Şimdi Ara

Beşiktaş Basketbol Ana Konusu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.898
Cevap
23
Favori
226.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Maçtaydım, kartallarımız çok iyi oynadı, Galatasaray bizimkileri yakalamaya çalışmaktan başka bir çaba gösteremedi, bir ara fark 16 sayıya kadar yükseldi.

bende maçtaydım hocam, hatta şirinevlerde oturuyorum, 2 çayımı içeydin

Bileydim buluşurduk aga. siyah-beyaz Beşiktaş atkım vardı beni tanıyabilirdin aslında.

hee o siyah beyaz atkılı sen miydin o değilde, maçtan önce burger king'de iken bi grup siyah beyaz atkılı gördüm, onlardan biri sen miydin yoksa ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Maçtaydım, kartallarımız çok iyi oynadı, Galatasaray bizimkileri yakalamaya çalışmaktan başka bir çaba gösteremedi, bir ara fark 16 sayıya kadar yükseldi.

bende maçtaydım hocam, hatta şirinevlerde oturuyorum, 2 çayımı içeydin

Bileydim buluşurduk aga. siyah-beyaz Beşiktaş atkım vardı beni tanıyabilirdin aslında.

hee o siyah beyaz atkılı sen miydin o değilde, maçtan önce burger king'de iken bi grup siyah beyaz atkılı gördüm, onlardan biri sen miydin yoksa ?

Yok onlar sanırım arka tribündekilerden... Şu coşkulu grup

• Beşiktaş Milangaz’ın Başantrenörü Ergin Ataman, Skyturk'te katıldığı "Basketbol Özel" programında çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Galatasaray Medical Park’la oynanan maçta son 3 saniyede aldığı mola nedeniyle sarı-kırmızılı camianın eleştirilerine de hedef olan Ataman şunları söyledi:

"Galatasaray derbisi iki takım açısından da önemliydi. Maçtan önce dezavantajlarımızı biliyorduk. Galatasaray sistemi olan bir takım. Galatasaray’ı kendi oyun siteminden çıkarmaya çalıştık. Bunu da yaptığımızı düşünüyoruz. Dışarı şutlara zorladık. Hücumda maçı istediğimz gibi yönettik. Oyunu yönlendirmede başarılı olduk. Maç bizim istediğimiz gibi gitti. Hawkins skorer oynadı, Erceg çok iyi şutlar kullandı. Ve bunu sonucunda galip geldik.

Derbide, son 3 saniyede aldığım mola kararı eleştiri konusu oldu. Bununla ilgili bir sürü tweet atıldı. Ama biz sezon sonunda olası bir averajı da düşündüğümüz için böyle davrandım. Yoksa Galatasaray camiasını rencide etmek aklımın ucundan geçmez. Ne ben Galatasaray’a karşı saygısızlık yaparım ne de Oktay bize karşı yapar. Dediğim gibi ben bu mola hareketinde hiçbir anormallik göremiyorum.

Erdoğan Demirören’in Milangaz’ı, erkek takımına sponsor oldu, o günden sonra tablo 180 derece değişti. Profesyonellik işlemeye başladı. FB Ülker neyse, GS Medical Park neyse Beşiktaş Milangaz da o oldu. Ben Demirören ailesine teşekkür ediyorum.

Bu sporun gerçeği bu, sponsor olmazsa mücadele edemiyorsunuz. Deron Williams gibi bir oyuncuyu Türkiye’ye kazandırdı. Deron ve Semih Erden gittikten sonra camianın bizden beklentisi heyecan verecek oyuncular transfer etmek. Demirören kesinlikle çıtayı düşürmeyin diye talimat verdi. Aynı seviyede kalmak istiyoruz ve buna göre transfer yapacağız.

Mensah-Bonsu’yu aldık. Pota altında çok dinamik bir oyuncu. Seyirciye coşku veren bir oyuncu. Oyun kurucu olarak da önemli isimlerle temas halindeyiz. NBA’de pazartesi kadrolar şekillenecek. Aradığını bulamayan bazı oyuncularla temas halindeyiz, oraya da takviye yapacağız.

Carlos Arroyo’dan haber bekliyoruz. Pazartesi ya da Salı cevap verecekler. Maccabi’de, Porto Rico Milli Takımı’nda oynadı. İlk tercihimiz o. Ama son anda NBA’de bir takımla sözleşme imzalarsa düşündüğümüz ikinci isim Demond Mallet. Charleroi’de oynuyor. Onunla da temaslarımız oldu. Ama açıkçası Carlos Arroyo’ya daha yakınız.

