Şimdi Ara

Fenerbahçe'nin rakibi artık Beşiktaş'tır. Galatasaray'la baş edemeyeceğiz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
28
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Fenerbahçe'nin rakibi artık Beşiktaş'tır. Galatasaray'la baş edemeyeceğiz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  Galatasaray farkı her alanda açıyor. Fatih Terim hakkın rahmetine kavuşmadan Fenerbahçe bir daha şampiyon olamayacak. Beşiktaş bile 4. yıldızı bizden önce alacak böyle giderse.. 12 senedir ŞLye gidemiyoruz 7 senedir şampiyon olamıyoruz.. Hep boş ümitler boş vaatler..

  Fenerbaheç camiası artık eskisi gibi değil. Galatasaray art arda başarısız olsun hemen kadro/teknik heyet/yönetim değişiypr. Aslında taraftar değiştiriyor.. Bizde o çap yok. Bi Aziz Yıldırım'ı devirebildik onu da keşke yapmasaydık.. Ki zaten Aziz Yıldırım da bıkmıştı artık daha nereye gidecekti ki.. Yani FB ile Gsnin bjkdan en büyük farkı; Bjk isterse 30 sene şampiyon olamasın, kimse ses etmez herkes sabırla bekler, bizde öyle değildi.. Ama biz de Bjk ile aynı durumdayız..

  Galatasaray futbolda TRnin en büyük kulübüdür demek bile artık gereksiz.. Artık bunu oturup konuşmak bile anlamsız.. İyice farkı açtılar bakın buraya yazıyorum GS durmadan büyümeye devam ediyor aradaki farkı açıyor

  Bizim camiadan Fatih Terim gibi birisi çıkana kadar GS aradaki farkı açmaya devam edecek.. 30. şampiyonluklarına ulaştıklarında biz daha 21 22 lerde debeleneceğiz ve tek başarımız o olacak..

  Bence yakın 5 senede TR Futbolunda sıralama değişecek.. Bizim koltuğumuzu Bjk alacak ve GS ile rakip olacak.. Gerçi rakip olsa ne olur en yakın rakibinin geçmesi için kendisinin 4 sene şampiyon olmaması rakibinin de art arda 4 kez şampiyon olması gerekiyor.. En yakın rakibinin son şampiyonlugu: 2014.


  Fenerbahçe'yi bu hale getirenler utansın.. BJK 2015'te başladı, GS ve FB zayıf oldukları için şampiyon oldu BJk dediniz, tamam da GS o bataklıktan çıktı, biz çıkamadık ve sürekli batıyoruz..  |
  |
  _____________________________
 • Aynen 2.yarı kaç tane maç yapmışsın ama bir tek başakşehiri yenmişsin.O kadar maç var hepsinde hakkınızı yediler.Hatta Jailson da galatasaray ajanı o yüzden gidip yakalamadı onyekuruyu.Saçma sapan topçuları doldurup ali koçu , ersun yanalı kutsal insanlar ilan ederseniz başarılı olamazsınız zaten.Parası var diye adamın birini başınıza getirip peygamber derecesinde yükselttiniz adamı fakat kendisi futbolun fsinden anlamayan şanslı doğmuş bir kişi.Şu fenerin son bir kaç yılda yaptığı transferlerden daha iyi transfer ben yaparım.Sizin sorununuzdan biri de bu zaten kendine bakmayıp hep sorunu başkasında aramak.Ülkenin başına bela dediğin adamın milli takımda senelerce çalıştı ve başarısı da var.Ülkenin değil fenerin başına bela olmuş adam yani.Tüm fenerliler korkuyor adamdan , çünkü başarılı.Üstüne burada gs lobisi varsa sen de o kadar başarılıysan gidersin avrupa kupası alırsın ama o da yok.Gs hem burda başarılı hem de hiçbir türk kulubünde olmayan avrupa başarısı var.Biraz şapkanızı önünüze koyup düşünün , gerçi artık rakip de değilsiniz neden açıklama gereği yaptım bilmiyorum.Her alanya, malatya, başakşehir, fenerbahçe taraftarına cevap vereceksem benim de işim var.

