Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
32.011
Cevap
663
Favori
2.292.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadasım hepsinin porsiyon gramları farklı bu değerleri 100 gram üzerinden yazar misin ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birsürü whey kullandım en dandiği myproteindi. İçine aroma versin diye ne koyuyorlarsa içiyorsun tadı ağzından 1 gün gitmiyor. Aşırı yapay içtikten sonra insan kendini kötü hissediyor nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dynamic nutrition markasini onerirmisiniz arkadaslar?

• Bayvitaminden aldığım 2 adet whey protein geldi.

Çikolatalı söylemiştim sktsi 09.2019 diye double rich yollamışlar 5.2019 sktsi olan. Bi de kurabiyeli istemiştim o normal gelmiş allahtan.

Tavsiye eder miyim ? 3 ay var ikisi için. Sıkıntı olacağını sanmıyorum günde 2 ölçek içiyorum zaten 36 günde biticek birisi. Fiyatı tanesi 180 tlye geldi. Gayet uygun oldu benim için.

• kızılbıyık kullanıcısına yanıt
    Mocha aromalı kullanıyorum şu sıra. Keşke tadı ağzımda 1 gün kalsa diyorum :) kötü bi yanı shakerı temizlemeyi unutursan ömründe duyacağın en kötü kokuyu duyuyorsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızılbıyık kullanıcısına yanıt
    Myprotein bence çok güzel, 3 farklı aroma optimum, 1 kutu weider, 2 farklı aroma scitec, 1 kutu olimp, 1 kutu nutrade, 1 kutu supplementler, 1 kutu nutrich ve en son salep aromalı (içimi en zor olan buydu) hardline protein tozu bitirmiş birisi olarak myproteini başarılı buldum. Dandik protein tozu arıyorsan Nutrich denemeni öneririm, aldım kutuyu bitiremeyip dağıttım.

• uygun fiyatlı creapure creatin önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epphesus

Myprotein bence çok güzel, 3 farklı aroma optimum, 1 kutu weider, 2 farklı aroma scitec, 1 kutu olimp, 1 kutu nutrade, 1 kutu supplementler, 1 kutu nutrich ve en son salep aromalı (içimi en zor olan buydu) hardline protein tozu bitirmiş birisi olarak myproteini başarılı buldum. Dandik protein tozu arıyorsan Nutrich denemeni öneririm, aldım kutuyu bitiremeyip dağıttım.
    Hardline ile optimum alma arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Hocam hardline içimi zor ve kreatin içeriyor ben bir daha hardline a ütopik bir indirim olmadıkça para vermem

• epphesus kullanıcısına yanıt
    Kreatin içermesi olumlu bir şey değil mi ?

Benim optimum dan çekinme sebebim sahte olma olasılığı

Geçen hafta Optimum'um bitiyor diye 2 gün üstüste ev arkadaşımız Hardline'ını kullandım.
    Ciddi anlamda kıvam farkı mevcut. Ama bu içeriklerinin vücuda etkisini göstermiyor bence.
    Yani tadı çok iyi değil diye gömmeye gerek yok.
    Önemli olan vücudunuz için katkısı ne düzeyde.
    Bunu bilebiliyorsanız o zaman objektif bir yorum dinleyebilmiş oluruz.
  • arkadaşlar spor yaptığım dönemde gaspari kullanmıştım gaspari whey protein ciddi anlamda bir fark görmüştüm, tabiki çalışmayla da alakalı ama şimdi yeni bir ürünü var sanırım ben marka olarak tavsiye ederim

https://www.protein7.com/gaspari-myofusion-advanced-protein-tozu-1841-gr-133.html
    Kreatin kullanmak istemiyorum ben, çok tuvalete çıkarıyor o yüzden almam tercih meselesi. Yanı hardline daha kompleks bir ürün, glutamin bcaa oranları optimumdan yüksek ve kreatin içeriyor buna karşılık bir ölçeği 47 gram. Ölçek fiyatı pahalıya geliyor. Sizin tercihinize kalmış optimum sadece protein tozu. Supplementler.com veya protein7.com dan alırsanız sahte olma ihtimali yok kurumsal firmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: içinizden biri

Bayvitaminden aldığım 2 adet whey protein geldi.

Çikolatalı söylemiştim sktsi 09.2019 diye double rich yollamışlar 5.2019 sktsi olan. Bi de kurabiyeli istemiştim o normal gelmiş allahtan.

Tavsiye eder miyim ? 3 ay var ikisi için. Sıkıntı olacağını sanmıyorum günde 2 ölçek içiyorum zaten 36 günde biticek birisi. Fiyatı tanesi 180 tlye geldi. Gayet uygun oldu benim için.
    yanlış anlamayın antrenman geçmişinizi ve programınızı bilmiyorum ama günde 2 ölçek biraz fazla değil mi ? bende bayvitaminden aldım mp izole protein tozu sadece antrenman sonrası içiyorum. yani beslenme durumunuz mu kötü olduğu için günlük 2 ölçek alıyorsunuz onu merak ettim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Lesh

yanlış anlamayın antrenman geçmişinizi ve programınızı bilmiyorum ama günde 2 ölçek biraz fazla değil mi ? bende bayvitaminden aldım mp izole protein tozu sadece antrenman sonrası içiyorum. yani beslenme durumunuz mu kötü olduğu için günlük 2 ölçek alıyorsunuz onu merak ettim ?

Alıntıları Göster
    Şöyle hocam, öğrenci olduğum için protein fazla alamıyorum. Onun için iki ölçek hocam. Sabah kalkınca birde spordan sonra hocam.

• Maçoya ne olmuş sitelerinde ürün kalmamış, bilgisi olan var mı?

• Protein tozunu günlük almanız gereken Protein hesabına katmamanız gerekir.
    Supplementlerin gelişiminize katkısı sadece %10 düzeyinde.
    Beslenmenize ek olabilir.
    Normal beslenmenin yerine geçemez!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Protein tozunu günlük almanız gereken Protein hesabına katmamanız gerekir.
    Supplementlerin gelişiminize katkısı sadece %10 düzeyinde.
    Beslenmenize ek olabilir.
    Normal beslenmenin yerine geçemez!
    Günlük almam gereken miktarın yerine geçirmiyorum zaten sakin olun :) aldığım protein almam gereken proteine denk gelmiyor baya az oluyor. Takviye olarak alıyorum zaten :)

Beslenmeme ek olduğunu söyledim zaten :)

• Bende sadece genel manada yazdım.
    Doğrusunu yapıyorsunuz o zaman :)
  • selamlar aloprotein.com güvenilir mi ? deneyim sahipleri yorum yazarsa sevinirim daha önce hiç kullanmadım bu siteyi
  • 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.