemeyen kimse olacagini zannetmiyorum, ben seni ilk yazdigin mesajdan beri anlamaya calisiyorum, ancak soylediklerinde adil ve mantikli bir yan halen daha goremiyorum.

Kusura bakma ancak olaya cok ben merkezli yaklasiyorsun, insanlarin itirazi ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 23 Aralık 2009; 14:02:36 >

•  Best Buy Günlük İndirimleri

Best Buy Günlük İndirimleri

Best Buy Günlük İndirimleri

Cihaz fena gorunmuyor. Olu pixel de yok. Ilk izlenimler olumlu. Alabilen arkadaslar gule gule kullansin...

• kutudan usb yazıcı kablosu cıkmıyor.
  • Fiyatı uygun hale getirmek için malesef bazı şeylerden kısıyorlar....

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

kutudan usb yazıcı kablosu cıkmıyor.
  • @canolum arkadaşım resim için çok teşekkürler işlemciden korkuyordum benim t7500 e w7 5.5 puan veriyor , laptopa a flight simulator yüklemek lazım bakalım 1gbda nasıl oluyor :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Fiyatı uygun hale getirmek için malesef bazı şeylerden kısıyorlar....

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

kutudan usb yazıcı kablosu cıkmıyor.

İçindeki kartuş tam dolumu , birde sıfır kartuş fiyatları ne kadar acaba , şırıngayla kaç kez dolum yapabilecez ömrü ne kadar kartuşun araştırayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1989 -- 23 Aralık 2009; 14:36:51 >
  • ürünleri alan arkadaşlar güle güle kullansınlar..

bu kupon olayı nasıl oluyor arkadaşlar? sadece numaramı veriyorlar yoksa ne alacağını sorup ona göre mi kupon veriyorlar?

gece 4-5 gibi gitsek mesela tahminen kaçıncı sırada oluruz? (tabi indirimlere göre değişir ancak 6.15 te bb nin önünde olan ark. cevaplarsa sevinirim.) geçenki o mm'ın indiriminde gece erken saatlerde gitmeme rağmen yalnızca DVD alabildim..
  • hp kaldı mı acaba?GİDENLER VARSA SÖYLESİNLER LÜYFEN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inch

hp kaldı mı acaba?GİDENLER VARSA SÖYLESİNLER LÜYFEN.

Sabah 07:30'da bitti.Hem de benim önümdeki aldı. Ben alamadım.
    Üstelik sıradakiler isim listesi yapmıştık. Ben 295. kişiydim. Görevlilere şikayet ettim. Birbirlerinin kulaklarına birşeyler fısıldadılar ama ceplerine ayırdıkları kuponları vermediler.
  • quote:

hpler sabah erken saatlerde hemen bitmiş.

bu fiyata da kalmaması normal zaten
  • Görevli dediklerin güvenlik görevlileriydi herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 23 Aralık 2009; 16:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven35

quote:

Sabah 07:30'da bitti.Hem de benim önümdeki aldı. Ben alamadım.
    Üstelik sıradakiler isim listesi yapmıştık. Ben 295. kişiydim. Görevlilere şikayet ettim. Birbirlerinin kulaklarına birşeyler fısıldadılar ama ceplerine ayırdıkları kuponları vermediler.

Dostum üzüldüm senin duruma , benim pederle abim gitti 2side kupon almış( 260-270 arasıymış sıraları) , sonra 303. sıradaki kişiye vermişler fazla olan kuponu

• Arkadaslar bugun saat 14.00'da bitti denilen e63 telefonu 14.30'da almıs birisi olarak size sunu söyliyeyim:

-Kapıda bütün kuponları dagıttıklarından dolayı (erken saatte dagıtıyorlar) ürünlerin bittigini söylüyorlar. Ancak o kuponları alan birçok kişi ürünü satın almıyor. Özellikle saat 12'den sonra ellerinde stok kalıyor. 12-13 arasında orada olup uyanık olmakta fayda var.

Şimdi bir arkadaş laptop bitmiş diyor, ben saat 2'de ürünümü teslim alırken (arka taraftan teslim alınıyor) Printer'da vardı, Hp'de vardı. Tahminimce hala daha vardır. Printerlardan usb kablosu cıkmıyor yalnız bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeloman -- 23 Aralık 2009; 15:59:22 >
  • arkadaşlar HP laptopu 1000 lira peşin paraya alabilirim, satacak arkadaşlar varsa. PM atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar kampanyalı üç üründen de ayrı ayrı kupon alabiliyormuyuz bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: callottemre

arkadaşlar HP laptopu 1000 lira peşin paraya alabilirim, satacak arkadaşlar varsa. PM atabilirsiniz.

O kadar yardım sever biri olarak bilinirim ama saatlerce sırada bekleyip aldığın fiyata satarmıydın deseler satmazdım. Sen olsan satarmıydın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

ürünleri alan arkadaşlar güle güle kullansınlar..

bu kupon olayı nasıl oluyor arkadaşlar? sadece numaramı veriyorlar yoksa ne alacağını sorup ona göre mi kupon veriyorlar?

gece 4-5 gibi gitsek mesela tahminen kaçıncı sırada oluruz? (tabi indirimlere göre değişir ancak 6.15 te bb nin önünde olan ark. cevaplarsa sevinirim.) geçenki o mm'ın indiriminde gece erken saatlerde gitmeme rağmen yalnızca DVD alabildim..

Burada sistem daha iyi.Sıra bozulmuyor.Sırayı düzenleyen ve isim yazan biri olursa (bizde böyle oldu) kaçıncı sıradasın belli oluyor.Ben 243 olarak isim yazdırdım.Böylelikle laptop garanti idi.Benden 10 dk sonra gelenler maalesef alamadı.İzdiham olmuyor.7 de otopark alanına alıyorlar.Görevli hangi ürünü istiyorsan ona göre barkodlu kağıt veriyor.Sonra öğlen 12 ye kadar kasaya ödeyip alma hakkın var

• Best Buy'ın en önemli avantajı çoğu ürünü kendileri getiriyor, orada çalışan arkadaşdan aldığım bir habere göre yakında birçok ürünü daha iç piyasadan almak yerine kendileri ithal edeceklermiş, yerel firmalar mecburen hem fiyatları çekecekler hem de hizmet kalitelerini arttıracaklar.
  • Dün gece 23:00 gibi sıradaydım.Araya kaynamaların olmaması için isim listesi hazırlandı gayette faydalı oldu .Çünkü herkes kaçıncı olduğunu biliyordu.Benim sıram 49 du 52. olarak mağazaya girdim.Neyse sırada beklerken kredi kartı ile alışveriş yapacakların kredi kartlarının kendi adlarına olması aksi takdirde alışveriş yapamayacakları söylendi fakat böyle birşey yok bilginiz olsun.Saat 7:30 a doğru 50 kişilik gruplar halinde içeri alıp oradada bir sıra yaptılar.Daha sonra sırasıyla pc,tel., ve yazıcı kuponlarını dağıtmaya başladılar.Sıranın sonlarına doğru görevli laptop kalmadı diye bağırdı.Saat tam 8:00 dede içeri aldılar.İlk önce elimizdeki kuponları kasada göstererek parasını ödedik, daha sonradan depodan alarak alışverişi bitirdik.Eve geldim uyuya kalmışım.Ben pc ile yazıcı aldım.Şimdi pc yi kurdum.Oldukça memnunum şimdilik.İşin özü gidecek arkadaşlar çok sıkı giyinsinler ve kesinlikle sıra işine dikkat etsinler.Araya kaynamalar çok oluyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcold1907 -- 23 Aralık 2009; 17:05:15 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.