 • Yüzbaşı
  303 Mesaj
  Ülkede avrupa ülkelerinden farklı olarak birçok saha dışı faktörle uğraşmak gerektiği için olmasın bu Gs hegamonyası? 2.yarı başlarken Başakşehir maçından sonra tüm tv'ler Fb'nin şampiyonluğu göründü derken o hafta ipini çektiler takımın..Hiçbir türk takımı, Gs'nin lobisinden kuvvetli olamaz, takım olarak da bu gücü arkalarına aldıklarının bilinciyle oynuyorlar, adamlara şampiyonluk aylar öncesinden müjdeleniyor..Fb ise ne yaparsak yapalım bizi şampiyon yapmayacaklar psikolojisine sokuluyor..Ülkenin başına bela olan diktatörlüğün futbol şubesi de Fatih Terim'dir..Aynı yapılanma, aynı konuşma tarzı, aynı arkadan iş çevirme..Tabi bu durumu önleyebilir miydik diye sorarsan evet önleyebilirdik ama Ali Koç tam anlamıyla gerizekalı çıktı..Hakaret olarak söylemiyorum, gerçekten zeka geriliği diye bir bilimsel rahatsızlık olandan..Çünkü bu kadar hatalar silsilesini yapıp hala da o silsileye yenilerini eklemek, ekleyecek olmak zeka geriliği göstergesidir..Örneğin bakın şimdi seneye FB'nin sportif direktörü olarak Emre Belözoğlu denen haini açıklayacaklar..Bu hain geçen sene Volkan Demirel'den aldığı kaleyi içerden yıkma projesinin ürünü..Ersun Yanal ile tam şampiyonluk havasına girilince düğmeye basıldı ve Emre oynamadığı sürece Fb'nin şahlanışına rağmen, durumu kabul edip takıma abilik yapmak yerine Ersun Yanal'la kavga ederek takımdaki o güzel havayı bozdu..Bunlara seyirci kalıp, tarafını Emre'den yana kullanan adam, üstüne 2 maç da hiçbir tecrübesi olmayan Emre'yi hoca olarak kullandı..Ali Koç, Nihat Özdemir federasyonuna temsilci göndermeyecek kadar ülke dinamiklerinden habersiz, tüm lobi faliyetini rakiplerine bırakacak kadar kulis çalışmaları yapması gerektiğinden bihaber..Aslında avrupai düşünceye sahip ama yaşadığı ülkeyi tanımıyor, hayatında insan içine çıkmamış, esnaflığı bilmez, insana yaklaşımı bilmez..Kimin iyi futbolcu olduğunu bilmeyen adam türk futbolunda başkanlık yapamaz, futbolcudan scout kadar anlayacaksın, hayatında 1 hafta bile olsa fm oynamış olmak lazım, hoca seçiminde de bu şart..Hayatında bunlara hiç gerek olmamış ki..Bjk'de Fikret Orman başarılı başladı sonra iş paraları götürmeye döndü..Gs tabiki öyle bir durumda ön plana çıkar..
  _____________________________
  Sistemin efendilerinin sorgulamayan, düşünmeyen, çıkarcı, bol bol tüketen ve eğlenen bireylere ihtiyacı var..
 • Yüzbaşı
  959 Mesaj

  Aynen 2.yarı kaç tane maç yapmışsın ama bir tek başakşehiri yenmişsin.O kadar maç var hepsinde hakkınızı yediler.Hatta Jailson da galatasaray ajanı o yüzden gidip yakalamadı onyekuruyu.Saçma sapan topçuları doldurup ali koçu , ersun yanalı kutsal insanlar ilan ederseniz başarılı olamazsınız zaten.Parası var diye adamın birini başınıza getirip peygamber derecesinde yükselttiniz adamı fakat kendisi futbolun fsinden anlamayan şanslı doğmuş bir kişi.Şu fenerin son bir kaç yılda yaptığı transferlerden daha iyi transfer ben yaparım.Sizin sorununuzdan biri de bu zaten kendine bakmayıp hep sorunu başkasında aramak.Ülkenin başına bela dediğin adamın milli takımda senelerce çalıştı ve başarısı da var.Ülkenin değil fenerin başına bela olmuş adam yani.Tüm fenerliler korkuyor adamdan , çünkü başarılı.Üstüne burada gs lobisi varsa sen de o kadar başarılıysan gidersin avrupa kupası alırsın ama o da yok.Gs hem burda başarılı hem de hiçbir türk kulubünde olmayan avrupa başarısı var.Biraz şapkanızı önünüze koyup düşünün , gerçi artık rakip de değilsiniz neden açıklama gereği yaptım bilmiyorum.Her alanya, malatya, başakşehir, fenerbahçe taraftarına cevap vereceksem benim de işim var.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Rising_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  303 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

  Aynen 2.yarı kaç tane maç yapmışsın ama bir tek başakşehiri yenmişsin.O kadar maç var hepsinde hakkınızı yediler.Hatta Jailson da galatasaray ajanı o yüzden gidip yakalamadı onyekuruyu.Saçma sapan topçuları doldurup ali koçu , ersun yanalı kutsal insanlar ilan ederseniz başarılı olamazsınız zaten.Parası var diye adamın birini başınıza getirip peygamber derecesinde yükselttiniz adamı fakat kendisi futbolun fsinden anlamayan şanslı doğmuş bir kişi.Şu fenerin son bir kaç yılda yaptığı transferlerden daha iyi transfer ben yaparım.Sizin sorununuzdan biri de bu zaten kendine bakmayıp hep sorunu başkasında aramak.Ülkenin başına bela dediğin adamın milli takımda senelerce çalıştı ve başarısı da var.Ülkenin değil fenerin başına bela olmuş adam yani.Tüm fenerliler korkuyor adamdan , çünkü başarılı.Üstüne burada gs lobisi varsa sen de o kadar başarılıysan gidersin avrupa kupası alırsın ama o da yok.Gs hem burda başarılı hem de hiçbir türk kulubünde olmayan avrupa başarısı var.Biraz şapkanızı önünüze koyup düşünün , gerçi artık rakip de değilsiniz neden açıklama gereği yaptım bilmiyorum.Her alanya, malatya, başakşehir, fenerbahçe taraftarına cevap vereceksem benim de işim var.
  Kardeş zaten Fb'nin ne derece işbilmezler tarafından yönetildiğini belirttim..Ama ülkede bir Gs lobisi olduğunu reddedersen hiç cevap yazmaya gerek yok..Tüm yönetimsel yanlışa rağmen, her klübün hakemlerce çalınan puanlarını kontrol edersen Fb lider oluyor..Jailson'un hata yapacağını bile bile defansta oynatılması evet sabotajdır ama kendisinin suçu yok, ajanlık daha üstlerde ki her maç oynatılıyor, Gs ajanı olan futbolcumuzun adı eski Gsli olup 2 Gs maçı dahil tüm önemli maçları oynamayan Garry Rodrigues olabilir ama ..Belki de tüm sağlık ekibinin Gsli oluşudur ajanlık..Aç transfermarkt'a bak..Hatta dur sana bulayım..

