Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.897
Cevap
23
Favori
226.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takımımıza tebrikler 7/7 büyük başarıdır maçın analizini izleyenler/duyanlar/özetini okuyanlar vs. varsa yapabilirler mi?
  • Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı, ULEB Kupası (B) Grubu'ndaki 7. maçında, deplasmanda Almanya'nın Köln 99'ers takımını 73-62 yenerek 7. galibiyetini aldı. Gew Energy Dome Basketbol Salonu'nda oynanan maça iyi başlayan Beşiktaş Cola Turka, birinci periyotu 20-17, devreyi de 34-31 önde geçmeyi başardı.

Etkili oyununu ikinci yarıda da sürdüren siyah-beyazlılar, 3. çeyreği 57-45, maçı da 73-62 kazanan taraf oldu. Grubunda yenilgisi bulunmayan Beşiktaş Cola Turka, puanını 14'e çıkararak liderliğini sürdürdü.
  • Bu sene avrupada çok başarılıyız...BBL ede yansıtırız umarım artık bu oyunu...
  • köln maçının özetini okudum, sert savunmamız ile maçı kazanmışız. genelde tüm oyuncularımız katkı yapmış ve sayı dağılımı homojen olmuş. 1-2 oyuncuya endeksli takımları sevmem. basketbol takım oyunudur ve bu sene takım oyunu konusunda iyi gidiyoruz.
  • uleb de 10 da 10 yaparız gibime geliyor

zorlayacak bir ekip yok

darısı inşallah eleme maçlarına

gerçek taraftar !!!! fener maçına gelir şimdi
  • Pazar günü FB.Ülker ile maçınız var..

Beşiktaş son haftalarda iyi gidiyor, ULEB'de de 7 de 7 yaptı, Fenerbahçe'de güçlü rakibi Barcelona'ya kaybetti hafta içi.. Beşiktaş'ın seyirci avantajı da olacak tabii.. FB.Ülker ise Tanjevic'e bağlı. Gene gidip Vidmar ve Preldzic'i ilk periyot oynatıp, fark yiyince Oğuz ile Ömer'e sarılırsa gene kafa yedirtir. Adam gibi bir 5 le oynarsa ortada geçen bir maç olur.. Tam favori gösteremiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa3

uleb de 10 da 10 yaparız gibime geliyor

zorlayacak bir ekip yok

rehavet belki 10 da 10 yapmamıza engel olabilir yoksa bu grupta bizi zorlayacak takım yok,son cümlene sonuna kadar katılıyorum fenerle oynuyoruz ya kim var kim yok dolusur salona , seyirci gelmesi güzel bir olay ama basketbol takımını zerre takip etmeyen bi dolu insan sırf fenerle oynuyoruz diye salona koşar şimdi ama 2 gun sonra uleb maçında yine 150-200 kişiye oynarız malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: labmen

quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa3

uleb de 10 da 10 yaparız gibime geliyor

zorlayacak bir ekip yok

rehavet belki 10 da 10 yapmamıza engel olabilir yoksa bu grupta bizi zorlayacak takım yok,son cümlene sonuna kadar katılıyorum fenerle oynuyoruz ya kim var kim yok dolusur salona , seyirci gelmesi güzel bir olay ama basketbol takımını zerre takip etmeyen bi dolu insan sırf fenerle oynuyoruz diye salona koşar şimdi ama 2 gun sonra uleb maçında yine 150-200 kişiye oynarız malesef

aynen dediğin gibi

gidenlerin çoğu basketbolu izlemeye veya biraz acı olucak ama Beşiktaşı izlemeye gitmiyor

Sırf fenere gıcıklığına gidiyorlar.

Vallaha bu takım Beşiktaş tarihinde benim gördüğüm en iyi takım diyebilirim.

