Şimdi Ara

Beslenme hakkında lütfen yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda 71kiloyum. Boyum 1,70. Kol ölcüm soğuk 38cm cıvarı. 51 kilodan 1,5 yılda cıkdım bu duruma. Sorunum ise göbek. Hamilesin diyorlar. Durumum kısıtlı napsam bilemiyorum.
    Beslenmem şöyle. Sabah 2 yumurta + 1dilim ekmeğin üstüne fıstık ezmesi [şuanda sürmeli yerine direk bellenut alıp sabah 1 tatlı kaşığı almayı düşünüyorum][09:00]
    Kahvaltıdan 2 saat sonra okulun yemekhanesinde yemek.[11,30]
    Ara öğünde eskiden tavuk dürüm + elma yiyordum şuanda onun kötü olduğunu düşünüp 1 adet eti gong + 1 elma+ 50gr kadar buğday ve prinç gevreği[saat 15:00 ve 16:00] arası
    Akşam 19:00da yurtda yemekhanede yemek.
    20:30da spor başlangıc - 22:10da bitiş [yurt 22:30 da kapanıyor]
    Spor anında bcaa, spor sonrası protein tozu ve yatarkende glutamin.
    Kırmızı et, peynir zeytin... Yemiyorum. Görüşlerinizi bekliuorum. Kardio yapmıyorum. Bu kiloya zor cıkdım kas yapdım 1gr kas kaybetmiyim diye çok dikkat ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet1055 -- 12 Mart 2018; 18:50:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekmeğı kes şekeri kes tuzu azalt bol su tüket gerekirse lowcarb diyetini uygula

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ptfaces.com üzerinden işinde profesyonel olan spor eğitmenlerinden bu verdiğin bilgilerle güzel bir tavsiye alabilirsin. Hem senin için daha verimli sonuçlar olacaktır verilen bilgiler. Sertifikalı eğitmenler mevcut site bünyesinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.