Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.099
Cevap
667
Favori
2.297.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sporda belimi sakatlayınca uzak kalmak zorunda kaldım ondan ölü fiyatına satıyorum

Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg 1000ml (2 3 KERE kullandım)

Nutrich CLA ondan da 10 tane falan kullandım

ikisi 60 TL

iSTANBULUN KADIKOY BEŞİKTAŞ ORTAK NOKTADA ELDEN VERİLİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DxqLL -- 18 Mayıs 2018; 12:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No PaiN

Alacak arkadaşlar varsa tekrardan sepete ekle butonu gelmiş 25tl

http://www.vitamin.com.tr/urunler/quest-bar-chocolate-brownie-60-gr-12-adet_1826
    2 kutu yapıştırdım, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş milletin sağlığı paradan daha değerli.

skt sine 2 gün kalmış. tarihi geçmiş ürünü alıp hastanelik olursanız o zaman sağlığınızın değerini anlarsınız.

sktsi gelmeden satmak aklına gelmiyor bu kurnaz esnaf satıcılarının. çoğu ürün bu şekilde çöpe gidiyor. adamlar son gününe kadar bekliyor bu kadar da olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

arkadaş milletin sağlığı paradan daha değerli.

skt sine 2 gün kalmış. tarihi geçmiş ürünü alıp hastanelik olursanız o zaman sağlığınızın değerini anlarsınız.

sktsi gelmeden satmak aklına gelmiyor bu kurnaz esnaf satıcılarının. çoğu ürün bu şekilde çöpe gidiyor. adamlar son gününe kadar bekliyor bu kadar da olmaz.
    Bu tür ithal ürünlerde skt bizimki gibi olmuyor. Best before tarihleri oluyor yani o tarihten önce tüketilmesi iyi olur diye belirtiliyor. Iherb zamanında koli koli getirip tarihi 1 sene gecenleri tükettiğim olmuştu problemsiz. Whey in 2 seneye kadar yolu var zaten

• Isıl işlem görmüş supplement’ler için dedikleriniz kısmen doğru ama bu ürün %60-70 yağ ve karbonhidrattan oluşan kompleks bir gıda. C.jejuni suşu tam olarak böyle ürünleri sever ve Gullian Barre denilen kalıcı nörolojik hasarlara neden olan bir sendroma yol açar.

İthal ya da değil marketten aldığınız ürünlerde skt’ye ne kadar önem veriyorsanız bunda da o kadar önem verin bence. İhtimal 1000’de 1 bile olsa sağlığınızı riske atmayın

• Gıdalarda kesinlikle dikkatli olmalısınız arkadaşlar. Bundan yaklaşık 2 ay önce proteinli cips almıştım tarihinin dolmasına 5 gün kala 12 adet alıp tüketmeye baslamıştım. Son 3 günde ağır mide krampları geçirdim acillik duruma gelebiliyorsunuz ağrıdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liez07 -- 18 Mayıs 2018; 4:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icelox

Isıl işlem görmüş supplement’ler için dedikleriniz kısmen doğru ama bu ürün %60-70 yağ ve karbonhidrattan oluşan kompleks bir gıda. C.jejuni suşu tam olarak böyle ürünleri sever ve Gullian Barre denilen kalıcı nörolojik hasarlara neden olan bir sendroma yol açar.

İthal ya da değil marketten aldığınız ürünlerde skt’ye ne kadar önem veriyorsanız bunda da o kadar önem verin bence. İhtimal 1000’de 1 bile olsa sağlığınızı riske atmayın
    Fizyoterapist olarak katılıyorum. Hastalarımız var Gullian Barre olan bu tür şekillerle.
  • Wheymarket'den optimum whey aldım indirimden, eft ile 187₺ geldi. Ürünü ayni gün kargo yaptılar hediyesi ve skt aynen yazdığı gibi wheymarketden alışveriş yapacaklara tavsiye ederim.

• smilodon22__ kullanıcısına yanıt
    Orjinalliğini sorguladınız mı bi yere mail atılıyordu sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl önce falan n11 kampayasıydı sanırım wheymarketten yine almıştık bi şeyler, hatırlayanlar çıkar elbet, güvenilir firma sorun yok

• https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/multipower-50-protein-bar-50-gr-24-adet

Multipower %50 Protein Bar 50 Gr (24 Adet)
    Fiyat : 99,00 TL
    Kategori : ATIŞTIRMALIKLAR
    Servis Sayısı : 24
    Aroma : Hindistan Cevizi
    Son Kullanma Tarihi : 30.06.2018
    Servis Miktarı : 1 Bar (50 g)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 18 Mayıs 2018; 21:50:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PRORICH 3500 gram ön satışa açıldı 229 TL

https://www.aloprotein.com/nutrich-prorich-whey-protein-3500-gr

• quote:

Orijinalden alıntı: hknaltdes

https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/multipower-50-protein-bar-50-gr-24-adet

Multipower %50 Protein Bar 50 Gr (24 Adet)
    Fiyat : 99,00 TL
    Kategori : ATIŞTIRMALIKLAR
    Servis Sayısı : 24
    Aroma : Hindistan Cevizi
    Son Kullanma Tarihi : 30.06.2018
    Servis Miktarı : 1 Bar (50 g)
    bitmiş
  • Hayvan eti Yiyen kullanıcısına yanıt
    Stok çok azmis demek ki

• ben10ur kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne zamana kadar geçerli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Optimum nutrition whey ilk kez kullanacağım orjinalmi diye tad vs karsilastirma yapamam, ürün sorgulamanın nasil yapıldığında bilmiyorum malesef, wheymarket mağazasını biraz araştırdım güvenilir olduğunu düşünüm.

• Yahu 19 mayisa ozel hangi kampanyalar yapilmis bir bakayim dedim whey marketin 189tl ye verdigi optimum whey, diger supp magazalarinda 219 tl olmus, bu mu indirim? Pes..

• Arkadaşlar optimum whey i 2. kez aldım yalnız youtube dan izlediğim orjinal fake videolarına baktığımda benim aldığım whey lerin sahte olduğunu belirtisini koyuyor. Aldığım firmalar supplementler.com ve gg dan neosante . bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    bence fazla evham yapıyorsun. neosante yi bilmiyorum ama supplementler.com nevzat aydının ortak olduğu bir firmadır. böyle bir sahtekarlığa göz yumacağını sanmam.
  • Vitamin.com.tr den quest bar alip siparisi hala bekletilen var mi 25 lira icin insanlari bekletiyorlar ya yolla ya havaleyi geri gonder

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.