Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rush2112 , ahooo77 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.025
Cevap
243
Favori
384.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Astra Giurgiu ile Vodafone Arena’da 25 Mart Cumartesi günü saat 15.00’da oynayacağımız hazırlık maçına 7. kategori bilet 20 TL.
  • Astra maçına istediğiniz kategoride istediğiniz adette bilet mevcut.

Gidenin yarısı tutarı kartal yuvası alışverişine devir yapılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırlık maçından bile 10-20 TL koparmaya çalışan adamlar konuyu yazıp kirletmesin. Burada görüyorum bazı üyeler sanırım aylık maaşını bu konudan çıkarıyor. Gidemeyenler, gitmek isteyenlere yardımcı olsun diye açtık konuyu, her maç devreden mi dersin, gişe fiyatının üstünde isteyen mi dersin, bilet satıp daha sonra aynı maça bilet arayan mı dersin, hazırlık maçına bile parayla bilet devretmek isteyen mi dersin, her türlü üye türedi burada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Hazırlık maçından bile 10-20 TL koparmaya çalışan adamlar konuyu yazıp kirletmesin. Burada görüyorum bazı üyeler sanırım aylık maaşını bu konudan çıkarıyor. Gidemeyenler, gitmek isteyenlere yardımcı olsun diye açtık konuyu, her maç devreden mi dersin, gişe fiyatının üstünde isteyen mi dersin, bilet satıp daha sonra aynı maça bilet arayan mı dersin, hazırlık maçına bile parayla bilet devretmek isteyen mi dersin, her türlü üye türedi burada.

Gişe fiyatının üzerinde ücret isteyenleri görürseniz "Şikayet" butonunu kullanmaktan çekinmeyin hocam, hemen hallederiz .

• Lyon maçına bilet alınır

• francis haklısın

maca gidemeyecek olan varsa biletine talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hage84 -- 22 Mart 2017; 19:11:34 >
  • modmar kullanıcısına yanıt
    2 kişilik bilet mevcut mu acaba ?
  • astra maçını kuzey alt 108. blokta izlemek isteyen bir arkadaşa biletimi hediye edeceğim.

devrettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 23 Mart 2017; 18:55:26 >
  • 408. Bloktaki kombinemi ücretsiz devredebilirim

Devredildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Komutan -- 25 Mart 2017; 0:51:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra maçına öğrenci oldugunu beyan edene 2 adet yanyana bileti ücretsiz devredebilirim.

Edit:Forumdan bir arkadaşa devredilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KashmiriaN -- 24 Mart 2017; 2:52:5 >
  • alt kat biletine talibim malum gözlüklüyüm :)
  • Öğrenci varsa pm den yazabilir yeni açık üstten kombinemi devredebilirim ücretsiz.

• Şimdi arkadaşlar benim bı tavsiyem var.

Bilet devri için mesaj atan kişiler bazı bilgileri vermek zorunda olsun.

Bilet hangi maça ait, hangi tribünde,hangi kategori ve blokta.. ve en önemlisi de devir fiyatını da mesajda belirtme zorunluluğu olmalı.

Böyle açık net olmayan ve eksiği olan mesajların da şikayet üzerine direk silinmesi gerekli bence..

Bunu neden söylüyorum? Olympiakos maçında arkadaşın birini mesajda cepten ulaşın diye numara vermiş aradım. Bileti aldım dedim. Okey dedi ve TC numarası veriyorum size dedim.. fiyatı sormadiniz diye cevap aldım.. gişe fiyati değil mi dedim. Hayır dedi.. 110tl olan bilete 150tl fiyat verdi.

Kurallar belli ve net olursa alıcı da satıcı da neye itiraz edeceğini bilir.

Bunun dışında da yok gazoz maçı yok hazırlık vs diye elinde bileti olup devretmek isteyenlere ücretsiz baskısı da yapılmamalı.. E o zaman o baskıyı kulübe de yapalım madem? Kulüpte bedava versin

Birde son olarak burda devir yapılan biletleri uygun fiyata alıp MUHTEMELEN yüksek fiyata başkasına satanlar var. Bu suç mu bilemem tabi ama onların yüzünden bir iki maçta arkadaşlarıma bilet almayı başaramadım. (Her bileti toplama dostum azda bize ihtiyacı olanlara kalsın)

Başka yerlerde bilet alma girisimimde paramin üstüne yatanda oldu biletimin üstüne yatan da.. burada çok şükür bu tip bişey görmedim ben. Az buçuk bi düzenleme ile gerçek yardımlaşma ve iş görme olanagimiz çok daha iyi olur.

