Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.107
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theangeldie

arkadaşlar banada neosanteden mail gelmiş yılbaşında kıyamet kopucak vs.diyolarda 31.12.2012de başlıcakmış indirim bir bakın derim yılbaşında .ümitliyim umarım aradağım ürünler indirime girer.
    Onun dışında sanalpazar üzerinden veriyorum siparişleri satıcılarla muhabbet kurup pazarlık yaparsanız gayet uyguna alırsınız :) ağzınız laf yapsın yetiyor.

Paylaşırız burada sıcak fırsat olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Arkadaşlar, ben internetten birine rastladım bana ürünlerin yurtdışından aldığını söyledi nasıl aldığını anlattı fakat tanıdık doktor bulmanız gerek.

Ürünü sipariş ediyorsunuz gümrükte kalıyor geçmiyor doğal olarak, hastaneye gidip doktorunuzdan ne sipariş ettiyseniz onu kullanabilir raporu alıyorsunuz mesela 'Ağır çalıştığından aminoasit bileşenleri kullanması uygundur', creatindir, wheydir gibi gümrükçüye raporu gösteriyorsunuz elinize veriyormuş.

Ayrıca milli sporcularunda ayda birkaç kez getirme hakkı var. Masa tenisinden bile olur, yeterki milli sporcu lisansı olsun.

Ben sağlık ocağından rica edeceğim fakat olması zor gibi, heyet raporu gibi birşey isteniyor heyet imzası gerekiyor sanırsam. Çözebilirsem mükemmel olacak 1 yıl geçerli oluyor sanırım o rapor. Küçük küçük amino getirtiriz.

Tanıdığınız doktor varsa gidin konuşun mutlaka bilgisi vardır, dal farketmiyor sanırım heyetten rica edecek imza için. Şansını denesin herkes bence. Bu supplementlerde yılda 1 kere indirim oluyor gına geldi açıkcası, amerika fiyatından 3 kat fazla vermek istemiyorum.

Exhell
    Benim de aklıma sağlık ocağı geldi direk.
    Sonuç alırsanız en azından bir pm yollar mısınız?

Tabi pmdende olur ama buraya yazarsak diğer arkadaşlara da kazık kadar fiyatlara satın almalarından kurtarırız.. :)

Tabi daha iyi olur.Ama o işi de engellerler bir şekilde.
    Nerede o 35 usd'ye aldığımız 5lb ON, muscle tech...

• eylül aylarında kilo almak için bi diyetisyene gitmiştim. tüm vücudumdaki oranları, günük yaşayaşımı kılı tüyü göz önüne alıp bi diyet yazmıştı. gayet doğal bir şekilde kilo alıp sporla da vucüdumu şekillendirebileceğimi söyledi. iyi gidiyor şimdilik. ama oldum olası bu tür extra ürünlerden korkmuşumdur. tamam kas yapımında çok etkili. peki ya sonra ? sporu azalttığında veya bıraktığında, eskisi kadar yapamadığında sönüyor. geriye kalan çirkin bir görüntü. ya da ben fazla acemiyim bu şekilde konuşuyorum. benimde cehaletimi yıkıp aydınlatırsanız sevnirim arakdaşlar.
  • Umarım bu protein takviyelerini bilinçli kullanıyorsunuzdur. Dün akşam Bunu Konuşalım da Karatay yerden yere vurdu bu yardımcı besinleri. Son yıllarda genç yaşta kalp krizi geçiren sporcu sayısındaki artıştan, 30 yaşında kalp hastası olanlardan bahsetti. Kullanmadan iyi düşünün.
  • emin olabilirsiniz ki protein tozları bilinçli bir şekilde kullanıldığında ne alkol nede sigara kadar zararlı.O genç yaşta kalp krizi geçiren arkadaşlar genellikle bilinçsiz şekilde kalp ritmini arttıran ürünleri(yağ yakıcılar,kafein,yohimbine içeren ürünleri) bilinçsizce almalarından.Veya kür olayına girip bilinçsizce yapıyorlar(tabi bilinçsizce yoksa kür yapıpta sağlıklı nice insanlar var tahlillerini vs. yaptıran).Kısacası cahillik olayı çabucak olsun bitsin diye herşeyi fazla kullanma , hızlı ilerleme sevdası vs vs.

Bu arada arkadaş ya bırakınca demiş.Bu konuda bilimsel birçok araştırma var.var olanı korumak için ilerde yapılacak haftanın 2 günlük çalışması yetecektir.Zaten bu spora başlayıpta ilerde bırakıcak pek insan yoktur.Kaldı ki bu sporda bilinen en saçma görüş olduğu bilinir.İnternette biraz araştırma yapabilirsiniz.

