Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

Orijinalden alıntı: melo199

quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

arkadaşlar n11.com u unutmayın derim.ben baya bir stok yaptım.çeklerle birlikte indirimli olarak alınca supplemenler.com ya da neosante nin yaptığı kampanya sönük kalıyor yanında.

yuzde 11 ındırım cekı gonderılmıs bana bunun harıcınde cek veya bır ındırım varmı

bu n11' girip bakıyorum fiyatlar diğer sitelerle aynı ne indirimi var tam olarak çözemedim. Bilen biri detaylı açıklayabilir mi ?

fiyatlar piyasayla aynı zaten orada satış yapanlar bildiğiniz sitelerdeki satıcılardır.n11.com dan ürün almanın avantajını eğer ki çekiniz varsa yakalarsınız.mesela 100 liralık çekiniz var sa 200 liralık ürün alır 100 lira ödersiniz.ben mesela iso 100'ü 191 tl ye aldım.üzerine 200 tl ye tamamlamak için bir de tadlandırıcı sipariş ettim.bana yaklaşık 90 gibi bir fiyata mal oldu.piayasadaki fiyatını göz önüne alırsanız ne denli iyi bir fiyata alınabildiğini görüyorsunuz

• quote:

fiyatlar piyasayla aynı zaten orada satış yapanlar bildiğiniz sitelerdeki satıcılardır.n11.com dan ürün almanın avantajını eğer ki çekiniz varsa yakalarsınız.mesela 100 liralık çekiniz var sa 200 liralık ürün alır 100 lira ödersiniz.ben mesela iso 100'ü 191 tl ye aldım.üzerine 200 tl ye tamamlamak için bir de tadlandırıcı sipariş ettim.bana yaklaşık 90 gibi bir fiyata mal oldu.piayasadaki fiyatını göz önüne alırsanız ne denli iyi bir fiyata alınabildiğini görüyorsunuz

Peki çeki nasıl elde ediyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Zaten o yüzden whey dedim. SAbah kalkınca ve antrenman sonrası kullanıyorum genelde.

İso100 bulsak yine 130-140 arasına iyi olacak :)

Hocam n11den 135 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz cekle. Nasil yapacaginiz forumda mevcut :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu satıcıdan (http://www.n11.com/gelismis-magaza/mrolimpiya ) 3 adet protein bar almıştım elinde kalmamış yaklaşık 600 liralık ürün seçebilir ve adresinize yarı fiyatına yollatabilirim .Pm ile irtibata geçebilirsiniz bazı ürünler çok ucuza geliyor inceleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

Peki çeki nasıl elde ediyoruz :)

hocam çek satış bölümünden güvenilir bir arkadaştan 100 liralık çeki 40 lira civarı bir fiyata alırsanız.iso 100 ü 140 tl gibi bir fiyata temin etmiş olursunuz.

• beyler Xpro L-Carnitine n11 de baya uygun fiyata geliyor kupon kullanınca. 15 şişe 50 lira civarında

kullanan varsa ananaslı mı mangolu mu alayım ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Joe. -- 30 Aralık 2013; 23:56:56 >
  • En card olayı ocak ayında da devam edecek mi ? yoksa %20 indirim %15 falan mı düşer ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magancı

En card olayı ocak ayında da devam edecek mi ? yoksa %20 indirim %15 falan mı düşer ?

Enpara kampanyası aralıkta bitiyor, yani bu gün son gün, gerisi iade bekleme süresi.
  • umarım kampanya uzar yoksa encard başka bir işime yaramayacak..
  • quote:

umarım kampanya uzar yoksa encard başka bir işime yaramayacak..

Hayır yarayacak, hala daha türkiyedeki basit işlemler için masrafsız bankacılık sunan 1-2 karttan bir tanesi.
    Dün garanti hesabımdan en karta havale yapmak istediğimde 6.5 lira istemişti bunu diyelim ki ayda 10 defa yaptığımızı düşünelim 65 lira sadece bankamatiğe gitmeye üşendiğimiz için ödediğimiz para olacaktı.

