Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.008
Cevap
663
Favori
2.291.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç kavurmuyorum hocam ben, kabuklarını soyup rondoya atıyorum direkt.
  • Düzenli olarak 2 ayda bir burda fıstık ezmesi tarifi verilir her seferinde evde daha hesaplı olacağı söylenir 🙈

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitaminden %20 indirim koduyla Dymatize aldım 255 TLye denk geldi, piyasada 300 TL civarı o yüzden piyasaya göre uygun.

Brownie aromalı aldım hakkaten tadı olsun suda çözünmesi olsun köpürmemesi olsun kaliteli bir ürün olduğu anlaşılıyor. Ayrıca tad konusunda şimdiye kadar içtiğim en güzel protein tozu. Bir önceki kullandığım myproteindi fiyat hariç her bakımdan üstün diyebilirim.
  • Fıstık ezmesinin spor için kerameti nedir bu kadar konuşuluyor?

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış hatırlamıyorsam içindeki doymamış yararlı yağ karbon ve protein için birebir

• ben aldım 13 tane sizin gibi memnun kaldım gayet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mekanikizm kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ürünün diğerine göre üstünlüğünü nasıl anlıyoruz bunu merak ediyorum gerçekten, daha önce on kullanmıştım şimdi myprotein kullanıyorum. Fiziksel özellikler dışında; köpürme, çözünme vs neye göre üstün ?
    Bu arada myprotein de köpürmüyor ve suda çözünmesi de gayet güzel geldi bana.
  • ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    bi kere 500gr alıp dediğiniz gibi kendim yapayım dedim kabuklarından ayırmak evde ayrı bi eziyet. rondodan geçerken biraz sıvı yağ ekledim biraz bal ekledim. tadı bir değişiko ldu bende 8lria daha verip hazırını almaya başladım
  • cakmaradyolog kullanıcısına yanıt
    BU söylenenin neresi yanlış ya da eksik, düzeltirseniz biz de öğrenelim hocam _?
    Yok yahu neresi yanlış gayet doğru ben sadece analizde bulundum fıstık ezmesi fırsatı paylaşılır, ardından biri evde yapmak daha hesaplı mantıklı ve steril der biri nasıl yapcaz der birisi tarif verir falan filan

• cakmaradyolog kullanıcısına yanıt
    Onda haklısın hocam, bir döngü oluyor sürekli :)
    Hazır fıstık ezmeleriyle mücadeleye devam :D
  • Fıstık ezmesi için robotunuzun güçlü olması lazım arkadaşlar.Bende evde yapıyorum uzun zamandır fıstık,2 tatlı kaşığı bal ve yarım ölçek kadar protein tozu kullanıyorum baya güzel oluyor.
    Besin değerleri olarak karşılaştırmak pek doğru olmaz biri izole biri normal whey zaten. İçeriğe bakıldığında iso 100 kağıt üstünde daha iyi gözüküyor tabi bu durumun %100 gerçek veriler olduğunu biz bilemeyiz. Diğer bahsettiğim karşılaştırmalar da tamamen kişisel gözlemlerim, myproteinden de memnundum ben ama iso 100 ün çözünmesi falan kesin daha iyi.
  • Aloprotein.com da geçerli kod bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: makedonest

Aloprotein.com da geçerli kod bilen var mı?

AVANTAJIX dene dostum
  • Arkadaşlar protein tozu alacağında en uygun ne önerirsiniz öğrenciyim de biraz yardımcı olur musunuz 😊

• Bazenoguz kullanıcısına yanıt
    Hocam şahsi görüşüm hardline uzak dur optimum candır

vitamin.comdan myprotein indirim kodu vt20dh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknaltdes -- 19 Ekim 2017; 15:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmtCml

Hocam şahsi görüşüm hardline uzak dur optimum candır

Hocam az çok bilgim var. Dediğiniz gibi zaten hardline düşünmüyorum aklıma myprotein almak geliyor en uygunu o sanırım optimum almak isterdim fakat pahalı biraz

Hocam 2 gun once gelseydiz arkadaşın biri %15 indirim kuponu verdıydi ben onla yardirdim açıkçası tabi sizin şeyiniz optimumdan sasmadim kendim, doğrudur

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.