Şimdi Ara

Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
2.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Değerlendirme güzel ama United alamaz. United'ın hevesi yok çünkü. Roma formda, Spur'da hevesli değil. Angarya adamlar için. Benim favorim Roma.

Hevesimiz yok ama önemsemek durumundayız

Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak.  Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Değerlendirme güzel ama United alamaz. United'ın hevesi yok çünkü. Roma formda, Spur'da hevesli değil. Angarya adamlar için. Benim favorim Roma.

Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak.  Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak.

Evet bende bunu yazıcaktım tam bu seneden itibaren Avrupa Ligini alan Şampiyonlar ligine direk veya on elemeden katılacak.Bence Manuda ciddiye alır gibi geliyor.

Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak.

Burda son oynadıkları maçtakı kadroya gore tam kadroya yakın gıbıler De Gea,Mikhitaryan,Rooneyi almamış geri kalan kadro 11 oyuncuları hep .Onceden boyle macları yedeklerle oynuyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G0T -- 22 Şubat 2017; 3:6:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: G0T

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Evet bende bunu yazıcaktım tam bu seneden itibaren Avrupa Ligini alan Şampiyonlar ligine direk veya on elemeden katılacak.Bence Manuda ciddiye alır gibi geliyor.

Burda son oynadıkları maçtakı kadroya gore tam kadro gıbıler sankı .Onceden boyle macları yedeklerle oynuyorlardı.

Uefayı alan ŞL'ye direktman katılıyor

St.Etienne 2.maç kadromuz yani şöyle söyleyeyim uefaya 11/6 ile felan çıkıyorduk ligdeki durumdan baya takmaya başladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 22 Şubat 2017; 2:48:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Birbirilerine denk gelmezlerse M.Unt vs Roma olabilir gibi finalin adı.
  • Olmaz diye bişey yok. eleme usülü maçlarda herşey olabilir.

Gidebildiğimiz kadar gidelim. Ülkemize puan getirelim.
  • Şampiyonlar ligine direkt katılım için fırsat görürse o zaman asılır tabi ilk 4 için çok ciddi şansı var halen. 5 takım 4 puan aralıkla sıralanmış. Bence halen Premier Lige odaklı United. Spurs da öyle.
  • kuralar iyi. çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .
  • .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YÜKLENİYOR ...
  • Feint-TR kullanıcısına yanıt
    onların uefa kupası var abisi asdauidsusidua
  • quote:

Orijinalden alıntı: navolta

Beşiktaş bu sene lig şampiyonu veya bakın ve demiyorum veya Avrupa ligi finalisti olsun perma ban yemeye hazırım bölüm adminini mentionlayın.

Çok iddialı.

• İnşallah
  • Beşiktaş'ın final oynayacağına bende inanıyorum.İnşallah Beşiktaş o kupayı Türkiyeye getirir ve bitik Türk futbolumuz belki yeniden ayaklanır.Herkesi yenebilecek güçteyiz tabi Uefa hakem faciası yaşatıp engel olmazsa.Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olarak canı gönülden başarılar diliyorum.O kupa hepimizin olucak.Ayrıca stada giden herkesi tebrik ederim.Destek süperdi.
  • Çok zor. Mucize ve şans lazım.

Ayrıca Galatasaray'la karşılaştıranlar olmuş. Galatasaray da Arsenal dışında çok büyük takımlarla oynamadı. Finale kadar eşleştiği takımlar Bologna İtalya 11.si, Mallorca İspanya 10.'su, Dortmund Almanya 11.si. Leeds İngiltere 3.sü... Zaten Galatasaray'ın o zamanki kadrosuyla şimdiki Beşiktaş arasında çok fark var. O Galatasaray'la şimdiki Beşiktaş 10 maç yapsa 9'unu Galatasaray kazanır.
  • ALAMADI

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.