Şimdi Ara

Beşiktaş Formalarını Denedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün gittim Fenerbahçe'nin formalarına bakmaya Adidas'a. Bizim maviyi koymuşlar sadece onu aşırı beğendim neyse geçelim bunu. Baktım kenarda Beşiktaş'ın gri forması geçen sezonki. Hiç bu kadar net bakmamıştım gerçekten süper gözüktü gözüme neyse bakarken bu sezonki formalarınızı gördüm. Dedim bunlar yakından çok iyi deniyeyim ne olacak

İlk kırmızıyı denedim. Size açık söyleyeyim hayatımda gördüğüm en iyi formalar arasında ilk 10'a girer. Rahatlığı, çapraz geçen deseni, kırmızılığı ve vücuda tam oturuşu çok hoşuma gitti. Dedim arkadaşlar dalga geçmese alayım arasıra takılırım, Beşiktaş'ın avrupa maçlarında giyerim diye

Siyahı giydim sonra, üstüme yine tam oturdu, futbolcu gibi durdum. Aşırı karizmatik gözüküyor. Gerçekten mükemmel bu 2'si. Beyazı da denersem deli sanacaklar diye denemedim ama kesinlikle tırt demeyin bu formalara. Alabilen alsın ve farkettim ki Beşiktaş'ın geçen sezonki formaları da böyle kaliteli. Adidas size çalışıyor derken bu seneden itibaren bize de çalışacak inşallah

Tekrar söylüyorum Beşiktaşlı arkadaşlar kaçırmasın. Hatta orada Adidas çalışanı ile muhabbetimiz oldu Galatasaraylı, diyor ki ayıp olmasa ben de alacağım. Bu konuyu niye açtım, formaları uzaktan kötü bulanlar varsa direk almam demesin. Bir gitsin görsün diye. Adidas iyi çalışıyor bu aralar.

• Beni ilgilendirmeyen bir takımın formasına niye kızayım ki ?

Böyle bir saçma mantık mı olur.

Fenerbahçelilere ne ki beşiktaş formasına laf atıp karışsın ?

Bizim formalar bizi bağlar gerisi ilgilendirmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Fenerli renkdaşlar kızacak fakat

Bugün gittim Fenerbahçe'nin formalarına bakmaya Adidas'a. Bizim maviyi koymuşlar sadece onu aşırı beğendim neyse geçelim bunu. Baktım kenarda Beşiktaş'ın gri forması geçen sezonki. Hiç bu kadar net bakmamıştım gerçekten süper gözüktü gözüme neyse bakarken bu sezonki formalarınızı gördüm. Dedim bunlar yakından çok iyi deniyeyim ne olacak

İlk kırmızıyı denedim. Size açık söyleyeyim hayatımda gördüğüm en iyi formalar arasında ilk 10'a girer. Rahatlığı, çapraz geçen deseni, kırmızılığı ve vücuda tam oturuşu çok hoşuma gitti. Dedim arkadaşlar dalga geçmese alayım arasıra takılırım, Beşiktaş'ın avrupa maçlarında giyerim diye

Siyahı giydim sonra, üstüme yine tam oturdu, futbolcu gibi durdum. Aşırı karizmatik gözüküyor. Gerçekten mükemmel bu 2'si. Beyazı da denersem deli sanacaklar diye denemedim ama kesinlikle tırt demeyin bu formalara. Alabilen alsın ve farkettim ki Beşiktaş'ın geçen sezonki formaları da böyle kaliteli. Adidas size çalışıyor derken bu seneden itibaren bize de çalışacak inşallah

Tekrar söylüyorum Beşiktaşlı arkadaşlar kaçırmasın. Hatta orada Adidas çalışanı ile muhabbetimiz oldu Galatasaraylı, diyor ki ayıp olmasa ben de alacağım. Bu konuyu niye açtım, formaları uzaktan kötü bulanlar varsa direk almam demesin. Bir gitsin görsün diye. Adidas iyi çalışıyor bu aralar.

Hocam hazir disardayken Gs nin firmalarını da deneseydin vücut da yerine anladigim kadariyla fikiralisverisi için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Beni ilgilendirmeyen bir takımın formasına niye kızayım ki ?

