Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.126
Cevap
187
Favori
2.388.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ail ECE

yok arkadaşlar Ali ECE değilim, Ailece sizi izliyoruz diye espri ile Ail ECE yazdım nicki, dikkatinizden kaçmamıştır.

bu arada yarın 1 Mayıs tatil, Nisan sonunda canlı yayın için linkler verilecek vodafone ana sayfadan deniyordu.

1 Mayıs bekleniyor olmasın?

işçi emekçilerimiz adına?

• 1 mayıs tatil olsun tabi işçilerin bayramını kutlamaya hakkı var
  • bazı stadyum inşaatlarını izlediğimde testere kirişlerin hazır getirilip yerleştirildiğini görüyorum.. bu daha hızlı bir yöntem mi acaba ve eğer öyleyse neden uygulanmadı? gördüğüm kadarıyla bize en çok zamanı testere kirişler kaybettiriyor
  • Bu konudaki kullanıcılar: carnageous, krm1903pkt, obitaş, Ferhat_09_BJK, ckocaturk, infibo, serti67, s.volkan, aa.aslan, mmusty35, joker1903, Efe Elaldı, Raif_junior, earthshaker66, Rhaegar
    15 kayıtlı üye, 60 misafir

Beyler obitaş konuda, eleştirilerimizin yapıcı olmasına dikkat edelim
  • Aile eceyi bnde ilk Ali ece diye okudum,demekki insan beyni ne gormek istiyorsa gözede o komutu veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abiler sordum ama tekrar sorayım beton dökümünde yağmur yağarsa sıkıntı olur mu işler yavaşlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikozg

abiler sordum ama tekrar sorayım beton dökümünde yağmur yağarsa sıkıntı olur mu işler yavaşlar mı?

yavaşlar tabi arkadaşım.istanbuldayız malum bir damla düşse yere trafik felç oluyor.trafik olmasada mikserler yerler kaygan olduğu için daha yavaş geliyorlaryoksa problem olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtky

quote:

Orijinalden alıntı: psikozg

abiler sordum ama tekrar sorayım beton dökümünde yağmur yağarsa sıkıntı olur mu işler yavaşlar mı?

yavaşlar tabi arkadaşım.istanbuldayız malum bir damla düşse yere trafik felç oluyor.trafik olmasada mikserler yerler kaygan olduğu için daha yavaş geliyorlaryoksa problem olmaz.

aksam aksam guldurdun beni abi ya cok yasa emi

• mrtky kullanıcısına yanıt
    betonun hastasıyım yolların ustasıyım diyosun yani :D
  • bu akşam millet muhteşem yüzyıl izliyor galiba
  • çicekler 3. vinci burayamı(resimde işaretledim) koyacak?biln var mı?
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]
  • mrtky kullanıcısına yanıt
    Hurrem olecek ya herkez ona kitlenmistir abi gercek tarih okumayiz ama uydurma dizilere bayiliriz

• Atletico maci varya ondandir yeni bilgiler gelmiyorki konusmaya bisey ciksin

• 1903ToLgA1903 kullanıcısına yanıt
    Su an yeni bi bilgi geldi saglam kaynaktan hurrem cok fena galiba son dakikalari olmuste olabilir

• quote:

bu akşam millet muhteşem yüzyıl izliyor galiba

Atleticonun macini izliyoruz :D Arda atti golu :D
  • Atletico muhtesem bi takim oldu ya besiktasin sistem bakimindan benzemesini istedigim tek takim.takim oyunu yardimlasma oyuncu cikarma hersey var insallah staddan sonra bizde bu konularda buyul adimlar atariz tabi izin verirlerse

• quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Su an yeni bi bilgi geldi saglam kaynaktan hurrem cok fena galiba son dakikalari olmuste olabilir

hürrem için tetere kalıpları hazırlanıyor obitaş getirecekmiş
  • İrtibat3 kullanıcısına yanıt
    obitas girerse izdirabi uzun surer cok can cekisir cicekler girsinde halledip ciksinlar

• meten1903 kullanıcısına yanıt
    en azından testere kalıpmış ya fore kazık olsaydı kak babam kak
  • 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.