Şimdi Ara

Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.020
Cevap
242
Favori
384.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygun fiyata devredecek varsa lütfen bana ulaşsın gidemeyite elinde kalan varsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: habar

416. Blok 20. Sıra yanyana iki bilet. 350 TL. Sırayı yazdım da bilen bilir pek itibar eden olmuyor kapalıda özellikle. Ödeme garanti veya işbank.

416.blokta kombinem var, ilk maçtan beri kendi koltuğumda oturuyorum. Grup olarak gelenler arasında koltuk sıra değişimi oluyordur mutlaka ama kendi yerime kimseyi oturtmadım, oturmaya çalışana da denk gelmedim. :)
  • siyah12beyaz S kullanıcısına yanıt
    Bileti ben aldım sorunsuz devredilmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş - Olimpiakos maçı için kombinemi devrediyorum

7. Kategori, 111. Blok (Yeni Açık Kuzey Alt), Sıra 19, Koltuk 29.

Gişe Fiyatına: 110 TL

*******DEVREDİLDİ*******

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abbas The Traveler -- 16 Mart 2017; 13:35:53 >
  • 1 veya 2 adet kuzey ust alt guney ust alt bilete ihtiyacim var maximum butcem bilet basina 70 tldir

• 2 adet kuzey alt lazım arkadaşlar

• Beşiktaşlı bir arkadaşım rica etti.

Kale arkası üst Denizbank tribünü
    8. Kategori
    421. Blok

Olimpiyakos maçına gişe fiyatına kombine devir.
    Fiyat 100 tl
  • mycafem kullanıcısına yanıt
    Bilet satılmıştır.
  • Kuzey üst alınır gişe fiyatına

• !!!SATILDI!!!

Merhaba, 1 adet numaralı batı üst blok 428 bilet gişe fiyatı altına 150TL devredilecek. PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cigatay -- 16 Mart 2017; 15:16:42 >
  • DEVREDİLMİŞTİR...Olimpiakos maçına 7. Kategori yeni açık ( kuzey ) alt 109. Blok sıra 8 biletimi 110 TL'den devredeceğim ilgilenenler pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman2578 -- 16 Mart 2017; 15:28:38 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Forumdan aldığım kapalı üst biletini , arkadaşlarımla aynı tribünden almak için satıyorum. onlar kuzey üstteler . kuzey üst satan varsa iletişe geçsin. bende ki kapalı üst 4. kategori 416 blok. gişe fiyat altından satılacak. özel mesaj atınız.
  • gişe fiyatının altında devir eden varmı? malesef çok veremem en fazla 65 lira verebiliriim
  • Resmen 2 kisi yanyana bilet bulunamiyor sanki 42 bin bilet satildi mac bir baslayacak seyirci sayisi maksimum 35 bin nerede kalan 7 bin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aralath

Olympiakos maçına tercihen 7. Kategori 1 adet bilet arıyorum, devretmek isteyen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.

Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadboy1903

Kapalı üst 4.kategori 2 adet yan yana gişe fiyatından devir edilecektir. İlgilenenler pm atabilir.

Devredilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadboy1903 -- 16 Mart 2017; 17:25:49 >
  • Kapalı üst 4. kategori 416 blok gişe fiyatı altından devir edilecektir. Acil satılıktır. İletişim pm
  • Arkadaslar selamlar

Bir arkadaşım son anda maça gidemiyor biletini devretmek istiyor...

Kuzey alt, tribun 109 sıra 24 koltuk 14

Normali 110tl, o 100 tl istiyor...

0543 4087545 telefon

acil satılık
  • 107 blok 4. Sıra koltuk 5 ve 6 2 biletim var ilgilenen mesaj lütfen
    ,

arkadaslar biletim devredilmiştir güvenen arkadaslara teşekkürler iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i Am Not Dead -- 16 Mart 2017; 21:10:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Kapalı üst 4. kategori 416 blok gişe fiyatı altından devir edilecektir. Acil satılıktır. İletişim pm

Devredildi

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.