Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (1083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.078
Cevap
666
Favori
2.295.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi tad daha güzsl acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Bunu neye dayanarak diyorsunuz? Kreatin olmadan da spor olur ama protein olmadan birak sporu hayat bile olmaz.!

• silveraction kullanıcısına yanıt
    Protein tozu olmadan spor olur, proteinsiz spor olmaz hocam. Kreatin tek faydasi onaylanmis kreatindir. Arastirin goreceksiniz. Yazdigimi tekrsr okuyun lutfen.

Bizimle kreatinin tek faydasi onaylanmis supplement oldugunu gosteren bilimsel kaynagi paylasir misiniz ustadim? Size 1000 mg Tryptophan yaziyorum, lütfen günlük kullanin ve bu kadar karamsar olmayin ☺️

Yabanci siteler ve yok akademide makaleler var hocam faydasini kanitlayan. Hala sacma sapan yerlerden algilayip 1000 mg ilac falan yaziyorsunuz. Siz proteinde bcaa da cla da kullanin hatta nox falanda kullanin. Benim karamsar bir mesajim yok nereden cikariyorsun. Mutsuz hayatinda basarilar hocam sana dahada cevap atma :)

Ustadim ama olmuyor boyle,bize hala bilimsel bir kanit sunmadiniz ve bu durumda yalan/ yanlis bilgi vermis oluyorsunuz.

• gergin ortamı dağıtalım

way-out hakkında düşünceleriniz neler

daha önce kullanan varmı?
  • Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    Gerginlik yok,bilgimizi paylasiyoruz. Sizleri temin ederim pek cogunuzun yaptigi antrenman kadar kullandigim supplement vardir. Her supplement yerine göre faydali olabilir ancak adi ustunde supplement dir ve hicbir supplement sizleri 50 cm kola ulastirmaz. Zamaninda ilaç denen belaya da cahillikle bulasmis biri olarak hep benden kucuklere derim ki,tavugun kicindan cikan yumurtadan daha etkili bir supplement yok ☺️

çok uzun okumadım diyenler için ve Türkçesi:
    işe yarıyor. biraz kas yapıyor guc artırıyor.

https://examine.com/supplements/creatine/

>What are creatine’s benefits?

The primary benefit of creatine is an improvement in strength and power outputduring resistance exercise. For this purpose, creatine is well-researched, and the effects are quite notable for a supplement. When used in conjunction with resistance exercise, creatine may modestly increase lean mass. 

tüm ise yaradığı şeyler aşağısında var. teker teker yazmışlar. kaynakça da en aşağıda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resatbulutt kullanıcısına yanıt
    Benim buna bir itirazım mi oldu güzel kardeşim? Kreatin yararlıdır kullanmakta sakinca yok ☺️ Ben bu gibi yazıları yıllar evvel anadilinde okudum çünkü ingilizce öğretmeniyim ayni zamanda ☺️

yani marka güvenilir mi

protein yerine nişasta basmasınlar kutuya :D
    hocam ingilizce öğretmeni olmanız neyi değiştiriyor bilmiyorum çünkü İngilzce bilmeyen çok öğretmen gördüm (: . sizin işinize yaramazsa başkasına yarayacak. kaynak istemiştiniz paylaştım.

• Panzerkampfwaagen VI kullanıcısına yanıt
    Yok nişasta basamazlar 😀 cunku Tr de satilan butun urunler bakanlik analizine girmeye mecburdur ancak istersen sana cakallik nasıl yapılır anlatayim ,toplanin bakim iyi okuyun! . Simdi diyelim ki x firma protein tozu satacak ve doğal olarak para kazanmak istiyor ve onunde iki seçenek var: birincisi kaliteli ürün getirecek ve bunu haliyle yüksek fiyattan satacak ya da ikinci durumda çakallık yapacak ve ürün kalitesinden kesip sizi aldatacak ,peki bu nasıl olacak: şimdi siz protein tozu aldığınızda aslında protein tozu degil 😀 en azindan sizin zannettiğiniz gibi whey protein den yapılmıyor! peki neden yapılıyor derseniz, ürüne çok az miktarda whey protein katılıyor, gerisine ise soyayı basıyor ve ürün analize gittiğinde içinde yüzde on bile olsa whey protein çıktığından üzerine de whey protein yazıyor halbuki 100 gram protein alıyorsanız bunun 90'ı bitkisel protein 🤣bu şekilde de yasal olarak mevzuattan da yararlanmış oluyor çünkü içinde whey protein var mı var ama ne kadar var?cok ama çok az miktarda .😄. Ondan sonra tozu biraktim kaslarim hemen eridi naralari 😀o yüzden protein tozu alırken lütfen açıklamalar kısmında ürünün ne kadar whey protein içerdiğini izole mi konsantre mi olduğunu mutlaka araştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 8 Haziran 2020; 23:14:36 >

