Şimdi Ara

BEŞİKTAŞ TARAFTARI WHATSAPP GRUBU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR HAYDİ GELİN BİR WHATSAPP GRUBU KURUP BURDAN TAKIMIZIN SON DURUMUNU,TRANSFERLERİ,HAFTALIK MAÇ DURUMLARINI KONUŞALIM TARTIŞALIM..

• Valla öyle bir gruba girmiştim sağ olsun arkadaşlar belli bir süre sonra abazan karı-kız forumuna döndürdüler grubu
  • BİZ GRUBU KURALIM KARDEŞİM..
    GRUP KURALLARINI KOYALIM
    AKSİ HAREKET EDENLERİ ÇIKARTIRIZ?
    NE DERSİNİZ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Valla öyle bir gruba girmiştim sağ olsun arkadaşlar belli bir süre sonra abazan karı-kız forumuna döndürdüler grubu
    ben bir gruptayım zaten ama grupta futboldan başka bir şey konuşulmuyor çok sıkıcı. o gruba alım varsa dahil olmak isterim
  • Whatsapp grubumuz var bir arkadaş var grupta fatura ödüyor sürekli, bir tane var 12 den sonra nude salıyor çok naif birisi. Ama herkesi almıyoruz sonra mühendisler özelden hocaaa çekiyor bize.
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Gündüz 12 mi gece 12 mi
  • Önder kullanıcısına yanıt
    beşiktaşlılar grubunuz mu var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joey Tribbiani

ben bir gruptayım zaten ama grupta futboldan başka bir şey konuşulmuyor çok sıkıcı. o gruba alım varsa dahil olmak isterim

Alıntıları Göster
    O iş ile Önder bey ilgileniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Gündüz 12 mi gece 12 mi
    Eskiden gece 12'ydi şimdi bozdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AgZodiac

Eskiden gece 12'ydi şimdi bozdu.

Naif kardeş sağolsun
  • TELEFONDA KENDİSİNİ BEŞİKTAŞLI OLARAK TANITIP, WHATSAPP GRUBUNA DAVET EDEREK ADINIZ DARBEYE KARIŞTI, DARBECİLER LİSTESİNDE, NURI KOMUTANA YARDIM DİYEREK PARA VEYA ALTIN İSTEYENLERE İNANMAYIN. BÖYLE DURUMLARDA EN YAKIN EMNİYET BİRİMİNE VEYA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA MÜRACAAT EDİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

TELEFONDA KENDİSİNİ BEŞİKTAŞLI OLARAK TANITIP, WHATSAPP GRUBUNA DAVET EDEREK ADINIZ DARBEYE KARIŞTI, DARBECİLER LİSTESİNDE, NURI KOMUTANA YARDIM DİYEREK PARA VEYA ALTIN İSTEYENLERE İNANMAYIN. BÖYLE DURUMLARDA EN YAKIN EMNİYET BİRİMİNE VEYA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA MÜRACAAT EDİNİZ.
    Ne yaşadın sen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Whatsapp grubumuz var bir arkadaş var grupta fatura ödüyor sürekli, bir tane var 12 den sonra nude salıyor çok naif birisi. Ama herkesi almıyoruz sonra mühendisler özelden hocaaa çekiyor bize.
    Saygilar Önderciğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Saygilar Önderciğim

Alıntıları Göster
    Ttnet faturam geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

TELEFONDA KENDİSİNİ BEŞİKTAŞLI OLARAK TANITIP, WHATSAPP GRUBUNA DAVET EDEREK ADINIZ DARBEYE KARIŞTI, DARBECİLER LİSTESİNDE, NURI KOMUTANA YARDIM DİYEREK PARA VEYA ALTIN İSTEYENLERE İNANMAYIN. BÖYLE DURUMLARDA EN YAKIN EMNİYET BİRİMİNE VEYA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA MÜRACAAT EDİNİZ.
    Nuri komutanım be. Darbecilere karşı tek başına savundu adam.
  • Dedeye sahip çıkmaya devam
  • Bir sürü grup var zaten
  • Nerede bu gruplar ya? Varsa bilgi sahibi olan aydınlatır ise sevineceğim
  • Varsa bi dal telegram grubu alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Varsa bi dal telegram grubu alırım.
    Telegram da olur valla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.