Ama ayıp ediyorlar bu takıma

İnşallah bundan sonra gereken destek verilir.(her maçta)

• Kartalım bu sene gerçekten iyi oynuyor.Ligde aldığı şanssız mağlubiyetler(TTelekom, Karşıyaka) maçları olmasa idi şu an lider idik.Uleb'de gayet güzel gidiyoruz; fakat sizlerin de söylediği gibi seyircimiz bu sene takımı yalnız bırakıyor bazen.Uleb'de namağlup ilerleyen tek takımız bildiğim kadarı ile.Maçları da izleyemiyoruz ulebde.Çok büyük bir utanç bu bizler için.İnşallah bundan sonra uleb maçlarını da izleyebiliriz(cnn turk veriyor diye biliyorum ama hep Telekomun maçlarını verdiler galiba.Yanılıyorsam düzeltin).

Takımda gerçekten bir kenetlenme var.Apodaca'nın formunu bulması bizi ciddi anlamda uçurur.
    Yeni gelen oyuncumuz ise takıma adapte olduktan sonra bizi tutacak takım zor çıkar karşımıza(en azından ligte).

Haydi Kartalım.
    Göklere Aç Kanat !
  • Nodex ULEB Cup'da GS ve BJK'nin maçlarını Kanal 24 veriyor.. İç sahada kimin maçı varsa onun maçını naklen veriyor, ondan sonra deplasman maçının bantını CNN sadeece TT
  • Sanki bir maçımızı CNN vermişti.Ben ondan dolayı öyle söyledim.24 aynı zamanda Fenerbahçe'nin de maçlarını vermiyor mu ?
  • Evet Fenerbahçe'nin EuroLig maçlarının hepsini (home-away) veriyor.
  • bjk ii oynadı ama preston gercekten kendini astı hic maca gelmeyp evinden sallasa gircekmis o kdr yani

bnce bu macın kazanılmasında iki onemli faktor var biri bjk cok konsantre ve inanılmaz bi sut isabeti ile oynadı

dier faktor ise fb deki sakatlıklar bnce semih bu macta olsaydı bu kdr rahat kazanamazdı diorum bn

tabii ki bjk taraftarını unutmamak lazım her zmn ki gbi superdiler yne
  • Shumpert süper bir transfer

ne zaman sayıya ihtiyacımız olsa attı

Apodaca'da formunu bulursa tutulmayız.Kendine güvenini azalmış gibi

Drobjnak'ta uyum sağlarsa süper olur.
  • ezeli ve ebedi rakibimize karşı çok iyi mücadele ortaya koyduk.. gerçekten takımımla gurur duydum.. hele son periyotta bir ara her attığımız giriordu.. shumpert, nicevic ve kaya üçlüsü inanılmaz oynadı.. drobnjak beklediğmiz katkıyı verirse(ki hiç sanmıyorum) çok daha iyi günler bizi bekliyor
  • arkadaşlar bu fark suni bir farktır. yani? yanisi şu 24 sayı fark ile bitecek bir eşleşme değil bjk-fb maçı. shumpert (ballı adam) nerden attıysa soktu. kaya 3 lük attı, cevher potalı 3 lük attı...vs vs vs....kaldıki fenerde kötü oynadı (gerçi fener son maçlarında hep kötü oynuyor).

aldığımız galibiyet çok ama çok güzel, bunları gölgelemek amacı ile söylemiyorum. bakın ergin hocada benim gibi düşünüyor olmalıki 10 sayı civarında fark bekliyordum dedi. takımımızın maça konsantresi çok iyi idi. seyircimiz yine muhteşemdi (maç sonunda sahaya birşeyler atılmış, hiç hoş değil, atanları kınıyorum). maçın yıldızı ise bana göre kaya idi. shumpert ve nicevic de çok iyi oynadılar.

son sözüm apodaca ve hocamıza. bu adamın birtek efes maçında süper oynadığını hatırlıyorum onun dışında sıfır. arkadaşım madem şut yüzden bu kadar kötü neden her aldığın topu sallıyorsun anlamıyorum. ve ergin hoca, apodaca uğruna sinanı harcamaya yada şöyle diyelim köreltmeye hakkın yok. sinan gerçekten çok yetenekli ve istekli bir oyuncu. türk oyuncu sıkıntısı çektiğimiz bu zamanlarda sinana sahip çıkalım.

