Şimdi Ara

Beşiktaş bu sene Uefa Avrupa ligini alacak. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
2.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah alırsınız ama zor şimdi, kabul etmek gerek.

Ligi boşverin kupaya odaklanın, ortasaha+hücum hattı yeterli. Defansta da sakatlar dönünce randıman yükselir. Go BJK
  • Akşam maçı seyrederken çok rahattım. Şampiyonlar liginin etkisinden dolayı herhalde :) Bence maç maç gidip keyif alırsak daha iyi. Yoksa iddalı girince sonu kötü oluyor. Brugge maçı gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim konumu görünce, konu açmışsın :)
  • Şampiyonluk daha önemli ve açıkcası performansımız bir gömlek aşağıda maalesef.

• Eskiden tek teker gider miyiz kalır mıyız hesapları yapardık ama son 2-3 sezon iyiden iyiye rakip ayırmaksızın diş geçirebiliyoruz. Bu şekilde istikrar, başarı için çok önemliydi ve bunu başarıyoruz.

Sosa ve Gomez şu kadroda olsaydı çok farklı işler olurdu ama yinede kim gelirse gelsin kötü top oynayıp sahada kaybolmuyoruz. Takım oyunu eline aldığını bu sezon Tüm takımlara hissettirdi.

Doğru yolda ilerlediğimize canı gönülden inanıyorum amma velakin gel gör ki UEFA'nın yolları çamur...

• Bizim sorunumuz disiplinli değiliz ve çok fazla duygusalız. Şöyle söyleyeyim Avrupa liginde finale kalalım ligde de son 2 haftaya 3 puan önde girelim sadece 1 puan şampiyonluk için yeterli olsun. Avrupa finalini kaybetsek ligide kaybederiz öyle bir hava var Türk Takımlarında. Zamanında Galatasaray aldığı zaman çok güzel kenetlenmişti ve kupayıda istiyordu. Şimdi kupayı istiyoruz desek ertesi hafta elimiz ayağımız titrer konsantre olacaz diye maçı ellerimizle veririz. Fenerbahçede de aynısı Beşiktaşta da muhtelemen Galatasarayda da. Önce sakin kalmalı ve oyunumuzu yaymalıyız. Fenerbahçe geçen sene kupada finale gidebilecek oyunu oynuyordu önünü kestiler. Bu sene Beşiktaş kadro itibariyle Schalke,Fiorentina,Lyon, Shaktar gibi takımların ayarında ve üstünde. Vallahi bu takımların bizimkilerden iyi yanları çok azdır inanın şu takımlarımıza. Ama bizim sorunumuz disiplin başka birşey değil. Fatih Terim zamanında bambambam derken futbolcular titriyordu korkudan. İşte disiplinin örneği.

• Beşiktaş yarı finale gelsin futbol bölümünden 1 yıl ban

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Beşiktaş yarı finale gelsin futbol bölümünden 1 yıl ban

Senol gunes: challange accepted

• alirsiniz alirsiniz
  • Değerlendirme güzel ama United alamaz. United'ın hevesi yok çünkü. Roma formda, Spur'da hevesli değil. Angarya adamlar için. Benim favorim Roma.
  • Shakhtar en büyük favori
  • Henüz erken..

Uefa'yı almamız için

*GS maçını 3 puan ile kapatıp Başak ve Fener'in yine puan kaybetmesi lazım."Lazım değilse de işte avantaj olur"

*Abu'nun form tutması Ozi'nin standartlarında oynaması lazım

*Ersan'ın forma girmesi lazım bir an evvel.Defans takım olarak iyi ama bireysel defans da sıkıntılar oluyor.

*Ve tabi kura şansı.Hemen bir sonraki turda Roma gelirse olmaz.
  • Ceyrek ya da yari finalde dramatik bir sekilde elenicez yine.

• en mantikli yorum kesinlikle roma agir favoridir sonu belki napoli gibi olabilir ama yinede en agir yumruk onlarda

• En fazla çeyrek. Fazla hayal kurmayın bu savunmayla.

• Rezimi alayım ne olur ne olmaz :))
  • Pes 2017 ' de evet :)
  • almamak için sebep yok fıkret baskan her seferınde bahsedıyor ben 2-3 sene içerisinde alınacagına ınanıyorum
  • Yav he he. Ne cabuk unuttunuz club brugge faciasini, lisbon faciasini.

Bu takim ligde yuruyor ama avrupa bambaska bir olay.

Ceyrek final oynarsak yatip kalkip sukredelim.

Yari final ise bu kadroyla cok buyuk basaridir.

Kupa icin 2-3 senemiz daha var minimum.
  • 3. tur ilk maçına kadar ligde arayı iyice açarsak final için 6 maç oynamamız gerekiyor kupa maçımızda yok ligde rotasyon yapıp avrupaya odaklanırsak final neden olmasın
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.