Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sahbazpower- Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
32.015
Cevap
663
Favori
2.292.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyatına bağlı kaça aldın veya alacaksın ona gore tavsiye ederim diyeyim

Not max. Ederi 120 TL carnivorun 150 olduğu yerde 120 de etmezde neyse sonra firma çalışanları gelip VIR VIR otuyor basımda urun kotulemeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 18 Mart 2018; 14:47:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Izole düşünmüştüm 190 TL, hocam o kadar mı kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Carnivor alsana izole iste . 190 i dilenciye ver daha hayırlı bi is yapmış olursun onun yerine

• Hocam korkarak söylüyorum biz arkadaşla genrisei öğrenip uygun fiyatlı diye toz kullanmaya başlamıştık, üç kutu bitirdik birde, o da mı aynı?

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    yerli markalar hakkında sana en doğru bilgiyi arkadaş verecektir..
    ek olarak forumu takip et o markalara verdiğin parayla çok daha iyi ürünleri alabilirsin...

bahsetttiği ürün https://www.vitamindunyasi.com.tr/urun/musclemeds-carnivor-protein-1816-gr-mandalina-aromali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 18 Mart 2018; 15:51:1 >
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    Protein7, b_luwhite ve neosante den ürün aldım gittigidiyor mağazası olarak. En güvenilir protein7 sayılabilir çünkü baya kurumsal ama digerlerinden de sorun cikmadi benim alışverişimde.

• Bende aldim aynilarindan çikolatalar fena degil, protein tozu karismiyor😁

• FunnyxD F kullanıcısına yanıt
    Yer fıstıklı bar efsane lezzetli

• Aynen hocam oda guzel, yeniyor en azindan katir kutur degil

• Arkadaşlar çikolata fıstık aromalı optimum alacağım en uygun fiyata nereden alabilirim?

Bir de pastörize yumurta akı kullanan var mı kullanıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eugrandet

Arkadaşlar çikolata fıstık aromalı optimum alacağım en uygun fiyata nereden alabilirim?

Bir de pastörize yumurta akı kullanan var mı kullanıyor musunuz?

yumurta akı nerde satılıyor?
    ben hiç görmüyorum
  • Jamie Hyneman kullanıcısına yanıt
    şimdi reklam olur diye yazmaya çekindim ama?
    google a yazın, 3 lü pastörize yumurta akı diye, en başta çıkıyor, satılıyor internette.
  • Bim,in Le proteinleri kullandim yorum yapayım ürünler hakkında . eskisi gibi ürünleri analiz ettiremiyorum o yüzden içeriğe guvenmekten başka carem yok su an için . Tabi ki 3 gün spor yapıp su whey boyle etki etti vooov gibi mr Olympia yorumları yapmayacağım (:

5 li paket whey karışmıyor . topaklanmayi önlemek için 5 galon su ekledim tadı leş 10/3

Hazır whey muzlu kıvamı güzel tadını pek begenmesem de fena değildi acil durumlarda whey bittiğinde evde unutuldugunda can kurtaran olarak alınabilir 10/6

Protein barlar coconut ve g.bery aromalilar bana pek uymadı fiyat olarak uygun muadillerine gore klasik protein bar işte 10/5

Yer fıstıklı protein bar gerçekten efsane içerik doğruysa 10/10 verebilirim .

Bu yorumlari iceriklere guvenerek yazdım mümkünse ithal urun almaya devam edin dediğim gibi bu ürünler gün gecirmelik can kurtarıcı olarak düşünün . Herkese iyi sporlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Go Hard Or Go Home

Bim,in Le proteinleri kullandim yorum yapayım ürünler hakkında . eskisi gibi ürünleri analiz ettiremiyorum o yüzden içeriğe guvenmekten başka carem yok su an için . Tabi ki 3 gün spor yapıp su whey boyle etki etti vooov gibi mr Olympia yorumları yapmayacağım (:

5 li paket whey karışmıyor . topaklanmayi önlemek için 5 galon su ekledim tadı leş 10/3

Hazır whey muzlu kıvamı güzel tadını pek begenmesem de fena değildi acil durumlarda whey bittiğinde evde unutuldugunda can kurtaran olarak alınabilir 10/6

Protein barlar coconut ve g.bery aromalilar bana pek uymadı fiyat olarak uygun muadillerine gore klasik protein bar işte 10/5

Yer fıstıklı protein bar gerçekten efsane içerik doğruysa 10/10 verebilirim .

Bu yorumlari iceriklere guvenerek yazdım mümkünse ithal urun almaya devam edin dediğim gibi bu ürünler gün gecirmelik can kurtarıcı olarak düşünün . Herkese iyi sporlar

Hocam yer fıstıklıda kaç gr şeker vardi ve kaç tl idi

• MajoooR kullanıcısına yanıt
    4 TL şekeri hatırlamıyorum bakmistim ama

• musclemeds beef proteini sipariş geçtim, daha önce sipariş verip alan oldu mu? bu arada 150 liralık ürüne 9 lira kargo parası çıkaran şirketi de kutlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocity -- 20 Mart 2018; 11:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocity

musclemeds beef proteini sipariş geçtim, daha önce sipariş verip alan oldu mu? bu arada 150 liralık ürüne 9 lira kargo parası çıkaran şirketi de kutlarım.

Urun fiyati iyi de hakkaten kargo olayi nedir ya

• 2 tane sipariş ettim bende

• konuya alakasız saçma cevap yazanlara yanıt veriyoruz diye uyarı puanı alıp konudan uzaklaştırmayı ben alıyorum.

o saçma mesajı yazan adama uyarı falan verilmediğinden o kadar eminim ki.

neyse alıştık artık.
  • Genjler the protein works, elite labs, powerlife, ssn, nutrich ve onyx markalarında %20 indirim var. Sakin, yağmalamadan :DD:d
    https://www.aloprotein.com/ (( Kupon adı: alo20 ))
  • 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.