• Resatbulutt kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben İngilizce anlıyorum ama görüyorum ki sen anadilini bile anlayamıyorsun 😄 çünkü o arkadaş creatinin tek bilimsel etkili supplementi olduğunu yazdı ve Ben de bunu ispatlamasini istedim ama ispatlayamadi çünkü bu mümkün değil 🤣Sen ise bana kalkmış kreatinin yine etkili olduğunu yazıyorsun tekrar tekrar sanki itiraz etmişiz gibi. lütfen şimdi dışarı çık ve temiz bir hava al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 8 Haziran 2020; 23:13:44 >
    Bizimle soya proteinin vücutta şu tutturan supplement oldugunu gosteren bilimsel kaynagi paylasir misiniz ustadim? Size 1000 mg Tryptophan yaziyorum, lütfen günlük kullanin ve bu kadar karamsar olmayin ☺️

aynı sitede tüm supplementlar var ne kadar işe yaradıklarini karsilastirabilirsiniz creatine ile. diğerlerinin etkisi Minor oluyor ve bi kaç tane çalışmadan cikarilmis oluyor o sonuc. okuyup diğer arkadaşın sonuncuna varmak çok zor degil.

• Buralar karismis yine

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Kardeşim ben İngilizce anlıyorum ama görüyorum ki sen anadilini bile anlayamıyorsun 😄 çünkü o arkadaş creatinin tek bilimsel etkili supplementi olduğunu yazdı ve Ben de bunu ispatlamasini istedim ama ispatlayamadi çünkü bu mümkün değil 🤣Sen ise bana kalkmış kreatinin yine etkili olduğunu yazıyorsun tekrar tekrar sanki itiraz etmişiz gibi. lütfen şimdi dışarı çık ve temiz bir hava al
    Tek "etkili" supplement olduğu hakkında bilimsel araştırmaları baz alan kaynağı atmış adam neyini anlamadin da millete gerizekali muamelesi yapiyosun

• Protein yaşamın yapı taşı. Her insan protein almak zorunda. O bir yana Protein Tozu olmadan günlük alınması gereken protein diğer protein kaynaklarından alınabilir. Kreatinin günlük yeterli miktarını besinden almamız çok zor. O sebeple takviye olarak almak gerek. Bu sporu yapanlara 2 takviye aman gerekse ne olur diye sorsalar zaten Protein Tozu ve Kreatin der. Tartışmaya bile gerek yoktu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 9 Haziran 2020; 8:8:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Tadı iyi, o konuda sorun yok. Ama hammadde kalitesi bana çok vasat geldi. Önermeyeceğim bir ürün. 2 kutu kullanınca anlıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    şuan içmedim. geldi ama. sitesine falan baktım. sözde almanyadan gelmiş ya bu arkadaş. dedim sipariş vereyim site online alışverişe açık çünkü. 48 euro istiyor. add to cart'a tıkladım. Sepete git diye türkçe yazmaya başladı. işkillendim vpn ile denedim. neyse bu gerçeği göstermez diye devam ettim vpn ile siparişe. rastgele adresle sipariş vermeye çalıştım. sipariş numarasına bakın . üstelik kredi kartıyla ödeme falan da yok. onaylıyosun sepeti bitiyor. asparagas site yani. ben güzel bi kazıklandım muhtemelen. 2300 gr nesquik almış olabilirim içindeki ölçek de çok düşük geldi. supplementler whey kullanıyorum şuan ölçek kocaman, bunun ise ufacık. bir de şu sipariş no ya bakın. rezillik....

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri

@eediz

edit:ikinci olarak da domain'in nereden alındığına falan baktım. isimtescilden alınmış. yani bu arkadaşlar gerçekten dolandırıcı

Domain Name: QPROTEIN.COM
    Registry Domain ID: 2055032419_DOMAIN_COM-VRSN
    Registrar WHOIS Server: whois.isimtescil.net
    Registrar URL:http://www.isimtescil.net
    Updated Date: 2019-11-19T11:58:40Z
    Creation Date: 2016-08-25T15:23:59Z
    Registry Expiry Date: 2020-08-25T15:23:59Z
    Registrar: FBS Inc.
    Registrar IANA ID: 1110
    Registrar Abuse Contact Email: abuse@isimtescil.net
    Registrar Abuse Contact Phone: +90.8502000444
    Domain Status: clientTransferProhibitedhttps://icann.org/epp#clientTransferProhibited
    Name Server: NS1.DIGITALOCEAN.COM
    Name Server: NS2.DIGITALOCEAN.COM
    Name Server: NS3.DIGITALOCEAN.COM
    DNSSEC: unsigned
    URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form:https://www.icann.org/wicf/
    >>> Last update of whois database: 2020-06-09T08:46:24Z <<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 9 Haziran 2020; 11:49:17 >

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.