  _____________________________
  Sistemin efendilerinin sorgulamayan, düşünmeyen, çıkarcı, bol bol tüketen ve eğlenen bireylere ihtiyacı var..
 • Yüzbaşı
  959 Mesaj

  Ahahah garry rodrigues olayı da yine fbnin yöneticlerinin kafasızlığı rodrigues gidince bizim taraftar bayram etti kutlamalar yaptı tıpkı tolgada serdarda olduğu gibi ama siz gidip yine getirdiniz adamı.Rodriguez zaten böyle bir futbolcu , çöp.Sana dediğim gibi lobi mobi bunları geçeceksin , 2-3 tane hata yapılmış bunları oynayamadığın topa yoruyorsun.Top oynadığın yok 9 kişi bile sizden puan alıyor 20 senedir yenemeyen gs bile dinlene dinlene yeniyor ama hakemler suçlu , aynen doğru.Kardeşim benim futboldan anlamaz daha mesela ilkokul cağında ama ona ver kulubü o bile böyle hatalar yapmaz.Fmde yapılmayacak şeyleri senin yönetimin yapıyor ama siz hala suçu hakemde falan filan arayın  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Rising_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  303 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

  Ahahah garry rodrigues olayı da yine fbnin yöneticlerinin kafasızlığı rodrigues gidince bizim taraftar bayram etti kutlamalar yaptı tıpkı tolgada serdarda olduğu gibi ama siz gidip yine getirdiniz adamı.Rodriguez zaten böyle bir futbolcu , çöp.Sana dediğim gibi lobi mobi bunları geçeceksin , 2-3 tane hata yapılmış bunları oynayamadığın topa yoruyorsun.Top oynadığın yok 9 kişi bile sizden puan alıyor 20 senedir yenemeyen gs bile dinlene dinlene yeniyor ama hakemler suçlu , aynen doğru.Kardeşim benim futboldan anlamaz daha mesela ilkokul cağında ama ona ver kulubü o bile böyle hatalar yapmaz.Fmde yapılmayacak şeyleri senin yönetimin yapıyor ama siz hala suçu hakemde falan filan arayın
  Neyse kardeş sen haklısın hakemler Gsyi doğradı ama işte Gs yüzyılın futbolunu oynadığı için hakemlere rağmen 2.yarı maç kazanıyor..Ali Koç 2.yarı için ''zorlu geçecek'' diyordu, demek ki bildiği birşey varmış (!)..Sana Fb'nin yaptığı hataları ben söylüyorum zaten ama sen diğer faktörlerin hepsini gözardı ediyorsun..Aspor musun sen
  _____________________________
  Sistemin efendilerinin sorgulamayan, düşünmeyen, çıkarcı, bol bol tüketen ve eğlenen bireylere ihtiyacı var..
 • Yüzbaşı
  959 Mesaj

  Yok ya ne alakası var 2.yarı hakemle kazanıyoruz onyekurunun önünü de hakem açtı gitti zaten.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Rising_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  303 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

  Yok ya ne alakası var 2.yarı hakemle kazanıyoruz onyekurunun önünü de hakem açtı gitti zaten.
  Vallaha alın başka takımın azılı taraftarları yorum yapmasın ey yöneticiler..Arkadaş trol galiba, kasıtlı bir şekilde çarpıtıyor, biz bunların trollüğüyle mi uğraşacağız senelerce daha..Adam çekilen şuta eliyle basketboldaki gibi blok yapıyor, Fb'nin lehine penaltı verilmiyor, aynı maçta abuk subuk penaltı Fb'nin aleyhine veriliyor, bu 2.yarı başından beri oluyor ve bunu konuşmayacağız, Onyekuru gol attıysa tamam demek ki bir sıkıntı yok..Diyorum ki Fb yönetimi kötü evet ama başka faktörler de var ve bu faktörlerden hakemlerin (aslında burada bahsedilen hakemlerin arkasındaki güç, artık kimse) Fb'den çaldığı puanlarla şu anda liderdik..Bu çalınan puanların psikolojik çöküşe sebep olduğu için kaybedilen puanları da eklersen..Bu çöküşü önceden bilen Gs'nin antrenörü de biliyormuş ki ''Zorlu geçecek'' diyebiliyor..Objektif olursan sen de bir gün bunları görebilirsin, at gözlüğüyle bakmayın başka takımın forumlarına geliyorsanız farklı açılardan da bakın, trollük kalitesizliktir..
  |
  |
  _____________________________
  Sistemin efendilerinin sorgulamayan, düşünmeyen, çıkarcı, bol bol tüketen ve eğlenen bireylere ihtiyacı var..
 • Yarbay
  2800 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  Illusions  Başarısızlığınızı kendinizde aramak yerine başka faktörlere bağladığınız için bu haldesiniz. Ne diyeyim böyle devam edin biz farkı daha fazla açalım.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Rising_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  303 Mesaj
  Ali Koç'un hatalarına ansiklopedi yazılır diyoruz hala daha başarısızlığı başka yerlerde arıyorsunuz diyorlar ..Adama olan saldırıyı görememek gerçekten çok objektif bir bakış açısı..Aspor izlemiyorsunuz, Tff kararlarından haberiniz yok demek ki..Tartışılacak birşey yok..
  |
  |
  _____________________________
  Sistemin efendilerinin sorgulamayan, düşünmeyen, çıkarcı, bol bol tüketen ve eğlenen bireylere ihtiyacı var..
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  FB: Rakibimiz artık Beşiktaş. Sizinle baş edemiyoruz.
  GS: Ok

