Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (2106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21032104210521062107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Bolu maçında zemini pek beğenmedim sanırım bakım aksatılmış. Atatürk konusunda yönetim bence sözünde durmuş değil.
    Eskisi
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
    Yenisi

yeni statta onu koyacak yer yok. Stadın her yerinden görüş açısı var çünkü. Tribün iptal etmek gerekiyor onu koymak için.

Sözü veren yönetim 'Atatürk köşesi olacak dendi' İstenirse çelik konstrüksiyonun altından pdp ekranla koltukların üzerinde (sayı kaybı olmadan) bitirilebilir. Mevcut skorbord gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 2 Ocak 2017; 4:33:57 >

• Eylül ayında stadyumu ziyarete gittim giriş yasak dediler maç olmadığı gün girip fotoğraf çekinmenin ne gibi bir sakıncası var anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Eylül ayında stadyumu ziyarete gittim giriş yasak dediler maç olmadığı gün girip fotoğraf çekinmenin ne gibi bir sakıncası var anlayamadım

Stad sistemini tam oturtamadı henüz anlaşılan.yurt dışında emirates,stamford bridge,nou camp filan hepsi günlük 7-8 pounda tur düzenliyor tribün,sahanın zemini,soyunma odası,basın toplantısı odası,müze gibisinden.bizdede seneye gibi olmaya başlar diye tahmin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeminin başına gelmedik iş kalmadı ki, helikopter bile indi o zamine. Ayakkabı ile girilmez denilen zemin de en son Ünlüler maçın da yüzlerce kişi sahada çimlerin üzerindeydi. Kısaca olmaması gereken ne varsa yapıldı. Ancak lig bitimin de doğru dürüst bir bakıma girer. Helikopterin indiği alan da göçük dahi olmuş olabilir.
  • özledim la mabedi, maç olsa da gitsek anasını satayım.
  • Dışardan gözlemlediğim birçok eksik var hala statta ama zamanla düzelecektir.Harbiden stadımızın başına inanılmaz şeyler geldi.
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 7 Ocak 2017; 19:6:1 >

• Stadimizda bazi begenmedigim seyler var

Tribun çatı arasi kapatılmalı

Kale ağları İnonu deki gibi biraz daha sık ve siyah beyaz yapılabilir

Kat arasindaki led koyulmayan son yerede led koyulabilir

Merdiven araları acilen baska renge boyanmali mesela simsiyah falan yapabiliriz

Cimler kare kare kesilebilir

Onun disinda statta tribun isitma yok sanırım maclarda resmen donuyoruz

Tuvaletlerdeki aynalarda kendimizi zor görüyoruz (Bu belki güvenlik icin olabilir bilmiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Stadimizda bazi begenmedigim seyler var

Tribun çatı arasi kapatılmalı

Kale ağları İnonu deki gibi biraz daha sık ve siyah beyaz yapılabilir

Kat arasindaki led koyulmayan son yerede led koyulabilir

Merdiven araları acilen baska renge boyanmali mesela simsiyah falan yapabiliriz

Cimler kare kare kesilebilir

Onun disinda statta tribun isitma yok sanırım maclarda resmen donuyoruz

Tuvaletlerdeki aynalarda kendimizi zor görüyoruz (Bu belki güvenlik icin olabilir bilmiyorum)

beşiktaş logosunun üstüne kartal konabilir eskisi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Ocak 2017; 17:29:5 >

@Faruk_Akkus
  •  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]  Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

• Yılın stadı oylaması jüri seçiminde Vodafone Arena 2. oldu.

İnternet sitesinden yapılan açıklamada: "Tüm yarışma içerisinde, böyle bir lokasyona rakip olabilecek stat daha yok. Beşiktaş, tarihe zarar vermeden yeni bir stadyumun nasıl yapıldığını gösterdi." denildi.
    http://stadiumdb.com/news/2017/03/stadium_of_the_year_2016_jury_vote_2nd_place_vodafone_arena

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 7 Mart 2017; 20:21:16 >

• Aşığım bu stada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş'a büyük onur!

İngiltere ve Polonya’dan iki internet sitesinin yaptığı araştırmada 2016’nın en iyi 29 stadı belirlendi. Beşiktaş’ın yeni yuvası Vodafone Arena dünya genelindeki en iyi stat olarak seçildi. Medical Park Arena, Yeni Eskişehir Stadı ve Sivas Arena da ilk 10’a girdi.

Dünya genelinde tespit edilen bu statlar önce futbolseverlere sunuldu, ardından özel bir jüri toplanarak değerlendirme yaptı. İlk olarak futbolseverlerin oylarıyla belirlenen 29 statlık listede birinciliği Vodafone Arena elde etti. Ardından jürinin elemeleriyle beraber 10’a düşürülen stat sayısında zirveyi Londra’daki West Ham’ın yeni stadı alırken, Vodafone Arena hemen arkasından ikinci oldu.

Hey gidi günler...

• 
Sayfa: önceki 21032104210521062107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.