Tabi bunlar benim kendimce fikirlerim. İllaki benimde hatalı olduğum durumlar olmuştur ve olacaktır da. Usenmeden okuduysaniz teşekkürler

@Kreus @Francis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remy_ -- 23 Mart 2017; 21:29:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: remy_

Şimdi arkadaşlar benim bı tavsiyem var.

Bilet devri için mesaj atan kişiler bazı bilgileri vermek zorunda olsun.

Bilet hangi maça ait, hangi tribünde,hangi kategori ve blokta.. ve en önemlisi de devir fiyatını da mesajda belirtme zorunluluğu olmalı.

Böyle açık net olmayan ve eksiği olan mesajların da şikayet üzerine direk silinmesi gerekli bence..

Bunu neden söylüyorum? Olympiakos maçında arkadaşın birini mesajda cepten ulaşın diye numara vermiş aradım. Bileti aldım dedim. Okey dedi ve TC numarası veriyorum size dedim.. fiyatı sormadiniz diye cevap aldım.. gişe fiyati değil mi dedim. Hayır dedi.. 110tl olan bilete 150tl fiyat verdi.

Kurallar belli ve net olursa alıcı da satıcı da neye itiraz edeceğini bilir.

Bunun dışında da yok gazoz maçı yok hazırlık vs diye elinde bileti olup devretmek isteyenlere ücretsiz baskısı da yapılmamalı.. E o zaman o baskıyı kulübe de yapalım madem? Kulüpte bedava versin

Birde son olarak burda devir yapılan biletleri uygun fiyata alıp MUHTEMELEN yüksek fiyata başkasına satanlar var. Bu suç mu bilemem tabi ama onların yüzünden bir iki maçta arkadaşlarıma bilet almayı başaramadım. (Her bileti toplama dostum azda bize ihtiyacı olanlara kalsın)

Başka yerlerde bilet alma girisimimde paramin üstüne yatanda oldu biletimin üstüne yatan da.. burada çok şükür bu tip bişey görmedim ben. Az buçuk bi düzenleme ile gerçek yardımlaşma ve iş görme olanagimiz çok daha iyi olur.

Tabi bunlar benim kendimce fikirlerim. İllaki benimde hatalı olduğum durumlar olmuştur ve olacaktır da. Usenmeden okuduysaniz teşekkürler

@Kreus @Francis

Bahsettiğin şeylerin hepsini ilk mesajda ekledim zaten. Mesaj silme kısmıyla yönetici arkadaş ilgilenir siz şikayet edin. Bi de benim önerim forumda profili, referansı olmayan, sadece telefon verip de bilet devreden kişilerden uzak durun.

Hazırlık maçları bilet devirlerinde para isteyen arkadaşlara ben kendimce sitem ettim. Yasak değil tabii ki. Ama kombine sahipleri de iyi biliyor, 17 maçın 17'sini gişe fiyatından devretsen kombinenin 3 katı kadar para kazanıyosun nerdeyse. Böyle de bi gerçek var yani gişe fiyatı da öyle pek masum bi olay değil benim görüşüme göre.

• astral seyahat hazırlık maçına 120 bloktaki bileti ücretsiz devir edeceğim. Öğrenci, fakir vs olmasının bir önemi yok! Dürüst olsun yeterli isterseniz Cem Uzan kadar paranız olsun sorun yok. İyi günler.

devir edilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OERKEN -- 24 Mart 2017; 22:29:25 >
  • ASTRA GİURGİU hazırlık maçı için 122 blok (eski açık alt) biletimi öğrenci kardeşime ücretsiz devredeceğim. İsteyen mesaj ile ulaşsın.

@Srtcnn.01 nickli arkadaşa gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunnyboy -- 24 Mart 2017; 17:19:1 >
  • AstrKua Giurgiu Kuzey 111 Blok'tan bedavaya devir yapacağım bir öğrenci kardeşime. PM atın TC ile beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah_Beyz

AstrKua Giurgiu Kuzey 111 Blok'tan bedavaya devir yapacağım bir öğrenci kardeşime. PM atın TC ile beraber

Devredilmiştir.
  • Ucretsiz devir yapicak arkadas var ise maca gidemeyecek pm atabilir.

• öğrenci grubu olarak maça gitmek istiyorum 2 biletimiz var 4 tane daha lazım hayrına devir edecek varsa tc atabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.