  FB: Rakibimiz artık sensin. Galatasarayla baş edemiyoruz.
  BJK: Ok
  |
  |
  _____________________________
  PAUL REYİZ BANININ ACILMASINA SEVİNDİM. BEN DE BİLMİYORUM NEDEN BANLANDIĞIMI. ADMİNLERİN İ**NELİĞİ İŞTEE..
 • Yüzbaşı
  686 Mesaj
  Aslında bunu değiştire bilirim? Birazdan anlatırım...
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  686 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mertcanoa

  Aslında bunu değiştire bilirim? Birazdan anlatırım...
  Futbol dünya da değişti 2000 yılından itibaren...

  Mesala istediğiniz kadar paranız olabilir, istediğiniz kadar taraftarınız,saygınlığınız olabilir...

  Artık günümüz de ise futbol tamamiyle evrim geçirdi...

  Mesala bir futbol kulübüne zengin bir iş adamı başkan olur, ve bu adamın normal hayat da okadar çok parası varki istediği orta üst seviye futbolcuyu transfer edebilir...

  HAYIR EDEMEZ !!! NEDEN? Çünki günümüz futbolun da şahısların parası değil kulübün parasının ne kadar olduğu önemli transfer yapabilmek için :)))

  MESALA ÇOK UZAĞA GİTMEYELİM !!! ÇEŞİTLİ ÖRNEKLER VERİCEM KARIŞIK MİSAL GALATASARAY JARDEL İ GETİRDİ 1 DAKİKA GALATASARAY JARDEL İ GETİRMEDİ !!! PEKİ JARDEL İ KİM TRANSFER YAPTI ?

  CEVAP: SPONSOR CEM UZANIN PARASIYLA !!! FENERBAHÇE ALEX İ GETİRMEDİ KİM GETİRDİ? CEVAP: SPONSOR PARASIYLA !!! ANELKA - KEZMAN KEZAAA BUNLARDA AYNI ŞEKİLDE GELDİLER...

  TABİİ BUNLAR TÜRKİYEYE GELİRKEN İSPANYOL - İNGİLİZ - ALMAN - FRANSIZ TAKIMLARI DA GETİRİYORDU AMA FUTBOLUN KENDİNİ GÜNCELLEMESİ LAZIMDI, SONUÇ ARTIK BU ŞEKİLDE TRANSFER YAPAMAZSINIZ DEDİLER TRANSFER YAPMANIZ İÇİN KULUBÜN PARA KAZANMASI VE KAZANDIĞI PARADAN TRANSFER YAPACAKLARDIR...

  EVET ZORUNLUMUDUR DEĞİLDİR !!! UEFA - FİFA KOMİTESİ DERKİ BİZİM KURALLARIMIZA UYMAZSANIZ TURNUVALARIMIZA GELEMEZSİNİZ KENDİ LİGLERİNİZ DE İSTEDİĞİNİZ KADAR ŞAMPİYON OLABİLİRSİNİZ...

  VEL HASIM;


  Dünya kendini değiştirdi, türkiye ne yaptı malesef türkiye hiç bişey yapamadı bugün türkiye futbol kulüpleri fakirleşti, bildiğiniz fakir hani harbiden fakir !!!

  Ortada ki kontratlar, sözleşmeler hikaye yani bir transfer yapıyorsunuz günümüz de 2 ay parasını alıyor oyuncu 3 cü aydan itibaren başlıyor parasını alamamaya..

  Kulüplerin bankalara milyonlarca dolar borcu var... Borç batağında hemen hemen hepsi...

  Yani zengin bir iş adamı futbol kulübüne başkan oluyor bu adam parayı idare edebildiği para kazanma sanatını bildiği için servetine servet katmış nedense başkan olduğu kulübü idare edemiyor :))) Neden?


  Uluslar arası bilindik gerçek kesitlerden örnek vericem.... Mesala almanya da B.dortmund takımı takım iflas etmiş stadı bankalar da , MÜZELERİNE BAKIYORUZ ŞAMPİYONLAR LİGİ - UEFA KUPASI NE ARARSAN VAR HADİ GELSİN ŞANLI TARİHİ KURTARSIN KURTARA BİLİRMİ ?

  HAYIR SADECE BİLİM VE İRFAN KURTARIR !!! Çeşitli kampanyalar düzenlediler topladıkları paraları sokağa atmadılar başladılar borç ödemeye ellerinde kalan mebla ile transfer yapıcaklar ama nasıl yani 4 milyon avro ya öyle bir forvet almalı ki hem 5 sene oynasın hem golcü olsun bu falan filen fıstık :)

  Gidiyorlar ŞİLİ DEN COLO COLO takımından LUCAS BARRİOS diye adama 4 milyon avro veriyorlar :)) he bu transfer için 1 yıl bekliyorlar acaba doğru karar mı diye ?

