Şimdi Ara

Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu] (1047. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.127
Cevap
187
Favori
2.388.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartal Ç kullanıcısına yanıt
    araçları yıkamak için bizzat sordum ve cevabını aldım
  • Espri sandım bi an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm dünya emekçilerinin bayramını kutlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaabjk

ne zaman çekildi bilmiyorum ama çok olmamış olsa gerek facebook ta gördüm
     Beşiktaş'ımızın Yeni Stadyumu Vodafone Arena [Ana Konu]

O resimdeki tırlarda ne var acaba prekast mı geldi ki ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceçe54 C kullanıcısına yanıt
    tırlarda bişey göremedim getirdikleri demirde olabilir yanlız eski açık önünde uzun beyaz şeyler var prekastmı acaba dikkatimi çekti necmi abi söz sende sence nedir onlar prekasta benziyor doğrusu veya demirleri büktükleri o uzun masa gibi şeylerde olabilir ama bana prekast gibi geldi
  • Vinç arka ucuna konan ağırlıklar sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasim77

Abi dizide sana benzer birini gördüm orda oyniyo olabilirmisin

kimmiş o
  • Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    yok onlar değil gündüz fotolarına baktım şimdi mabet abinin twitter hesabındanda dediğim yerde demirler bolca var zaten öyle masa gibi şeyyde o kadar büyük yok sanırsam arkadaki ışıklandırmadan ötürü orda ışık şey olmuş ben öyle görmüşüm anlayın işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: n.tun

Tüm dünya emekçilerinin bayramını kutlarım

Su saatte stadimizi bize kavusturmak icin calisan tum emekcileri saygiyla selamliyor.

Abi orta sira 9. Kusagi yaklasik 3 gundur hala yapamadilar. Oylece duruyor. Arasi kaldi bir islem yapilmiyor. Bir sebebi varmi bilgin varmi.

Ve neredeyse gene 3 gundur dogru duzgun hic hafriyat yapilmiyor. Bu konular hakkinda bilgin varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbagan

şimdi eski açıkta sıra sayısında bi değişiklik için başvuru yapıldı mı acaba?
    yoksa onaylanan projeye sadık mı kalınacak işallah anıtlar kuruluna gitmişken orası içinde izin alınır
    belki o zaman kapasite 48.000 - 50.000 arası olabilir

orda yükselse kaç koltuk kazanır sanıyorsunuz olsa olsa 1000 koltuk ve bunun için
    kimse bu saatten sonra karın ağrısı ile uğraşmaz
  • Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    sanırsam arkadaki ışık yerde yatan demir yığınını öyle parlattığı için prekast sandım dediğim yerde demirler var çünkü kesin
  • quote:

tırlarda bişey göremedim getirdikleri demirde olabilir yanlız eski açık önünde uzun beyaz şeyler var prekastmı acaba dikkatimi çekti necmi abi söz sende sence nedir onlar prekasta benziyor doğrusu veya demirleri büktükleri o uzun masa gibi şeylerde olabilir ama bana prekast gibi geldi

Hemen bize yakın olan tırda mavi bişeyler var onu anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk_namli

quote:

Orijinalden alıntı: n.tun

Tüm dünya emekçilerinin bayramını kutlarım

Su saatte stadimizi bize kavusturmak icin calisan tum emekcileri saygiyla selamliyor.

Abi orta sira 9. Kusagi yaklasik 3 gundur hala yapamadilar. Oylece duruyor. Arasi kaldi bir islem yapilmiyor. Bir sebebi varmi bilgin varmi.

Ve neredeyse gene 3 gundur dogru duzgun hic hafriyat yapilmiyor. Bu konular hakkinda bilgin varmi.

bilgim yok ama tahminim geotem in gene kaya krizi tutmuştur
    adamların kayalara karşı zaafı var

• Obitaş vinç parçaları onlar arkadaşlar.
  • kırmızı çizgiler arası neler cevap aranıyor
  • quote:

şimdi cinlerimi çağırıyorum bana söylerler ne olduğunu
    gündüz resimlerinde orda gri birşeyler görmüştüm sıtrafora benziyordu duruş şekillerinden
  • Bu siteye girmeyin, girenede mani olun...

• edirne kartalı kullanıcısına yanıt
    kuracakları vincin parlaları rampanın hemen yanında mavi tırın hemen yanında günlerdir duruyor zaten bizim sorduğumuz diğerleri ne başka vinçtemi kurcaklar acaba yeni açıkla kapalı köşesindeki işaretli olan baya baya vinç gibi duruyo bide yeni demir örmeye başlanan yerde rampaya doğru paralel beyaz tır var ondada baya yük var belli obitaşa malzeme yazmış belli
  • mustafaabjk kullanıcısına yanıt
    pardon dostum ya. obitaşla yedik kendimizi far etmedim. Çiçeklerin yeni kuracağı vinç için gelen parçalar. Onların vinç parçaları eksikti. Onları tamamladılar. O bölgede beton atıldığı ve giriş çıkışı engellememek için orada duruyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 10451046104710481049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.