Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.897
Cevap
23
Favori
226.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezon başından beri NBA oyuncularınızla karşılaşmayı bekliyordum ama nasip değilmiş bakalım yarın ne olcak? Yarın başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Sezon başından beri NBA oyuncularınızla karşılaşmayı bekliyordum ama nasip değilmiş bakalım yarın ne olcak? Yarın başarılar.

Teşekkürlerde hiç umudum yok yarınki maçtan.Kemp'te yok.Tek şansımız büyük maçlarda takım ayrı oynuyor.Ama gerçekçi olmak gerekirse Efes her mevkide üstün bizim kadroya oranla.85-70 civarı bi sonuçla biter maç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

quote:

Sezon başından beri NBA oyuncularınızla karşılaşmayı bekliyordum ama nasip değilmiş bakalım yarın ne olcak? Yarın başarılar.

Teşekkürlerde hiç umudum yok yarınki maçtan.Kemp'te yok.Tek şansımız büyük maçlarda takım ayrı oynuyor.Ama gerçekçi olmak gerekirse Efes her mevkide üstün bizim kadroya oranla.85-70 civarı bi sonuçla biter maç

Sizin Galatasarayla maçınız oynanmasaydı bende öyle düşünürdüm ama o maçtan sonra düşüncem değişti. Yarın hiç belli olmaz bakarsın fark atarız ya da bakarsın fark yeriz.

• Erceg iyi taşıyo takımı. Kemp de olaydı iyiydi.
  • Valla takımın en skorer isminin olmadığı,Bonsu'nun sakat sakat oynadığı maçta bu kadar iyi bi maç götüreceğimizi düşünmüyordum.Erceg harika oynadı ilk yarı.Arroyo ile Hawkins'de katkı verdiler hücumda kimse yok başka zaten

Eğer Arroyo ve Hawkins biraz daha skor katkısı verirlerse ve savunmadaki sertliğimiz devam ederse kazanmamamız için sebep yok.

Son dakika içerisinde 2 basit hatayla 8 sayıdan 3'e indirdiler ilk yarı 39-36.
  • Ligtv 3'üm olmadığı için internetten kısıtlı olarak maçı takip edebiliyorum ama sizin Erceg bu maçtan sonra Sırp milli takımına seçilir herhalde hangi pozisyonda oynuyor o bu arada?
  • quote:

Ligtv 3'üm olmadığı için internetten kısıtlı olarak maçı takip edebiliyorum ama sizin Erceg bu maçtan sonra Sırp milli takımına seçilir herhalde hangi pozisyonda oynuyor o bu arada?

4 numara pozisyonunda oynuyo.
  • Son 2.43 76-67 öndeyiz.Müthiş taraftar desteğiyle bi anda açtık farkı.İnşallah kayıp yaşamayız şu maçta

Arroyo
  • Noluyor lan
  • quote:

Noluyor lan

Bi yerde batırmaları lazımdı zaten bu iyi gidişin üstüne
  • Neyseki kazandık.Hepsinin ellerine sağlık.Müthiş bi galibiyet oldu bu.Fb-Gs-Efes 3 büyük maç 3 galibiyet.
  • Beşiktaş'a helal olsun valla , Efes'i de kanırttılar , geçen Efes konusunda okumuştum Elbryan ne diyecek acaba

Bu sene Anadolu Efes, Galatasaray Medical Park, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker'inde şampiyonluk şansları eşit , yarı final serisinin eşit dağıldığını düşünsenize. NBA play-off final serisi kadar değerli olur.
  • Tebrik ederim beyler.
  • Efes, Fener, Galatasaray, Beşiktaş, Banvit.

Bu sene çok çekişmeli gidiyor lig. Tebrikler size de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sh@!n_

Beşiktaş'a helal olsun valla , Efes'i de kanırttılar , geçen Efes konusunda okumuştum Elbryan ne diyecek acaba

Bu sene Anadolu Efes, Galatasaray Medical Park, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker'inde şampiyonluk şansları eşit , yarı final serisinin eşit dağıldığını düşünsenize. NBA play-off final serisi kadar değerli olur.

Yorumlarımın bu kadar değerli olduğunu bilmiyordum.

• Teşekkürler tebrik eden herkese.

İnşallah ilk yarıyı kayıpsız kapatırız artık.Kemp'in sakatlığı göz önüne alınırsa bahsi geçen Nachbar iyi transfer olabilir sezonun kalan bölümü için.Onun haricinde bide yerli bi uzunumuz olsa Furkan Aldemir gibi dağıtırız ligi valla
  • quote:

Teşekkürler tebrik eden herkese.

İnşallah ilk yarıyı kayıpsız kapatırız artık.Kemp'in sakatlığı göz önüne alınırsa bahsi geçen Nachbar iyi transfer olabilir sezonun kalan bölümü için.Onun haricinde bide yerli bi uzunumuz olsa Furkan Aldemir gibi dağıtırız ligi valla

Hüseyin Beşok için bir nabız yoklanabilir aslında , Banvit'tende İzzet Türkyılmaz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sh@!n_

quote:

Teşekkürler tebrik eden herkese.

Hüseyin Beşok için bir nabız yoklanabilir aslında , Banvit'tende İzzet Türkyılmaz var.

Hüseyin Beşok'mu ? Kalsın haci istemeyiz Hüseyin falan.Zaten zar zor serleştirdik pota altını bi anda tüm emekleri boşa çıkartmayın

• Erceg'i bize gönderin beyler en azından Euroleague maçları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Águila Negra

quote:

Ligtv 3'üm olmadığı için internetten kısıtlı olarak maçı takip edebiliyorum ama sizin Erceg bu maçtan sonra Sırp milli takımına seçilir herhalde hangi pozisyonda oynuyor o bu arada?

4 numara pozisyonunda oynuyo.

4se fena Savanovic ve Macvan milli takımda yedek kaldı desenize.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.