  Polonya liginden LEWANDOWSKİ MESALA AYNI ŞEKİLDE GENCECİK ÇOCUGA VERİLİR Mİ DİYE HEP Bİ BEKLEYİŞ...

  Ve herşeyden önce başlarına PARASI VAR DİYE - BAŞKAN BULMUYORLAR !!! GEÇMİŞDE BİZİ ŞAMPİYON YAPMIŞTI DİYE HOCA GETİRMEDİLER GİTTİLER ORTA SIRA TAKAMINDA MÜTEVAZİ SİSTEM HOCASINI TRANSFER ETTİLER HOCA TAKIM SENİN TRANSFER SENİN SEN SUNUCAKSIN BİZ PAZARLIK YAPICAZ...

  SONUÇ ? KISA İNİŞ ÇIKIŞIN ARDINDAN ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ - ALMANYA ŞAMPİYONLUGU FALAN FİLEN FISTIK... VE BU SÜREÇTE KULÜP TRANSFERLER DEN İNANILMAZ PARALAR KAZANDI...

  VE BUGÜNLER DE ŞİLİ DEN COLO COLO DAN FORVET ALMIYOR GİDİYOR WONDERKİD FORVET ERLİNG HAALAND I SATIN ALIYOR :)) SATARSA MI EYVAH EYVAH :))

  MERİH DEMİRAL - FENERBAHÇENİN SON 10 YILINA STOPERLERİNE BAKIN TARAFTAR İSYAN DA , HOCALAR DESEN HEP Bİ ARAYIŞLAR DA BULUNMUŞ ALTYAPIDA STOPERLERİN KRALI VARMIŞ :))

  ŞİMDİ ÇAĞ İLETİŞİM ÇAĞI - BİLGİ ÇAĞI YANİ FENERBAHÇE ÜST TARAFI İLE ALT YAPININ BİRBİRİNDEN HABERSİZ NASIL AHMAKÇA OLABİLMESİ DÜŞÜNÜLÜR DEĞİL ÖYLEYMİŞ...

  YAZIK !!!

  VE BUNU SİZLERE KİMLER YAPIYOR ? YANİ KİMLER BU FUTBOL KULÜPLERİNE ZARAR VERİYOR TRANSFER OLAN FUTBOLCULAR - ZENGİN İŞ ADAMLARI MI - FEDARASYON BAŞKANLARI MI - HAKEMLER Mİ ?

  CEVAP NEDİR? BENİM ŞAHSİ CEVABIM: TEK SUÇLU VAR TARAFTARLAR !!!! EVET SADECE TARAFTARLAR KENDİ TAKIMLARINI BU HALA SOKTULAR GURUR DUYUN BU TABLO İLE !!!

  GALATASARAY - BEŞİKTAŞ GURUR DUYUN... FENERBAHÇE SİZ DAHA ÇOK GURUR DUYUN.... ESERLERİNİZ HARİKA....

  BANA ŞUNU ANLATIN HELE ŞAMPİYON OLDUNUZ TÜRKİYE DE VELEVKİ ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİTTİNİZ BABA EYVALLAH GURUPLARA KALDINIZ VEYA ÖN ELEME OYNUYORSUNUZ.... SİZİN HEYCANINIZ MAÇA KADAR MI ? HAYIR CEVAP VERİYORUM KESİNLİKLE HAYIR !!!

  SİZLERİN HEYCANI NEREYE KADAR BİLİYORMUSUNUZ DAHA ÖNCE SÖYLİYEN OLMAMIŞDIR, BEN SÖYLÜYORUM DOST ACI SÖYLER;

  KURA ÇEKİMİNE KADAR !!! O CAM FAUNUSLAR DAN TOPLAR ÇEKİLİYOR YA İŞTE SİZİN HEYECANLAR - HAYALLER ORAYA KADAR İŞTE ORADA BİR REAL MADRİD - PSG - LİVERPOOL ÇIKTIMI DÜNYANIZ KARARIYOR!!!

  ACABA 5 TANE Mİ YERİZ 6 TANE Mİ DİYE.... İÇİNİZ DE BAZI FANATİKLER BİZİM TARİHİ KULÜBÜZ DİYE SÖYLENİR DURUR HAYAL SATARLAR AMA MAÇ BAŞLADIKTAN 5 SANİYE SONRA HAYALLER PARİS :))

  BÜTÜN BUNLARIN SORUMLUSU NE FUTBOLCULAR - NE BAŞKANLAR - NE RAKİPLER - NE HAKEMLER - NE BÜYÜ - NE PARA !!!

  BÜTÜN BUNLARIN SORUMLUSU OLAN KULÜPLERİN TARAFTARLARI !!! NEDEN?

  ÇÜNKİ ONLAR SAYGISIZDI TRİBÜNLER DE BİRBİRLERİNİN ANNELERİNE KÜFÜR ETMEYİ RAHATLAMAK SAYDILAR !!! OYNAN OYUNDA Kİ KURALLAR ONLARIN LEHLERİNE ÇIKMAYINCA HAKEMLERİN ANNELERİNE SALDIRIP ONLARI EŞCİNSELLİKLE SUÇLADINIZ....

