Şimdi Ara

Beşiktaşın yaptığı Troll saçma değil miydi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce? Hayır namaglup kapat işte saçma saçma hareketler. Darius u Jungle da eskiden bi Dari xd vardı onda görmüştüm oda ezildi , demekki olmuyo. Honos ağır çöp yani belli zaten . maçı sattı açıkça ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar na mağlup bitirince ne oluyor ?Sonuçta 1.oldular.Size kalsa yabancı oyuncuları da evlerine götürmezsiniz 1 haftalığına,köle gibi oynatırsınız.Fırsat varken yeni bir şey denediler, başarısız oldular.Yeni bot lane de gayet iyi oynadı.
  • bundan sanane? çok örneği var ayrıca o yaptıklarının
  • Para filan yemişlerdir. şike heryerde dönüyor
  • aziz yıldırım inc.
  • dari o maçta ezilmemişti kazanmışlardı hatta rakip bpi'dı takımda ben de olduğum için hatırlıyorum. olay maçı satmak değil yenilecekleri belliydi zaten
  • Hiçbir troll saçma değildir

• quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

dari o maçta ezilmemişti kazanmışlardı hatta rakip bpi'dı takımda ben de olduğum için hatırlıyorum. olay maçı satmak değil yenilecekleri belliydi zaten

geçen sene degilmiydi hocam o .sırf senin için izledim hatta kazanıp kazanmadigini hatırlamıyorum da dari ezildi diye kalmış aklımda

• quote:

Orijinalden alıntı: dra1J

bundan sanane? çok örneği var ayrıca o yaptıklarının

Ben "niye yaptilar,abv , rezil bunlar" falan mı dedim ? yapılmıyor mu dedim ? niye bu atar gider yorumlansin diye yazdık işte .

• quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

Adamlar na mağlup bitirince ne oluyor ?Sonuçta 1.oldular.Size kalsa yabancı oyuncuları da evlerine götürmezsiniz 1 haftalığına,köle gibi oynatırsınız.Fırsat varken yeni bir şey denediler, başarısız oldular.Yeni bot lane de gayet iyi oynadı.

görüşüne respect. ama kardeşim Honos iyiydi diyemezsin yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smitake

quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

Adamlar na mağlup bitirince ne oluyor ?Sonuçta 1.oldular.Size kalsa yabancı oyuncuları da evlerine götürmezsiniz 1 haftalığına,köle gibi oynatırsınız.Fırsat varken yeni bir şey denediler, başarısız oldular.Yeni bot lane de gayet iyi oynadı.

görüşüne respect. ama kardeşim Honos iyiydi diyemezsin yani.

Holyde 3 kill olmasına rağmen farmlari esitti.ellerinden geldiğince oynadılar belki çok iyi değillerdi ama kötü de değillerdi.

• quote:

quote:

dari o maçta ezilmemişti kazanmışlardı hatta rakip bpi'dı takımda ben de olduğum için hatırlıyorum. olay maçı satmak değil yenilecekleri belliydi zaten

geçen sene degilmiydi hocam o .sırf senin için izledim hatta kazanıp kazanmadigini hatırlamıyorum da dari ezildi diye kalmış aklımda

evet geçen seneydi, ben o hafta oynamıyordum takımda yedektim benim yerime dari oynamıştı ve darius jungle picklemişti, bpi'a karşı kazanmışlardı ondan sonraki hafta ben oynamıştım dp'yi yenmiştik zaten yanlış hatırlamıyorsam.

quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Para filan yemişlerdir. şike heryerde dönüyor

öyle bir şey yok zaten ligde 2. veya 3. olmak pek bir şeyi değiştirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 7 Mart 2015; 19:46:53 >

• quote:

quote:

quote:

evet geçen seneydi, ben o hafta oynamıyordum takımda yedektim benim yerime dari oynamıştı ve darius jungle picklemişti, bpi'a karşı kazanmışlardı ondan sonraki hafta ben oynamıştım dp'yi yenmiştik zaten yanlış hatırlamıyorsam.

quote:

Bide hocam izmirde kafe turnuvalarini parcalayan bi ekip vardı. sanki Jungle sendin diye hatırlıyorum sorcam sorcam unutuyorum ?dogrumudur

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bide hocam izmirde kafe turnuvalarini parcalayan bi ekip vardı. sanki Jungle sendin diye hatırlıyorum sorcam sorcam unutuyorum ?dogrumudur

yok ben istanbul'da yaşıyorum dari veya bestellen olabilir ikisi de izmir'de yaşıyor sorarım bi ara.

• Saçma oldukları için mi Trollediler Trolledikleri için mi saçma oldular?? Kafamda deli sorular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Saçma oldukları için mi Trollediler Trolledikleri için mi saçma oldular?? Kafamda deli sorular.

Düzeltme : Trollemesi çok saçma değil miydi ?

• Smitake kullanıcısına yanıt
    Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Yok

Tşk

• Maçları izlemedim de bu lig profesyonel lig değil zaten hero oyuna başka biri çıkıyor.Riot tr nin yapacağı iş bu kadar olur
  • Tam kadro olsa ne yazar.

GO DP GO

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.