Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.017
Cevap
663
Favori
2.292.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

beyler supplement kullanmaya başlayalı 1 ay gibi bir süre oldu 2.3 kiloluk hardline whey 3 matrix ve 5 kiloluk progainer bitirdim.şimdi optimum nutrition standard gold whey sipariş ettim.

kafama takılan şey şu:supplementlerin vücuda etkilerini görmek için kan ve idrar tahlili yaptırmak istiyorum.hangi testleri yaptırmalıyım?

benim aklımda kanda/idrarda üre,testesteron,kreatin,genel kan değerleri ve karaciğer enzimlerine baktırmak geldi.var mı yaptırmam gereken ek test?

amacın ne ?
    yazık günah

tamam hocam daha dikkatli davranacağım bundan sonra.testler konusunda tavsiye verebilir misiniz rica etsem?

devlet hastanesine gidiyorsun
    dokturuna anlatıyorsun o da kan testi yapıyor sana
    ama supplement için falan deme

ağzım kuruyor şekerim var sanırıma getir
    böylelikle kan testini yaptırabilirsin

supplement için deyince yapmıyorlar mı hocam?

sence ::)

• remus_romulus R kullanıcısına yanıt
    Bu siteden aldım ürünü sorun yok ama etiketin üzerinde bir kaç yeri siyah bantla kapatmışlar.niye diye mail attım dönüş olmadı.

Prostardan sonra 100 % yazan yerde bant var

Low fat yazan yerde yine var

Great tasting yazan yerde de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    Protein7den aldigim ultimate prostarda da ayni durum mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

Bu siteden aldım ürünü sorun yok ama etiketin üzerinde bir kaç yeri siyah bantla kapatmışlar.niye diye mail attım dönüş olmadı.

Prostardan sonra 100 % yazan yerde bant var

Low fat yazan yerde yine var

Great tasting yazan yerde de var

yasaklı kelimeler var bakanlık tarafında
  • quote:

Orijinalden alıntı: remus_romulus

http://urun.n11.com/protein-tozu/ultimate-prostar-whey-protein-tozu-2390gr-P90365184

kendi sitelerinde 10 tl daha ucuz

http://www.mediprocenter.com.tr/cggf~u~ultimate-prostar-100-whey-protein-tozu-2390-gram

Hocam 2. Linkteki site güvenilirmi , orjinal ultimatenin sitesimi çünkü biraz kalitesiz geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twin Turbo -- 28 Ağustos 2016; 20:29:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Etkiyi nasıl tespit ediyorsunuz anlamıyorum .

Günde 3 öğün kullanırsanız belki...

Son zamanlarda irileştim . Öyle diyorlar... Peki bunu Ultimate P.'ye mi beslenmeye mi yoksa değiştirdiğim çalışma rutinine mi bağlayayım?

Yillardir bu sporu yapan guvendigin birinin tecrubelerinden faydalan en mantiklisi optimum guvenilir bir marka herkes agiz birligi yapmiscasina bu markayi oneriyor

• JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    ithal supplementlerin hepsinde olur o; nedeni ise tarım bakanlığın bazı terimleri yasaklamış olmasıdır...
    bir sıkıntı yok yani bantla kapanmasında
  • Twin Turbo kullanıcısına yanıt
    orjinal ultimate ın sitesi olamaz zaten :) N11'de de mediprocenter satıyor bence bi sıkıntı olmaz. yinede garanti olsun diyorsan N11 den al, hem 11 lira indirim kuppunu var sanırım aynı fiyata gelir bugün alırsan
  • ULTİMATE PROSTAR WHEY fiyatı güzelmiş daha önce 2 kutu optimum whey gold bitirdim ultimateye geçsem pişman olur muyum? Ölçekteki protein ve BCAA oranları aynı gibi
  • quote:

orjinal ultimate ın sitesi olamaz zaten :) N11'de de mediprocenter satıyor bence bi sıkıntı olmaz. yinede garanti olsun diyorsan N11 den al, hem 11 lira indirim kuppunu var sanırım aynı fiyata gelir bugün alırsan