  YETMEZ OLUŞAN HÜSRAN TABLOSU İLE GELECEK SEZONLAR AYNI DUYGUYU TATMAMAK İÇİN KULÜPLERİ FUTBOLUN F SİNDEN ANLAMAYAN SIFR MAGAZİNDE YERİMİZ OLSUN DİYEN İŞ ADAMLARINA PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ...

  MENAJERLERE ÇAKMA DÜNYA STARI GETİRSİN DİYE GELECEK YENİ NESİL DÜŞÜNMEDEN PARALARI HAR VURUP HARMAN SAÇTINIZ...

  VE BUNLARI YAPARKEN HİÇ DÜŞÜNMEDİNİZ !!!

  BİR TÜRKÜ VAR DİNLEMİŞDİRSİNİZ BELKİ DAHA ÖNCEDEN?

  Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin Mi
  Sen Bu Işin Sonunu Düşünmedin Mi

  BUGÜN FENERBAHÇENİN DURUMUNU BÜTÜN KULÜPLER YAŞAYACAK SIRAYLA TEK TEK BU KISIR DÖNGÜ DEVAM EDİCEK !!!

  FUTBOL BİR SPORDUR !!! BU MAKUS TARİHİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÖNCE BU KAVRAMI ÖĞRENİN !!! KAYBETMESİNİ BİLMEYEN, KAZANMAYI ÖĞRENEMEZ...
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  303 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mertcanoa

  Futbol dünya da değişti 2000 yılından itibaren...

  Mesala istediğiniz kadar paranız olabilir, istediğiniz kadar taraftarınız,saygınlığınız olabilir...

  Artık günümüz de ise futbol tamamiyle evrim geçirdi...

  Mesala bir futbol kulübüne zengin bir iş adamı başkan olur, ve bu adamın normal hayat da okadar çok parası varki istediği orta üst seviye futbolcuyu transfer edebilir...

  HAYIR EDEMEZ !!! NEDEN? Çünki günümüz futbolun da şahısların parası değil kulübün parasının ne kadar olduğu önemli transfer yapabilmek için :)))

  MESALA ÇOK UZAĞA GİTMEYELİM !!! ÇEŞİTLİ ÖRNEKLER VERİCEM KARIŞIK MİSAL GALATASARAY JARDEL İ GETİRDİ 1 DAKİKA GALATASARAY JARDEL İ GETİRMEDİ !!! PEKİ JARDEL İ KİM TRANSFER YAPTI ?

  CEVAP: SPONSOR CEM UZANIN PARASIYLA !!! FENERBAHÇE ALEX İ GETİRMEDİ KİM GETİRDİ? CEVAP: SPONSOR PARASIYLA !!! ANELKA - KEZMAN KEZAAA BUNLARDA AYNI ŞEKİLDE GELDİLER...

  TABİİ BUNLAR TÜRKİYEYE GELİRKEN İSPANYOL - İNGİLİZ - ALMAN - FRANSIZ TAKIMLARI DA GETİRİYORDU AMA FUTBOLUN KENDİNİ GÜNCELLEMESİ LAZIMDI, SONUÇ ARTIK BU ŞEKİLDE TRANSFER YAPAMAZSINIZ DEDİLER TRANSFER YAPMANIZ İÇİN KULUBÜN PARA KAZANMASI VE KAZANDIĞI PARADAN TRANSFER YAPACAKLARDIR...

  EVET ZORUNLUMUDUR DEĞİLDİR !!! UEFA - FİFA KOMİTESİ DERKİ BİZİM KURALLARIMIZA UYMAZSANIZ TURNUVALARIMIZA GELEMEZSİNİZ KENDİ LİGLERİNİZ DE İSTEDİĞİNİZ KADAR ŞAMPİYON OLABİLİRSİNİZ...

  VEL HASIM;


  Dünya kendini değiştirdi, türkiye ne yaptı malesef türkiye hiç bişey yapamadı bugün türkiye futbol kulüpleri fakirleşti, bildiğiniz fakir hani harbiden fakir !!!

  Ortada ki kontratlar, sözleşmeler hikaye yani bir transfer yapıyorsunuz günümüz de 2 ay parasını alıyor oyuncu 3 cü aydan itibaren başlıyor parasını alamamaya..

  Kulüplerin bankalara milyonlarca dolar borcu var... Borç batağında hemen hemen hepsi...

  Yani zengin bir iş adamı futbol kulübüne başkan oluyor bu adam parayı idare edebildiği para kazanma sanatını bildiği için servetine servet katmış nedense başkan olduğu kulübü idare edemiyor :))) Neden?


  Uluslar arası bilindik gerçek kesitlerden örnek vericem.... Mesala almanya da B.dortmund takımı takım iflas etmiş stadı bankalar da , MÜZELERİNE BAKIYORUZ ŞAMPİYONLAR LİGİ - UEFA KUPASI NE ARARSAN VAR HADİ GELSİN ŞANLI TARİHİ KURTARSIN KURTARA BİLİRMİ ?

