Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meten1903

obitas girerse izdirabi uzun surer cok can cekisir cicekler girsinde halledip ciksinlar

miilet kilitlendi Hürreme Allaj rahmet eylesin ne diyelim
  • mrtky kullanıcısına yanıt
    Abi dizide sana benzer birini gördüm orda oyniyo olabilirmisin
  • mustafaabjk kullanıcısına yanıt
    cok sukur fore kazik degilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İrtibat3 kullanıcısına yanıt
    daha ölmedi bee kadın tören düzenletti ölcek diye az sonra saygı duruşu yapılır
  • ugur0189 kullanıcısına yanıt
    Evet oraya kuracakmış mabet öyle dedi.
  • ne zaman çekildi bilmiyorum ama çok olmamış olsa gerek facebook ta gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaabjk

daha ölmedi bee kadın tören düzenletti ölcek diye az sonra saygı duruşu yapılır

öleceğini anlıyor helal olsun ama :)
  • quote:

Atletico muhtesem bi takim oldu ya besiktasin sistem bakimindan benzemesini istedigim tek takim.takim oyunu yardimlasma oyuncu cikarma hersey var insallah staddan sonra bizde bu konularda buyul adimlar atariz tabi izin verirlerse

kesinlikle katiliyorum, Meten sana
    ama simone kac senedir o takimin basinda? Bizde adami hemen gonderirlerdi. Taraftar olarak sabirli olmaliyiz. Lucescu kalsaydi nerelerdeydik :( kendisi gitti donen olaylardan dolayi oda ayri bir durum
  • Kara para aşkı izleyenlerdenim bn sadece tuba büyüküstün için bile izlenir :))

• Son gece fotosunda fışkırtıcı numaralı ile yeni açıgın köşede sizce napıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafaabjk

ne zaman çekildi bilmiyorum ama çok olmamış olsa gerek facebook ta gördüm

obitasın 2. vinci için mi beton döküyolar?
  • İrtibat3 kullanıcısına yanıt
    recep ivediğin nenesi gibi çıkttı hürremde 2 haftadır ölemedi gitti :D neyse fazla uzatmayım bi cezayı daha bu bünye kaldırmaz hürremden kötüyüm valla
    Yüksek ihtimal o tarafta olucak obitasin vinç mabette 15 gün sonra fln kurulacak demişti yanilmiosam beton mukavemet kazanacak o zamana kadar rampada inecek

yok orası için değil yeni vicni fışkırtıcının hemen ön tarafına filan kurulcak hafif çaprazda olabilir büyük ihtimal kuşağa betonunu dökküyolar tam olarak bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcatas45

Son gece fotosunda fışkırtıcı numaralı ile yeni açıgın köşede sizce napıyor ?

obitaşın vinç kuracağı yeri betonluyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder2007

quote:

Atletico muhtesem bi takim oldu ya besiktasin sistem bakimindan benzemesini istedigim tek takim.takim oyunu yardimlasma oyuncu cikarma hersey var insallah staddan sonra bizde bu konularda buyul adimlar atariz tabi izin verirlerse

kesinlikle katiliyorum, Meten sana
    ama simone kac senedir o takimin basinda? Bizde adami hemen gonderirlerdi. Taraftar olarak sabirli olmaliyiz. Lucescu kalsaydi nerelerdeydik :( kendisi gitti donen olaylardan dolayi oda ayri bir durum

Evet biraz sabir lazim ama sabir icinde istikrarli bi takim lazim su anki gibi takima kimse sabredemez haliyle teknik direktorede sabredilmyo kluplerin taraftari kandirma stratejisidir bu koca takim degisecegine teknik direktimor degisir bi parmak bal calinir taraftarin azina bizde yeni teknik adam yeni umutlar diye iki sezon daha uyuruz

• 1903ToLgA1903 kullanıcısına yanıt
    mabet abi bu resim için rampanın ucundan azıcık demişti sonrada forumda ucundan azıcık dediğim yere vinç gelcek demişdi şu anda fışkırtıcı tam bu bölgenin gerisinde içerisinde kalıyo ve borusuda sağ tarafa uzanıyo bu resimde gördüğün gibi kuşak çakan makine ve kamyonlar orda belli oraya kuşak için beton atılıyı :)
  • sabırlı olursak örenirz diyelim
  • evet mustafa bak bende daha net bir fotoğraf vr kuşaklama için atılıyor olabilir..
  • Dayının arkasındaki işaretlediğim şey hakkında bir bilgisi olan var mı?
    eski açık kulesinin hemen solunda yer alıyor.
    kaba inşaat başladığı sıralarda orayı kazmışlardı. sonra bunu koymuşlar.
    hala gıcır gıcır durduğuna göre kamyon tartısı olmasa gerek.
    kapalı-eski açık köşesindeki tünele de çok yakın. acaba lift sistemi gibi bişey mi?
    ambulansı tünel hizasına liftle indirip çıkaran? (zihni sinir)

• 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.