Şimdi Ara

Beşiktaş Düşmanı federasyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

27.11.2012 Balıkesir(Kupa)

30.11.2012 Gaziantep (lig)

05.12.2012 BRAGA

08.12.2012 Sivas(lig)

11.12.2012 Trabzon(kupa)

Öncesi ve sonrası Boş yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazıda geçen yıldan bahsediyorum adam bana 2012 2014 fikstürünü getiriyor. 2015 de koysana hadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

yazıda geçen yıldan bahsediyorum adam bana 2012 2014 fikstürünü getiriyor. 2015 de koysana hadi.

2014 2015 fikstürünü attı adam işte

• quote:

yazıda geçen yıldan bahsediyorum adam bana 2012 2014 fikstürünü getiriyor. 2015 de koysana hadi.

Noldu la ? Kapağı yedin şimdide her sene olmadığı için mi şikayet ediyorsun ? İlk attığım zaten 2015 fikstürü.

Boş yapma bu fikstürler bize oldu mu ? Oldu. Hatta daha ağırı oldu.

Şikayet ettik mi ? Hayır

Konu açan trol mü ? Evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 7 Aralık 2016; 12:24:6 >
  • veya sen zahmet etme ben koyayım
    Türkiye kupası
    1. maç 17 aralık 2015 Akhisar
    2. maç 23 aralık 2015 Kastamonu
    3. maç 9 ocak 2016 Karşıyaka
    4. maç 12 ocak 2016 Karşıyaka
    5. maç 19 ocak Akhisar
    6. maç 28 ocak 2016 Kastamonu
    Bu maçlardan önce sonra şampiyonlar ligi maçı bulsana hadi dur onuda ben söyleyim son maçını 8 aralıkta astnayla oynamışsın. Yani tüm maçların bitmiş Türkiye Kupası öyle başlamış
  • quote:

veya sen zahmet etme ben koyayım
    Türkiye kupası
    1. maç 17 aralık 2015 Akhisar
    2. maç 23 aralık 2015 Kastamonu
    3. maç 9 ocak 2016 Karşıyaka
    4. maç 12 ocak 2016 Karşıyaka
    5. maç 19 ocak Akhisar
    6. maç 28 ocak 2016 Kastamonu
    Bu maçlardan önce sonra şampiyonlar ligi maçı bulsana hadi dur onuda ben söyleyim son maçını 8 aralıkta astnayla oynamışsın. Yani tüm maçların bitmiş Türkiye Kupası öyle başlamış

Boş yapma. Fikstürü koydum geçen senenin. Önce ve sonrasında kupa maçımız var.

• kapağa bak geçen senenin 2015-2016 sezonu olduğunun farkında değil daha. Kapaktan bahsediyor. Daha önce maç takvimi ağır olduğu için geçen sene devre arasına kaydırıldı maçlar. bu sene ne oldu da tekrar şampiyonlar ligi dönemine alındı diye soruyorum. Kısaca söyleyim sana kıyak geçildi geçen sene.
  • quote:

kapağa bak geçen senenin 2015-2016 sezonu olduğunun farkında değil daha. Kapaktan bahsediyor. Daha önce maç takvimi ağır olduğu için geçen sene devre arasına kaydırıldı maçlar. bu sene ne oldu da tekrar şampiyonlar ligi dönemine alındı diye soruyorum. Kısaca söyleyim sana kıyak geçildi geçen sene.

Sen şakamısın ? Geçen senenin fiktürünü koydum. Hemde grup maçıda değil eleme maçı. Zorluk seviyesi daha yüksek maçlar.Grup maçı gibi boş beleş maçlar değil.Bunu anmayacak seviyedeysen trollük yapma burda.Eleme maçımı zor olur yoksa grup maçı mı ?

Ayrıca hersene sıkışacak diye bir kaide yok. Bizim son yıllarda 2 dönem sıkışmış böyle.Başkanında disiplin kuruluuna kadar kimin hangi takım olduğu belli. . Her yeri fb bjk sarmış ama düşmanmış bak sen.
    http://www.mozaikhaber.com/tff-programi-degistirdi-ligler-gec-baslayacak-haberi-20323/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 7 Aralık 2016; 12:58:47 >

• quote:

Beşiktaş tarihinin en önemli maçının olduğu günün 1 hafta öncesine ve sonrasına Türkiye kupası maçı koyup Beşiktaş'ı 3 günde 2 zor maç oynamaya mahkum eden federasyon Beşiktaş düşmanıdır. Durumu inceleyelim. FB Bjk maçı neden Cuma oynanmadı. Türkiye kupası maçları olduğu için. Şimdi geçen seneye dönelim Galatasaray şampiyonlar liginde oynarken Türkiye kupası takvimine. Şampiyonlar liginde oynayan Gs ilk maçını 16 aralıkta oynamış. Yani şampiyonlar ligi maçları bittikten sonra. Hemde geçen sene Avrupa Şampiyonası varken yani daha sıkışık takvim varken. Gelelim bu seneye. Gs avrupada olmayınca Türkiye kupası maçları nedense Şampiyonlar ligi maçlarının dönemine kaydırıldı. Başka bir örnek daha. 2 yıl önce Bjk avrupada yokken Gs şampiyonlar liginde oynarken Bjk sezonun 3'de 1'ini hafta içi oynarken bu snee her nedense Anadolu takımları hafta içi oynamaya başladı. Gs koca ilk devre sadece 3 hafta içi maçı yaptı. 2 yıl önce Beşiktaş pazartesi cuma üst üste oynadığı oldu. Bu resmen alenen bir takımın kollanması bir takımın katledilmesidir. Yazıklar olsun ADalet diye konu açan 20 yıldır masabaşında başarı kazananlara ithaf olunur bu konu.