NBA’de lokavt bitmeseydi Lamar Odom’u da alacaktık. Lamar Odom güzel bir hayaldi, uzak bileti bile hazırdı ama olmadı. Lokavt bitmeseydi, Lamar Odom, Semih Erden ve Deron Williams’la bir NBA takımı gibi olacaktık. Beşiktaş güzel bir heyecan yaşadı. Bundan sonra da kadromuzda bu heyecanımızı yaşatacağız.

Iverson saha içinde çok disiplinliydi. Ben onunla çok kısa süre çalıştım. Iverson NBA tarihinin en önemli oyuncularından bir tanesi. Medya açısından çok büyük bir transferdi ama sahada bunu gösteremediği için Deron Williams kadar olamadı.

Deron Williams’ın formasını emekliye ayırdık. Türk basketboluna verdiği heyecandan dolayı memnunuz. Çin, ABD gibi ülkeler Türkiye’den görüntü alıp bu anı gösterdiler. Beşiktaş ve Türk basketbolu, günlerce ABD spor basınında günlerce bir numaraydı.

Deron’a söylendiği gibi 5-6 milyon dolarlar harcanmadı, Deron Williams’ın maliyeti, her şey içinde, arabası, seyahati vs dahil 1 milyon dolardır. Bu tanıtıma göre bu maliyet önemli bir gider sayılmamalı..."diyerek sözlerini tamamladı.

• Beyler NBA takip etmeyen biri olduğumdan bilmiyorum, Arroyo nasıldır ? (ben bir tek beşiktaş'ı izlerimhep basketbolda )
  • galatasarayı yenmemize şaşırdım. beklemediğim bir galibiyet oldu. tebrik ederim.

son 3 saniyede maçı garantilemişken mola alınmaz, bu hareket centilmenliğe yakışmayan bir davranıştır.

arroyo ya gelince, bu takımda daha önce bir başka porto rikolu star ayuso oynamıştı. hızlı ve açık basketbolu seven bir yapıları var ki bu da bizim takımın sistemine uyan bir durum. başarılı olup olamayacağı ise uyum durumuna bağlı.
  • Carlos Arroyo hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Carlos Arroyo hayırlı olsun...

q7 kadar sevindim yemin ediyorum
  •  Beşiktaş Basketbol Ana Konusu
  • hayırlı olsun beşiktaşımıza
  • hayırlı olsun

derbi zaferi beni de şaşırtmıştı hem de kempin yokluğunda
  • Bonsu'yu çok aradınız mı acaba?
  • Beşiktaş için kötü bir gün , Ergin ataman , oyuncularını her maça aynı şekilde hazırlayamıyor , ben bile birazcık basketbol oynarım ama bu top kayıplarını yapmam herhalde. Konsantrasyon yerlerde sürünüyor , nereden çıktı bu maç gibi.
  • Hüseyin o hareketi yapacak adam mıydı yahu Hacettepe çok çok önemli bir galibiyet almış oldu
  • çok kötü oynadık bugün
  • Ergin ataman son 2 çeyrekte mola almadan mı maç bitirdi bana mı öyle geldi , ben son saniyede mola almasını bekledim şahsen.
  • Yazık oldu 1 sayı ile kaybetmek, neyse sağlık olsun, konsantre olursak zaten yenemeyeceğimiz takım yok şu ligde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

konsantre olursak zaten yenemeyeceğimiz takım yok şu ligde.

bu fazla iddialı bir yorum...Öncelikle takımın rotasyonu dar..Bu yavaş yavaş sorun olmaya başladı ,eğer yerli rotasyona takviye gelmezse Play-Off yarı finali bile hayal olur.
  • vay be arroyoyu almış adamlar... Ben beğeniyorum çok iyi bir transfer ayuso vardı bir de heralde , o da süper adamdı o da BJK de oynamıştı... Porto Rikoda çok uzun adam çıkmıyor demekki bu tarz oyuncuları genelde yıldız oluyor... (bilimsellikten uzak bir yorum oldu .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

konsantre olursak zaten yenemeyeceğimiz takım yok şu ligde.

bu fazla iddialı bir yorum...Öncelikle takımın rotasyonu dar..Bu yavaş yavaş sorun olmaya başladı ,eğer yerli rotasyona takviye gelmezse Play-Off yarı finali bile hayal olur.

Yok ben tek maç için söylüyorum, yani uzun vadede bizim takımın işi götüreceğini düşünmüyorum. Ama bir maça konsantre olunursa mesela f.ülker ya da gs maçları gibi, alamayacağımız maç yoktur. Ama sorun bu konsantrasyonu tüm sezona yayamamamız maalesef.

• beyler anadolu efes maçında kemp oynıcak mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.