Oysaki enkart ile aynı işlemi garantiye yapmak istediğim çıkan ücret 0'dı aynı şekilde havale eft bilimum transfer işlemleri için para almıyor bu bile başlı başına bir tasarruftur aslında neden tasarruftur biliyormusunu onuda anlatayaım, diğer bankalar senelik işletim ücreti keser yani siz hiçbirşey yapmasanız dahi kartlarınız için 50-60 lira para ödersiniz bazen bu rakam dahada büyür, en kart şu an için 1 sene boyunca bunuda yapmayacak sonraki sene için bilemiyorum.

ve en önemlisi, bir kampanya biter öbürü başlari, en kart müşteri temsilcisi ile görüştüğümde benzer kampanyaların olacağını söyledi.

• haklısın işbank işlem ücreti 2 senelik 100 TL kesmişti hesabımdan. 1 sene sonra encard ta ücret ekler. havale içinde ücretsiz olusu iyimiş. yalnız böyle bir kampanyayı bıçak gibi kesmek olmamış %15 düşürülsün en azından.
  • quote:

haklısın işbank işlem ücreti 2 senelik 100 TL kesmişti hesabımdan. 1 sene sonra encard ta ücret ekler. havale içinde ücretsiz olusu iyimiş. yalnız böyle bir kampanyayı bıçak gibi kesmek olmamış %15 düşürülsün en azından.

hocam ben sürekli mesaj atarım ve genelde oldukça ilgili ve hızlı geri dönüş yaparlar.hani bazı müşteri hizmetlerinin yaptığı kopyala yapıştır cevap olmuyor pek.söyledikleri kadarıyla 2014 te de bu tür bir kampanya yapacaklarmış
  • amix carniline 1500 mg 90 kapsül
    trunature co-enzyme 200 softgels
    20li carnimax 2000

skt 2015

bulunmakta satıcının elinde bunlar varmış yollamış ürünler işime yaramıyo uygun fiyata verebilirim
  • Protein tozu , amino asit , cla falan bir yere kadar . Alıcaksanız kreatine alın. Carnitin zaten yalan. Beslenmeniz olmassa hiçbirşey elde edemezsiniz.
  • aynştayndan ölümcül bilgiyi aldık eyvallah.
  • Selam herkese. Dymatize super mass 12 lb. en uygun nereden temin edebilirim
  • No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    hocam çek satıştan n11 en iyi fiyat öeklerini %35-%40 oranında satıyolar. ordan 80-85liralık bi çek temin ediphttp://www.n11.com/dymatize-super-mass-gainer-5450-gr-P16591138 bu ürünü alırsan 130a falan mal edersin. daha uygunu şuan için yok zannedersem
  • n11 deki 250 liraya 50 liralik indirimi kullanmadim pisman oldum. tekrar yapsalar keske, 100 liralik ceki de ekleyince cok uygun fiyata butun supplementleri alabiliyorduk.
  • PRV SPORTS CLA STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR.. SERVİSİ 1800 MG CLA , 600 MG GREEN TEA , 600 MG L CARNİTİNE MİKTARIYLA ÇOK İDDAALI BİR ÜRÜN.
    Dileyen arkadaş diyet ürünleri ve kombinasyonları için iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtbrk58 -- 9 Ocak 2014; 15:27:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

PRV SPORTS CLA STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR.. SERVİSİ 1800 MG CLA , 600 MG GREEN TEA , 600 MG L CARNİTİNE MİKTARIYLA ÇOK İDDAALI BİR ÜRÜN.
    Dileyen arkadaş diyet ürünleri ve kombinasyonları için iletişime geçebilir.

Ahmet Kardeşim,
    link verseydin?
    birde fiyat ne olur?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.