• Kaya bu sezon Türk oyuncuları arasında en iyi transfer. Mükemmel oynuyor. Bu yüzden milli takıma alınmaz diye çok korkuyorum. Bkz:Kerem Tunçeri (Bjk kariyeri) BT
  • quote:

Orjinalden alıntı: csb

arkadaşlar bu fark suni bir farktır. yani? yanisi şu 24 sayı fark ile bitecek bir eşleşme değil bjk-fb maçı. shumpert (ballı adam) nerden attıysa soktu. kaya 3 lük attı, cevher potalı 3 lük attı...vs vs vs....kaldıki fenerde kötü oynadı (gerçi fener son maçlarında hep kötü oynuyor).

aldığımız galibiyet çok ama çok güzel, bunları gölgelemek amacı ile söylemiyorum. bakın ergin hocada benim gibi düşünüyor olmalıki 10 sayı civarında fark bekliyordum dedi. takımımızın maça konsantresi çok iyi idi. seyircimiz yine muhteşemdi (maç sonunda sahaya birşeyler atılmış, hiç hoş değil, atanları kınıyorum). maçın yıldızı ise bana göre kaya idi. shumpert ve nicevic de çok iyi oynadılar.

son sözüm apodaca ve hocamıza. bu adamın birtek efes maçında süper oynadığını hatırlıyorum onun dışında sıfır. arkadaşım madem şut yüzden bu kadar kötü neden her aldığın topu sallıyorsun anlamıyorum. ve ergin hoca, apodaca uğruna sinanı harcamaya yada şöyle diyelim köreltmeye hakkın yok. sinan gerçekten çok yetenekli ve istekli bir oyuncu. türk oyuncu sıkıntısı çektiğimiz bu zamanlarda sinana sahip çıkalım.

bal dediğiniz şey ancak çalışmanın sonucu oluyor. çok şükür ki maçı ntv'den izledim ve bu yorumun acaipliğini görebiliyorum. beşiktaş maçın son periyodunda işi gevşetmese ve yedekleri sokmasa inanın fark 50'ye dayanırdı. kimse beşiktaş'ın oynadığı mükemmel oyunu küçümsemesin. seyirci faktörünü de unutmayalım, o seyirci ölüyü diriltir.

• Apadoca yukarıda belirtildiği gibi kötü şut atıyor.. Ama ben onu İtalya'dan sayı kralı olarak geldi biliyorum. Niye bu kadar kötü anlayamıyorum doğrusu
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

bal dediğiniz şey ancak çalışmanın sonucu oluyor. çok şükür ki maçı ntv'den izledim ve bu yorumun acaipliğini görebiliyorum. beşiktaş maçın son periyodunda işi gevşetmese ve yedekleri sokmasa inanın fark 50'ye dayanırdı. kimse beşiktaş'ın oynadığı mükemmel oyunu küçümsemesin. seyirci faktörünü de unutmayalım, o seyirci ölüyü diriltir.

hocam csb gibi ben de koyu beşiktaşlıyımdır.. son çeyrekte maçın bitimine yaklaşık 9 dk kala skor 63-52 idi.. o dakikadan sonra inanılmaz bir seri ile (16-2'lik) skoru 79-54'e getirdik, ki bu bölümde gerçekten bal diyemeyeceğim ama yine de şansın yanımızda olduğu el üstü üçlükler de vardı.. yani fark senin dediğin gibi 50 sayılara çıkmazdı

tabi ki mükemmel oynadık.. hele kaya'yı bu kadar mücadeleci görmedim desem yeridir.. bogdan tanjevic'e güzel de bir mesaj göndermiş oldu oyunuyla hoş, kaya'yı pek sempatik bulmam ama böyle oynarsa milli takımın vazgeçilmez adamı olur..

seyirci konusuna ben yine katılmıyorum.. maçı alıp götürdüğümüz için son bölümlerdeki "dale boca" ve pınarbaşı şovları vs. göze gerçekten hoş geldi ama basketbol seyircisi maçın her anına müdahele edebilecek kadar bilinçli olmalı.. bizim oyuncumuz faul atarken önündeki tribünde bulunan seyircilerin dale boca tezahüratı eşliğinde el kol sallaması zarardan başka birşey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 24 Aralık 2007; 16:25:08 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.