Şimdi Ara

Beşiktaş Jones ile devam etmeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son iki sezondur ligin devre arasında yapılan transferlerden istenilen verimi alamayan Beşiktaş’ta, yönetim Dany’den sonra Jones’un da biletini kesmeye hazırlanıyor.

Her iki futbolcuyu kirala-satın al metoduyla Beşiktaş’a getiren siyah-beyazlı yönetim, gelecek sezonki transfer çıtasını yüksek tutacak olması nedeniyle, bu transferlerdeki satın alma opsiyonunu kullanmayacak.

SORUN YABANCI KONTENJANI
    Özellikle Jones’un oynadığı bölgede, Veli, Atiba, Necip gibi isimlerin olması nedeniyle yabancı kontenjanında Jones’a yer vermeyi düşünmeyen yönetim, bu durumu Teknik Direktör Slaven Bilic’e de anlatacak.

Beşiktaş Jones ile devam etmeyecek

• Zaten alınacak bir yanı yok ki. Fiyasko. İyi bir şey yaptı mı diye izlerken yırtınıyoruz niye? Güzel medya şişirdi yılın transferi diye, 45 dk oynuyor pert. Gereksiz, oyun kurucu lazım, kreatif adam lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atibanın çeyregi kadar oynayamıyor ne yazıkki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber kendi içinde çelişiyor sanki
    biliç bilmiyor mu kaç yabancısı olduğunu.saymayı bilmiyor mu da ona anlatacaklar..
  • çok hantal vücudu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yabanci hakkini isgal ettiricek biri degil gibi ama tam goremedikte.
  • Kendi etrafında dönene kadar rakip ceza sahasına gelmiş oluyor. İstanbul tatili işte daha ne..
  • Ağırlaşmış gidemiyor hücum yönü zayıf defansif özelliği Necip'ten iyi değil. Yollayın gitsin
  • Abartılan bir oyuncuydu zaten.
  • jones jones dediler bu haliyle selcuk sahin den kotu

• Jones'u nasıl izlediniz merak ediyorum.Konuda ki yorumlar ironi içeriyor heralde
  • Yaratici, teknik, akilli adam lazim. Gokhan ve Motta'nin bonservisinden sonra oncelik bu olmali.

Sergen gibi, Hagi gibi, Alex gibi..

Abarttigimi dusunmeyin, bunun yuzunden takimimiza onemli maclarda guvenemiyoruz ve bu onemli maclari kazanamiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

Yaratici, teknik, akilli adam lazim. Gokhan ve Motta'nin bonservisinden sonra oncelik bu olmali.

Sergen gibi, Hagi gibi, Alex gibi..

Abarttigimi dusunmeyin, bunun yuzunden takimimiza onemli maclarda guvenemiyoruz ve bu onemli maclari kazanamiyoruz.

bu mevkiye şu anlık düşünülen isim hunt gibi duruyor,bakalım nasıl katkı sağlayacak.
  • Şu anki performansı için konuşursak bence de Jones ile yola devam etmemek isabet olur, hele ki yabancı sınırı varken.
  • 3 tane, Necipi de sayarsak 4 tane dmc fazla.
  • aklın yolu bir. transfer konusunda 10 kişi üzerime saldırmıştı doğru olanın bu olduğunu söylediğimde.
  • Aşırı kilosu var, etrafında dönerken 2 pozisyon geçiyor

İlk geldiğinde söylemiştim. ÇÖP

ÖZEN dany gibi yağlayıp ballamıştı
  • meloyu dövmeye adam bulduk diyorlardı en son

neyse, önder özen yine mükemmel algı yönlendirmesi yaptı ben bile mükemmel bir oyuncu olduğuna inanacaktım
  • Necip jones ikisi bir adam etmiyor bana gore

• Zaten kalmaması gerekliydi.Performansı çok kötüydü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.