Arkadaşım avrupa şampiyonası Milli takımlar düzeyinde bu yazın dı. Karıştırmış sın. o yüzden ligler gec başladı ocak ta ise devre arasi sadece 2 hafta gecen sene 4 hafta idi ve o yüzden devre arasinda kupa maçları oynandı ondan önceki sene de arkadaş sana yazmış fikstürü yani burda Gs ye sallamaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gsgökhan1986 kullanıcısına yanıt
    Avrupa sampiyonasinin oldugu sezon yani onceki sezon sikisir takvim sonraki sezon degil. Cunku avrupa sampiyonasi oldugu icin maclarin erken bitmesi gerekir. Bu sene oyle bir zorunluluk yok gecen yil grup maclari devre arasi oncesi oynanirken bu sene niye avrupa kupalarinin oynandigi haftalara alindi diye net bir soru soruyorum. Gecen sene mac takvimindeki sikisma onlensin diye devre arasina alan federasyon bu sezon niye bu maclari en yogun fikstur olan doneme koydu. Cok basit bir soru mac tarihleri ortada. Federasyonun keyfine goremi bu maclar her sene farkli tarihlerde oynanacak.

• Yedek kadroyla 3.lig 3. grupta olan dandik bi takımla yaptığın maçı bahane gösterip fikstürü şikayet etmek ? Büyük takım böyle mi oluyor ?

Bizim ŞL maçları öncesi 3 günde bir maç yapıyorduk neyin kafası bu ? Milyon eurolar alan teknik direktörün, futbolcuların 3 günde bir maç yapmaktan şikayet ediyorsa kapatın o kulübü.
  • Ya saçma sapan başlıklar açıp milleti güldürmeyin kendinize.Zaten laf çakmak için yer arıyorlar bir de sen gelmiş Fedarasyona atıyorsun suçu.Bunu bile düşünemiyor musun?
  • Bu adamın açtığı konuyu kendi taraftarı bile sallamıyor siz laf anlatmaya çalışıyorsunuz. koyun geçin zamanınıza yazık.
  • Of yeter ne ağladınız belli değil.

• Bu tarz hezimetler zaten bu adami bu hale getirdi. Bir cogunuda Gs yuzunden yasamis olmasi kuvvetle muhtemel. Kendini rezil ediyo yemin ediyorum ya

• Şu seneyi de bi 3. tamamlasanız da yakasını salsanız forumun artık uzuuuun yıllar
  • quote:

....Beşiktaş'ı 3 günde 2 zor maç oynamaya mahkum eden

Ter idmanı değil miydi bizim maç?
  • Biz 2. turda chelsea ile oynamadan önce bjk ile oynadık. Fikstür önceden hazırlanıyor ama bunlar anlamıyor.

İyiki fener maçından sonra kiev maçını oynadınız. Boyna söylenip durursunuz.Bizim en zor maçlarımızdan önce veya sonra bjk maçları oynadık hep. Hiçte şikayet etmedik.Boyna yendik veya berabere kaldık.

Cl maçlarında önce ve sonrasında kupa maçı oynadık ama tek size yapılıyor zannedip konu açıyorsunuz. Bu fikstürler sezon başı yapılıyor 3 er gün ara ile maç yapmaya alışacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 7 Aralık 2016; 14:2:33 >
  • ligde 13 maç oynanmış GS 3ünü hafta içi oynamış, adam madur görünecek diye koca ilk yarı yazmış.

ayrıca geçin bu edebiyatı, ne o müthiş takımdınız öyleydiniz böyleydiniz sonuç ? omo födörösyön böjökö düşmönö...
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

Yalan atma .

26.11.2014 Anderlech

29.11.2014 Gaziantep (lig)

03.12.2014 Eskişehir (kupa)

06.12.2014 Akhisar (Lig)

09.12.2014 Arsenal

13.12.2014 Konya (lig)

16.12.2014 Balçova türkiye kupası

Alayını doldurmuşlar.3 gün arayla hepsi.En son gittimiz Cl fiktürü. Diğerlerinide koyarım.

Bu 3 günde bir olacak. Kupa maçları zaten faso fiso. Arsenal maçı öncesi Akhisar'la oynamak koymaz da derbi deplasmanı koyar. Hele ki kış vakti Kiev'e gideceksen.

Önüne derbi koymak sıkıntı.
    Beşiktaş L'pool deplasmanında kara geceyi yaşamadan 3 gün önce de Fener deplasmanını oynamıştı.

CL maçları öncesine denk getirmemek lazım bu derbileri. Getirdiysen de gün sayısını açman lazım.

Kiev-Shatkar maçını adamlar PZT'sine koymuşlar. Koca ligte tek bir derbi var ve adamlar pazartesine koyuyor.
    Kiev Salı'dan Pazartesine kadar dinlenip derbiye çıkacak. 6 gün.

Önemli değil tabi bunlar. 1-0 geri düştük, çevirecek oyunu oynuyorduk. Hakemin kırmızısı bitirdi maçı bizim için. O olmasa çevrilecek maçtı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.