Canan Karatay'ın dünkü konuşmasında kanserojinliğine dikkat çekmişti.Bende konuşmasını izledim fakat protein tozları alanlar kalp krizi geçirirler gibi bir ibare kullandığını hatırlamıyorum.
    Hatta herşeyin tozu zararlı vs. dedi.Yumurta tozu , süt tozu , protein tozu bunlar toz haline getirilince kanserojen olablr dedi.Kaldı ki yediğimiz birçok tatlıda yiyecekte yumurta ve süt tozu bulunuyor alıyoruz farkında olmadan.Protein tozuda merdiven altı bir ürün kullanmadıktan sonra sorun olmaz.(ürünlerin sahte olmamasına dikkat etmek lazım)

• Solgar Glucosamine Chondroitin Msm Ester-c 250tbl yada 180 tbl urunune ıhtıyacım var en uygun nerede suan acaba
    bana kalsa nanbolıxın yada now un muadılını alacagım ama dr
    ıllede solgar yada gnc dıyor

solgarın bu urunu en uygun fıyatan satan yerı acılıyetle arıyorm

suplement tedarıkcısı arkadaslardan yardım beklıyorum
  • ben gnc triflex öneririm.Arkadaş kullanmıştı gayet işini gördü ağrıları vardı kullandıktan sonra geçtiğini söyledi.
    Solgar tarzı ürünü bence pek ucuza bulamazsın solgarın sitesindeki fiyattır genel olarak :) dediğiniz gibi now,ultimate vs. olsaydı yönlendirebilirdim.

http://www.sanalpazar.com/Solgar-Glucosamine-Chondroitin-Msm-180-Tbl.-109__isp5613792

10 tlde çek gibi bişey veriyor site galiba 99 gibi fiyata geliyor.Ürünün tam fiyatı nedir bilmiyorum belki işini görür .
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

Solgar Glucosamine Chondroitin Msm Ester-c 250tbl yada 180 tbl urunune ıhtıyacım var en uygun nerede suan acaba
    bana kalsa nanbolıxın yada now un muadılını alacagım ama dr
    ıllede solgar yada gnc dıyor

solgarın bu urunu en uygun fıyatan satan yerı acılıyetle arıyorm

suplement tedarıkcısı arkadaslardan yardım beklıyorum

Now solgardan daha iyi marka. Solgarı hemen hemen tüm eczanelerde bulabilirsiniz.
  • now yurtdısından bızzat temın edebılırken sevdıgım guvendıgım bır marka ıdı (ıherbden)
    ama suan ne trde dıst.u var
    ne temını kolay
    nede temın edılene guvenebılıp alabılırım sahte cıkma ıhtımalıne karsı

doktor tutturdu

ya solgar ya gnc dıye

hesaplı solgar gnc satıcısı arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: chickenchaser

Umarım bu protein takviyelerini bilinçli kullanıyorsunuzdur. Dün akşam Bunu Konuşalım da Karatay yerden yere vurdu bu yardımcı besinleri. Son yıllarda genç yaşta kalp krizi geçiren sporcu sayısındaki artıştan, 30 yaşında kalp hastası olanlardan bahsetti. Kullanmadan iyi düşünün.

Karatay zaten beslenme uzmanı değil kardiologdur, protein takviyelerinin geneli de zaten sütte elde edilen proteinlerdir, proteinler zaten amino asitlerdir, amino asitler zaten vücudun yapı taşıdır ve bunlar zaten ilaç değildir. Bir gün bir amatör küme maçına gidip 14-15 yaşındaki çocuklardan kan örneği al en az %10 unda efedrin çıkacaktır (astım ilacı) %10 unda aferin çıkacaktır (grip ilacı) %10 unda ise yüksek miktarda kafein çıkacaktır. Kalp hastası yapan şeyler aşırı kafein tüketimi fastfood tüketimidir. 20-25 sene öncesinin protein diyetini karatay diyeti diye millete kakalayan "kardiolog" zatı muhteremin dünyadan haberi yok.