  HAYIR SADECE BİLİM VE İRFAN KURTARIR !!! Çeşitli kampanyalar düzenlediler topladıkları paraları sokağa atmadılar başladılar borç ödemeye ellerinde kalan mebla ile transfer yapıcaklar ama nasıl yani 4 milyon avro ya öyle bir forvet almalı ki hem 5 sene oynasın hem golcü olsun bu falan filen fıstık :)

  Gidiyorlar ŞİLİ DEN COLO COLO takımından LUCAS BARRİOS diye adama 4 milyon avro veriyorlar :)) he bu transfer için 1 yıl bekliyorlar acaba doğru karar mı diye ?

  Polonya liginden LEWANDOWSKİ MESALA AYNI ŞEKİLDE GENCECİK ÇOCUGA VERİLİR Mİ DİYE HEP Bİ BEKLEYİŞ...

  Ve herşeyden önce başlarına PARASI VAR DİYE - BAŞKAN BULMUYORLAR !!! GEÇMİŞDE BİZİ ŞAMPİYON YAPMIŞTI DİYE HOCA GETİRMEDİLER GİTTİLER ORTA SIRA TAKAMINDA MÜTEVAZİ SİSTEM HOCASINI TRANSFER ETTİLER HOCA TAKIM SENİN TRANSFER SENİN SEN SUNUCAKSIN BİZ PAZARLIK YAPICAZ...

  SONUÇ ? KISA İNİŞ ÇIKIŞIN ARDINDAN ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ - ALMANYA ŞAMPİYONLUGU FALAN FİLEN FISTIK... VE BU SÜREÇTE KULÜP TRANSFERLER DEN İNANILMAZ PARALAR KAZANDI...

  VE BUGÜNLER DE ŞİLİ DEN COLO COLO DAN FORVET ALMIYOR GİDİYOR WONDERKİD FORVET ERLİNG HAALAND I SATIN ALIYOR :)) SATARSA MI EYVAH EYVAH :))

  MERİH DEMİRAL - FENERBAHÇENİN SON 10 YILINA STOPERLERİNE BAKIN TARAFTAR İSYAN DA , HOCALAR DESEN HEP Bİ ARAYIŞLAR DA BULUNMUŞ ALTYAPIDA STOPERLERİN KRALI VARMIŞ :))

  ŞİMDİ ÇAĞ İLETİŞİM ÇAĞI - BİLGİ ÇAĞI YANİ FENERBAHÇE ÜST TARAFI İLE ALT YAPININ BİRBİRİNDEN HABERSİZ NASIL AHMAKÇA OLABİLMESİ DÜŞÜNÜLÜR DEĞİL ÖYLEYMİŞ...

  YAZIK !!!

  VE BUNU SİZLERE KİMLER YAPIYOR ? YANİ KİMLER BU FUTBOL KULÜPLERİNE ZARAR VERİYOR TRANSFER OLAN FUTBOLCULAR - ZENGİN İŞ ADAMLARI MI - FEDARASYON BAŞKANLARI MI - HAKEMLER Mİ ?

  CEVAP NEDİR? BENİM ŞAHSİ CEVABIM: TEK SUÇLU VAR TARAFTARLAR !!!! EVET SADECE TARAFTARLAR KENDİ TAKIMLARINI BU HALA SOKTULAR GURUR DUYUN BU TABLO İLE !!!

  GALATASARAY - BEŞİKTAŞ GURUR DUYUN... FENERBAHÇE SİZ DAHA ÇOK GURUR DUYUN.... ESERLERİNİZ HARİKA....

  BANA ŞUNU ANLATIN HELE ŞAMPİYON OLDUNUZ TÜRKİYE DE VELEVKİ ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİTTİNİZ BABA EYVALLAH GURUPLARA KALDINIZ VEYA ÖN ELEME OYNUYORSUNUZ.... SİZİN HEYCANINIZ MAÇA KADAR MI ? HAYIR CEVAP VERİYORUM KESİNLİKLE HAYIR !!!

  SİZLERİN HEYCANI NEREYE KADAR BİLİYORMUSUNUZ DAHA ÖNCE SÖYLİYEN OLMAMIŞDIR, BEN SÖYLÜYORUM DOST ACI SÖYLER;

  KURA ÇEKİMİNE KADAR !!! O CAM FAUNUSLAR DAN TOPLAR ÇEKİLİYOR YA İŞTE SİZİN HEYECANLAR - HAYALLER ORAYA KADAR İŞTE ORADA BİR REAL MADRİD - PSG - LİVERPOOL ÇIKTIMI DÜNYANIZ KARARIYOR!!!

  ACABA 5 TANE Mİ YERİZ 6 TANE Mİ DİYE.... İÇİNİZ DE BAZI FANATİKLER BİZİM TARİHİ KULÜBÜZ DİYE SÖYLENİR DURUR HAYAL SATARLAR AMA MAÇ BAŞLADIKTAN 5 SANİYE SONRA HAYALLER PARİS :))

  BÜTÜN BUNLARIN SORUMLUSU NE FUTBOLCULAR - NE BAŞKANLAR - NE RAKİPLER - NE HAKEMLER - NE BÜYÜ - NE PARA !!!

  BÜTÜN BUNLARIN SORUMLUSU OLAN KULÜPLERİN TARAFTARLARI !!! NEDEN?

  ÇÜNKİ ONLAR SAYGISIZDI TRİBÜNLER DE BİRBİRLERİNİN ANNELERİNE KÜFÜR ETMEYİ RAHATLAMAK SAYDILAR !!! OYNAN OYUNDA Kİ KURALLAR ONLARIN LEHLERİNE ÇIKMAYINCA HAKEMLERİN ANNELERİNE SALDIRIP ONLARI EŞCİNSELLİKLE SUÇLADINIZ....