Böyle bir saçma mantık mı olur.

Fenerbahçelilere ne ki beşiktaş formasına laf atıp karışsın ?

Bizim formalar bizi bağlar gerisi ilgilendirmez.

Yok onu şaka maksadı ile yazdım. Zaten forma giydim diye o renklere aşık olduğumu belirtmedim. Sadece çok şık ve güzel duruyor vücutta. Tırt diyen Beşiktaşlı dostlarım var onlara bildirmek için açtım.

Yoksa bizim forma gerçekten bu sezonun en iyi forması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Fenerli renkdaşlar kızacak fakat

Hocam hazir disardayken Gs nin firmalarını da deneseydin vücut da yerine anladigim kadariyla fikiralisverisi için

Hocam bakmaya gittim çubuklu formanıza malesef Nike'da yoktu. Büyük ihtimal yarın Forum istanbul'a feneriumdan almaya gideceğim bizimkileri, orada GS store'dan denerim yorumumu belirtirim hocam.

• Ben de siyah formanın siparişini verdim.Eylül gibi kırmızıyı da alırım inşallah.
    Ciddi anlamda iyi formalar yapıyor Adidas bize 3-4 yıldır.Geçen sezon zirveyi yaşamıştık yani 3 formada mükemmeldi bu sene ondan biraz sönük gözüktü herkese.Yoksa standartların yine çok üzerinde
  • Her formada kirmizi renk kullanilmis olmasi kotu ama bence de guzel olmus formalar. Siyahindan alicam.

• gelince alcam kırmızı ve siyah.beyaz çok kötü ama kesinlikle almam

• Kırmızıyı alacağım diğerleri çakma milan olmuş.

• Haftaya kırmızı elimde :) arkadaşın dediği gibi yakından inceleyin görün formalarımız çok güzel özellikle kumaşı farklı çok rahat :)

• Siyahını aldım az önce, fakat kırmızının kumaşı kesinlikle diğerlerinden daha kaliteli, birkaç ay sonra da kırmızı alacağım.

• Siyahla kirmizi arasinda kaldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyahı da aldım kırmızıyı da hatta kız arkadaşıma bayan siyah forması da aldım. Beyaz dışında hepsi muazzam.

• Kırmızıyı beyazı bilmemde siyah forma efsanevi olmuş.

• Hoş yorumun için teşekkürler henüz deneme fırsatım olmadı ancak senin yorumlarından sonra iştahım iyice kabardı
  • Bende haftaya siyahı alacağım öncelikli,sonrasında da kırmızıyı düşünüyorum ama beyazı beğenmedim.
    Özellikle forma konusunda çok iyi işler çıkarttı Adidas
  • formalarınız bencede iyi, özellikle siyah harika olmuş.
    yakası falan çok iyi bizdeki beyaz gibi.
    iç saha forması beyaz galiba o biraz sönük kalmış. vodafone yazısı şeritlerin ortasında dursa daha iyi olurmuş.
  • Bugun ben de Adidas magazasina gittim vitrine koymuslar formayi zaten , Siyah ve Kirmizi formayi denedim. Acikcasi siyah forma ilginc duruyor ustte gayet basarili bir tasarim. Kirmizi ise disardan gozume degisik geldi. Kirmizi tonu biraz acik. 2 sene onceki kirmizi degil yani renk olarak. Ancak ustte cok guzel duruyor. Acikcasi 2 sene onceki mi bu seneki mi derseniz bu seneki derim. Beyaz formayi goremedim. Ya getirtmemisler ya da kalmamisti. Siyah Formayi aldim simdi. Kismet olur da Sampiyonlar ligi macina gidebilirsem Besiktastaki magazadan da kirmiziyi almayi dusunuyorum. Beden olarak gecen seneki formayla ayni duruyo. Eger kasli vucudunuz yoksa normal tisort bedeninizin 1 beden ustu en ideali.
  • Siyaha hasta kaldım hele o detaylı kabartmalar kıpkırmızı çizgiler off
  • hayatımın en borçlu dönemindeyim bitsin ben de alıcam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.