• Arkadaşlar provitamin adana güvencesiyle her türlü ürünü en uygun fiyata getirme garantisi veriyorum.istediğiniz ürünleri pm'leyin yardımcı olayım.sanalpazar ve nakit ödeme sistemi vs mevcut.
    www.provitamin.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: theangeldie

ben gnc triflex öneririm.Arkadaş kullanmıştı gayet işini gördü ağrıları vardı kullandıktan sonra geçtiğini söyledi.
    Solgar tarzı ürünü bence pek ucuza bulamazsın solgarın sitesindeki fiyattır genel olarak :) dediğiniz gibi now,ultimate vs. olsaydı yönlendirebilirdim.

http://www.sanalpazar.com/Solgar-Glucosamine-Chondroitin-Msm-180-Tbl.-109__isp5613792

10 tlde çek gibi bişey veriyor site galiba 99 gibi fiyata geliyor.Ürünün tam fiyatı nedir bilmiyorum belki işini görür .

tesekkurler suan ıcın bu urunde en uygun fıyat

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

Arkadaşlar provitamin adana güvencesiyle her türlü ürünü en uygun fiyata getirme garantisi veriyorum.istediğiniz ürünleri pm'leyin yardımcı olayım.sanalpazar ve nakit ödeme sistemi vs mevcut.
    www.provitamin.com.tr

alışveriş yaptığım yerlerden biri, tavsiye ederim
  • quote:

Umarım bu protein takviyelerini bilinçli kullanıyorsunuzdur. Dün akşam Bunu Konuşalım da Karatay yerden yere vurdu bu yardımcı besinleri. Son yıllarda genç yaşta kalp krizi geçiren sporcu sayısındaki artıştan, 30 yaşında kalp hastası olanlardan bahsetti. Kullanmadan iyi düşünün.

geri zekalının önde gideniymiş o zaman,
    besin takviyelerine steroid muamelesi yapanlara bayılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

İşin sırrı diyet ve sporda, bunlar pazarlama hilesidir kanmayın.

1.75 boy, 91 kg'yum. bu kiloyu en az 85-80 kg civarına indirmem gerek daha ileri yaşlarda vermem çok daha zor olacaktır.

içki-sigara-şeker-tuz-ekmek yok zaten...

yediklerime de dikkat ediyorum, arada kaçamak da yapıp kendimi ödüllendiriyorum, işin cılkını çıkarmıyorum, ama bu kilo yerleşmiş, vücuttan sökmem zor işte...

@ultraghost, ayrıca kas antremanları da yapıyorum.....

Hydroxycut tehlikelidir abi dikkatli ol. Daha fazla antreman yapmanıza ve daha hızlı yağ yakmanızı sağlayan bir üründür. L-Carnitine'de onun küçük kardeşi pek bir işe yaramaz genelde bayanlar kullanır.. Aslında genel olarak hiçbiri işe yaramaz yanında sağlam bir diyet olmadıkça.

Arkadaşın dediği gibi işin sırrı aslında diyet. Sağlam bir diyet yapıp , iyide bir antreman çıkarırsanız 80-85 değil 75'e bile düşerseniz.. Ayrıca senin hedefin 73-75 olmalı ideal kilon budur abi.

Sana tavsiyem vücut geliştirme yerine daha çok cardio yapmandır. Günde 2 saat cardio ve iyi bir diyetle istediğine ulaşacağına eminim.

1.74 KG - 77 KG olan biri olarak söylüyorum.

Ben söylüyorum ama kendimde yapmıyorum. Genelde bende ağırlık çalışıyorum. Yağsız , kaslı 73 KG hedefimdir..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

bir süre meal replacement amaçlı
    günde 6 servis whey kullandım
    tek yan etkisi gaz yapması oldu :)
    oda muhtemelen suttekı laktozdandı

proteınden kalp krızını kanserı sunu bunu cıkarmak
    buyuk hayal gucu gerektıren bırsey
  • Muscletech whey protein tozu kullanıyorum.Alacaksanız kesinlikle kakaolu alın

Eğer maddi sıkıntı yaşamak istemiyorsanız su ilede kullanabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar

muscletech nitrotech hardcore pro 1.8 kg ve gaspari 325 tablet amino 8000 var .türkiye gnc den alınma.

izmirden almak isteyen varsa satmak istiyorum.hiç kullanılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Eğer maddi sıkıntı yaşamak istemiyorsanız su ilede kullanabilirsiniz.

bunu biraz açabilir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

Arkadaşlar provitamin adana güvencesiyle her türlü ürünü en uygun fiyata getirme garantisi veriyorum.istediğiniz ürünleri pm'leyin yardımcı olayım.sanalpazar ve nakit ödeme sistemi vs mevcut.
    www.provitamin.com.tr

Supplement dükkanınız var sanırım. O zaman sıcak fırsatlara konu açmanızı bekliyoruz tabi 'kampanya' yaptığınızda.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.