Hocam indirim sadece hafta sonlarımı , bugün alamam

bugüne özel diye biliyorum
    http://www.protein7.com/ultimate-prostar-whey-protein-tozu-2390-gr-33.html

bak burda da aynı fiyat burdan gözün kapalı satın alabilirsin
  • quote:

http://www.protein7.com/ultimate-prostar-whey-protein-tozu-2390-gr-33.html

bak burda da aynı fiyat burdan gözün kapalı satın alabilirsin

Hocam arada 20 lira fark var ama protein7 güvenilir site en iyisi ordan almak sağolun

• Bayvitamin hakkinda ne dusunuyorsunuz arkadaslar? Ben siparislerimi oradan geçeceğim sanirim ancak urunleri orijinal mi degil mi emin olamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 28 Ağustos 2016; 22:58:55 >
  • zebon06 Z kullanıcısına yanıt
    Gerek protein gerek marka kalitesi gerek bcaa gerek se servis sayısı bakımından hemen hemen aynı ultimate de ekstra glutamine içeriği yok sadece .fiyatları yakın olsa optimum bir adım öne çıkar lakin ultimate 165 170 lira civarında alinabilirken optimuma ben şahsen 229 lira vermem .

• http://www.protein7.com/paket-ultimate-prostar-whey-creatine-300gr-19.html

kreatinli versiyonu almak daha mantıklı

benim 2 kutu bitti ultimate memnunum ama fiyatının bukadar düşük ve servis sayısının çok olması soru işaretleri oluşturdu.

EDİT STOKTA yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ome r -- 29 Ağustos 2016; 0:42:48 >
  • ome r kullanıcısına yanıt
    Ultimate pro starın son 1 - 1.5 yıldır fiyatlarında bir duşüs oldu. Sebebi markanın kendi politikasimi surumden mi kazanmak istiyor başka sebebler mi bilemiyorum .Lakin sahtelerini veya içerik degistirilmış olduğu için düşünmüyorum ürünün resmi distiributoru farmatek firması , yıl başında satış organinda
    Pro star+creatin 179 a sattı aynı anda protein 7 198 e satiyordu. 180 -210 tl arası bulursaniz alın problem olmaz.

• bu hepsiburada 24 ünde verdiğim siparisi hala tedarik aşamasında gösteriyor. Neden tedarik etmediği ürünü satıyorlar ki madem ? Amazondan aldığım ürün resmen daha çabuk gelecek şaka gibi. Buradan birsey alırken dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryDeviL

bu hepsiburada 24 ünde verdiğim siparisi hala tedarik aşamasında gösteriyor. Neden tedarik etmediği ürünü satıyorlar ki madem ? Amazondan aldığım ürün resmen daha çabuk gelecek şaka gibi. Buradan birsey alırken dikkat edin

hardline mi hala yollamadılar benimkini de
  • beyler protein7den verdiğim sipariş aras kargo sağolsun gelmedi hala.yarın resmi tatil öbür gün de gelir mi belirsiz kargonun akıbeti hakkında net bilgi yok çünkü aras kargonun çalışanından müdürğne kadar hepsi yalan söylüyorlar utanmadan.protein 7de takipçisi değil ilk kez alışveriş yaptım pişman oldum çarşamba harcama itirazı yapacağım bankaya nr halleri varsa görsünler3-4 gündürsupplement olmadan spor yapıyorum.

bu arada kan tahlili ve idrar tahlili yaptırdım.1 ayda 7.3 kilo supplement yüklendikten sonra her şey normal çıktı kreatinler vb.çarşamba da testoya baktıracağım onu istemeyi unutmuş dr bakmamışlar tahlilde.doktora supplement kullanıyorum halsizlik var diyerek yaptırdım.tavsiye etmem dedi ama kızmadı da.kalp kasının büyümesini kuvvetlenmesini istemiyoruz ileride büyüme sonucu yeterince beslenemeyen kalp yüzünden kriz riskin olabilir ve karaciğer enzimlerin etkilenebilir dedi tek uyarısı bu oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.