Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.117
Cevap
667
Favori
2.300.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iade et imkanın varsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -KaJMeRaN- kullanıcısına yanıt
    hocam iade edin, hepsiburada üzerinden aldınız sonuçta. bu arada kesinlikle nutrich markasından daha kötü değildir. Adamlar zehir satıyor resmen midemi mahvetti

• eediz kullanıcısına yanıt
    Nutrich proteinmi kullandın gainermi arkadaşım gainerini kullanmıştı hayatımda boyle kötü bir ürün içmedim dedi bana verdi bir servis denedim zor içtim yarisini

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

hocam iade edin, hepsiburada üzerinden aldınız sonuçta. bu arada kesinlikle nutrich markasından daha kötü değildir. Adamlar zehir satıyor resmen midemi mahvetti
    açtım ürünü maalesef. hb'den almadım... fitbull'dan aldım. merak ettiğim şu bir laboratuvar ayarlayabilirsem içeriğine bakacağım ölçek de 35gr gibi durmuyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 9 Haziran 2020; 12:33:49 >
  • berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    protein hocam. PARANIZI ÇÖPE ATMAYI GEÇTİM, SAĞLIĞINIZI ÇÖPE ATIYOR. büyük yazmamın sebebi dikkat çekmesi kardeşim. yanlış anlama. herkes görsün duysun. 4-5 kez denedim emin olmak için. bir ölçek içiyprum ecorich denilen üründen ve mide yanması, ayıptır söylemesi ishal, bulantı 2 saat içinde başlıyor. 12 saat devam ediyor. Bozuk filanda değil yani. Taze ürün gayet. 2 kilo ürün çöpe gitti.

hocam geri almazslarsa mide problemleri yaratmazsa için artık. Baktınız vucudunuzda bir sorun oluşuyor bırakırsınız

• Bildiğiniz arginine ve creatin fırsatı var mı ? Bugun sıpariş geçeyim.
  • quote:

protein hocam. PARANIZI ÇÖPE ATMAYI GEÇTİM, SAĞLIĞINIZI ÇÖPE ATIYOR. büyük yazmamın sebebi dikkat çekmesi kardeşim. yanlış anlama. herkes görsün duysun. 4-5 kez denedim emin olmak için. bir ölçek içiyprum ecorich denilen üründen ve mide yanması, ayıptır söylemesi ishal, bulantı 2 saat içinde başlıyor. 12 saat devam ediyor. Bozuk filanda değil yani. Taze ürün gayet. 2 kilo ürün çöpe gitti.
    biraz midemi bulandırdı. tok karnına içtim diye olabilir. bakalım bir iki kez daha şans verir sonra denemem. TSE ile görüşüyorum numuneyi teste gönderebilirim belki. Değerleri tekrardan inceledim. 11 gr karbonhidrat var bir porsiyonda(35gr). Acaba whey mi aldım gainer mi diye düşündüm 2:1 oranda protein karbonhidrat. Kabul edilebilir seviye değil bence, belki de değerler gerçektir. sadece kalitesizdir.

değer tablosu varsa paylaşabilir misiniz?

• gıda analizi yapmak neymiş ya 750tl+kdv diyor özel şirketler...
  • quote:

değer tablosu varsa paylaşabilir misiniz?
    Besin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve SohbetleriBesin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

uğraşmayacaksın abi kreatini alıcan tavuğunu alıcan yoluna devam edicen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 9 Haziran 2020; 13:52:38 >

• hocam bence içeriği doğrudur. Proten oranı düşük oldukça. O yüzden uygun olması normal olabilir. Tabi analiz olmadan net bilinmez. Midenizi bozmazsa kullanabilirsiniz.

• quote:

hocam bence içeriği doğrudur. Proten oranı düşük oldukça. O yüzden uygun olması normal olabilir. Tabi analiz olmadan net bilinmez. Midenizi bozmazsa kullanabilirsiniz.
    deneyelim bakalım supplementler muzlu kullanıyorum şuan. bitince buna geçeceğim. günde iki doz giderim belki bundan. hayırlısı olsun. ama alman üretimi demeleri canımı sıktı. sonuçta değerleri internetten görerek aldım. onlar kabulümdü yani. ama alman malıymış gibi yakışıksız şeyler yapmak hiç etik değil. tavsiye etmiyorum kimseye...
    aynı proteini bende aldım bu fiyata yabancı ürün kaçmaz diye ama bende biraz şüpheliyim :D siz neyinden şüphelendiniz hocam ürünün ? ölçeği kesinlikle 35gram yok bende ssn marka protein tozuda mevcut ölçeği çok daha büyük ve 30gr alıyor.

edit : şimdi ölçtüm merak edip hassas terazide ilginç şekilde 28-29gram geliyor tepeleme koymadan ölçünün hizasında. tepeleme koyarsak 35gram gelir kutudada tepeleme 1ölçek yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 9 Haziran 2020; 14:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Bildiğiniz arginine ve creatin fırsatı var mı ? Bugun sıpariş geçeyim.
    Son kulanma tarihi 31 Temmuz olan QNT var. Hammaddesi iyi baya. Saf form. Son kullanma biraz yakın. Ama fiyat çok iyi. Arjinin olarak da Hardline'ınkini kullanıyorum. Bir ara 99 TL ye düşmüştü. Takip etmek lazım.
    https://www.aloprotein.com/qnt-creatine-monohyrdrate-800-gram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 9 Haziran 2020; 15:8:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

deneyelim bakalım supplementler muzlu kullanıyorum şuan. bitince buna geçeceğim. günde iki doz giderim belki bundan. hayırlısı olsun. ama alman üretimi demeleri canımı sıktı. sonuçta değerleri internetten görerek aldım. onlar kabulümdü yani. ama alman malıymış gibi yakışıksız şeyler yapmak hiç etik değil. tavsiye etmiyorum kimseye...

Alıntıları Göster
    Mümkünse geri iade edin hocam. 2 kutu kullandım. Hiç memnun kalmadım. ISO fırsatı gazıyla aldım. Bırakın iso'yu Soya Proteini olsa bile razıyım. Bir Weider'a bakıyorum bir de buna. Dağlar kadar fark var. Evde ikisi de var.

• Qprotein alan arkadaşlar artık nişaşta mı aldınız soya proteini mi aldınız haberiniz olsun defalarca yazdık zahmet edip bi okusanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

Qprotein alan arkadaşlar artık nişaşta mı aldınız soya proteini mi aldınız haberiniz olsun defalarca yazdık zahmet edip bi okusanız
    Soya Proteini olsa keşke. Her türlü razıyım. Neyseki az kaldı bitirip, bir daha yollarımızın kesişmemesi için dua edeceğim. :)
  • Seradonin kullanıcısına yanıt
    Sen düşmezdin bu hataya nasıl oldu q protein macerası

• quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Sen düşmezdin bu hataya nasıl oldu q protein macerası
    Ürün çıkar çıkmaz Alman hammadde reklamıyla izole protein ararken kod ile almıştım. Alman ise koy sepete mantığında biriyimdir de bu Alman ise ben de Almanım diyebilirim. Mesela bu ayarda ESN var. O bunun yanında Weider kalır. :) Ucuz etin yahnisi ürünler piyasada çok var, bu ürünü en dibe koyabilirim. Kısacası yaptık bir hata. :)
  • 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.