  YETMEZ OLUŞAN HÜSRAN TABLOSU İLE GELECEK SEZONLAR AYNI DUYGUYU TATMAMAK İÇİN KULÜPLERİ FUTBOLUN F SİNDEN ANLAMAYAN SIFR MAGAZİNDE YERİMİZ OLSUN DİYEN İŞ ADAMLARINA PEŞKEŞ ÇEKTİNİZ...

  MENAJERLERE ÇAKMA DÜNYA STARI GETİRSİN DİYE GELECEK YENİ NESİL DÜŞÜNMEDEN PARALARI HAR VURUP HARMAN SAÇTINIZ...

  VE BUNLARI YAPARKEN HİÇ DÜŞÜNMEDİNİZ !!!

  BİR TÜRKÜ VAR DİNLEMİŞDİRSİNİZ BELKİ DAHA ÖNCEDEN?

  Alçaklara Kar Yağıyor Üşümedin Mi
  Sen Bu Işin Sonunu Düşünmedin Mi

  BUGÜN FENERBAHÇENİN DURUMUNU BÜTÜN KULÜPLER YAŞAYACAK SIRAYLA TEK TEK BU KISIR DÖNGÜ DEVAM EDİCEK !!!

  FUTBOL BİR SPORDUR !!! BU MAKUS TARİHİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÖNCE BU KAVRAMI ÖĞRENİN !!! KAYBETMESİNİ BİLMEYEN, KAZANMAYI ÖĞRENEMEZ...

  Alıntıları Göster
  Çok güzel başlamışsın, Dortmund örneği şahane..Zaten türk futbolunun da yapması gereken almanların yaptığı futbol devriminin aynısı..Silinmişken, 10 senede dünya şampiyonu olup CL şampiyonu çıkardılar..Dünyada Bundesliga'nın izlenme oranı rekor üstüne rekor kırıyor her sene..Ama bu başarılarında taraftarlarının hiçbir payı yok, 10 sene öncesinde de başarısızlıklarında taraftarın hiçbir payı yoktu..Taraftar başarı ya da başarısızlığa neden sayılamaz, onlar sadece yönlendirilebilir..Tek sorumlu yöneticilerdir, futbolcular kötüyse kesinlikle aşırı karaktersiz çıkmadığı sürece futbolcuya bile kızmam ben, onu klübe getiren kişiler gerekli araştırmayı yapmazsa futbolcu tabiki kötü çıkar..Transferlerde her ülkede hata payı olur ama bunun bir sınırı olur..Ülkemizde vizyon sahibi diye desteklediğimiz Ali Koç'un ne kadar basiretsiz olduğunu görünce, pek de bir umut kalmıyor zaten taraftarda, hem de hiçbir ülkede yapılmamış bir ekonomik destek, bağış yapmış olmasına rağmen..Dolayısıyla, bana göre taraftar yapması gerekenden fazlasını yapıyor bu ülkede..Ortada bir ilgi çekici ürün yok ama cefakar taraftar elini taşın altına koyuyor..
  _____________________________
  Sistemin efendilerinin sorgulamayan, düşünmeyen, çıkarcı, bol bol tüketen ve eğlenen bireylere ihtiyacı var..
 • Yüzbaşı
  779 Mesaj

  Bizim ülkede taraftar, gazeteci,... bu arttırılabilir bir çok suçlu sayılabilir yönetimlerle birlikte. Asıl sorunumuz Yönetim, teknik adam kısmında en ufak eleştiride doğru bildiklerinden dönmeleri. Biz sistem kuramayız bu kafayla. Zamanında Seba'nın yaptığı gibi kim ne derse desin teknik adama her zaman destek olacak ve gelen eleştirilere göğüs gerip hedefinden dönmeyecek kişiler lazım. Ama bizdeki muhalefet zihniyetini de düşününce bu bile kurtarmaz artık.
  |
  |
  Rising_Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  927 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Rising_Sun

  Bu mesaj silindi.
  Usta kendinle çelişiyorsun;madem GS ın çok gizli çok güçlü lobisi varsa,sana göre tarihin yazdığı o meşhur derbide GS lehine maç yönettirdikleri hakemi niye koruyup kollamak ve yine aynı görevlerle kullanmak varken yem ettiler?Hadi bunu geçelim şu malum lobi o meşhur BJK derbisinden 2 hafta önce ki kadıköy derbisinde neredeydi de eyyamcılar federasyonu üyelerinin,hem de bu maçın VAR hakemlerinden biri o meşhuur BJK derbisinin orta hakemi olan ve istifa ettirilen şahıstı yanlış hatırlamıyorsam, göz göre göre maçın skoruna GS aleyhine etki etmesinden dolayı o hakemlerden malum tipleri istifa ettiremedi?Geçen sezona dair hakemler hakkında tek bir laf etmeye yüzünüz dahi olmamasına rağmen(sezonun ortalarında büyük başkanınızın önderliğinde yapılan kulüpler birliği açıklamasını ve sonrasında FB ve BJK taraftarları olarak neler yazdıklarınızı unutmadık)gelmişsin hala GS ı hakemler şampiyon yapmıştır masalları anlatıyorsun,yaw he kardeşim he!
  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.