Şimdi Ara

Beşiktaş - Arsenal | 19.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.185
Cevap
3
Favori
21.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    insallah bekacagız bakalım
    @mumenu
    quote:

• voleybolda kızlarımız müthiş bir iş yaptı
  • veli kavlak 'ın bu takımda yeri yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

voleybolda kızlarımız müthiş bir iş yaptı

Kesinlikle, o iri yarmadan korkmadım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Berke1903-

quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

bjk iyi top oynadı.zaten fenerin ve bjknin kadroları bizden iyi.cimbomluyum ve arsenali tutuyorum.fener ve bjk taraftarının yaptıkları ortada.

Evet 0-0 kalmamız bile alayınıza koymuş belli.

olay 0-0 la alakalı değil.
  • Bence güzel bir sonuç burda 0-0 orda 1-1 ve üstündeki beraberliklerle Beşiktaş'ın önü açık. Ve şöyle de bir olay var ki burda eğer Beşiktaş yenseydi orda Arsenal direk baskılı başlardı ne olacağı bilinmezdi ama burda berabere bitmesi orda onların burda ki gibi oynayacaklarını belirtir. Bu oynama tarzı da her türlü Beşiktaş'a yarar. Bazı arkadaşlar "siz daha yedek kadrosuyla berabere kaldınız as kadro sizi ne yapar" diyorlar. Ama bence öyle değil. Evet yedek kadro gibiydi ama bu kadroya beraberlik olması onları ordaki maça fazla hazırlanmamalarına sebep olacaktır ve Beşiktaş İngilterede Arsenal'i eleyecektir. Ben bir Galatasaraylı olarak Türk takımı Beşiktaş'ı gönülden destekliyorum. Başarılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_

Günaydın, Arsenal'i eleyeceğiz. Bundan şüpheniz olmasın.

İngilizlerin tutuşmasını şu linkten takip edebilirsiniz.
    http://www.reddit.com/r/Gunners/comments/2e0n84/post_match_thread_besiktas_0_0_arsenal/

yorumları okudum da, taraftarlar iğrençti, saygısızdı, çok gürültü vardı gibisinden yorumlar var. Bunlar zaten çıt çıkarmadan maç izleyen bi taraftar grubu İngiltere'de de yine bizim sesimiz duyulacak bence deplasmanlık bir durum yok. Sadece daha iyi bir sahada oynayacağız seyirci bakımından farkeden birşey olmayacak.

• Rövanşta Atiba'nın oynayacağını düşünürsek turu geçme ihtimalimiz yüksek. Demba ba'nın çok uyanık olması lazım rakip adamı devirmek için her şeyi yapıyor önümüzdeki maçta da yapacaktır.
  • şans demba ba nın yanında olursa turu geçme sansımız var. %70 arsenal %30 beşiktaş diyorum.
    arsenalde birkaç eksik var onları haftaya telefi edecekler. bizdeki eksikte heyecan ve şansızlık, bunu telefi edersek turu geçebiliriz.
  • Beyler twitterda yorumları okuyorumda adamlar kesinlikle geçeceğiz gibi düşünüyor fazla kibir yapmışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rövanşta Mesut oynayacak mı? Arsenal'in dün oynamayan diğer önemli oyuncuları oynayacak mı?

Arsenal dünkü kadroyla çıksın rövanşa da biz de Atiba oynarsa İngiltere'den zaferle döneriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergio Agüero

Beyler twitterda yorumları okuyorumda adamlar kesinlikle geçeceğiz gibi düşünüyor fazla kibir yapmışlar

İnanmak başarmanın yarısıdır. Ayrıca Kibir nedir bir öğren hele. Arsenali geçeriz demekle Arsenalle Gs eşleşse geçer ama Bjk geçemez demenin hangisi kibir öğren.

Daha kibiri bilmiyor ne olduğunu gelmiş kibir yapmışlar diyor ve evet Arsenali geçeceğiz inşallah.
  • arsenal sanki beraberlik için gelmişti tabi zemin de patates tarlası gibi olunca biraz sıkıcı geçti maç ama rovanşta bjk 2.yarı gibi oynarsa süpriz bi erken gol bulabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: asi_

Günaydın, Arsenal'i eleyeceğiz. Bundan şüpheniz olmasın.

İngilizlerin tutuşmasını şu linkten takip edebilirsiniz.
    http://www.reddit.com/r/Gunners/comments/2e0n84/post_match_thread_besiktas_0_0_arsenal/

yorumları okudum da, taraftarlar iğrençti, saygısızdı, çok gürültü vardı gibisinden yorumlar var. Bunlar zaten çıt çıkarmadan maç izleyen bi taraftar grubu İngiltere'de de yine bizim sesimiz duyulacak bence deplasmanlık bir durum yok. Sadece daha iyi bir sahada oynayacağız seyirci bakımından farkeden birşey olmayacak.

Yalan mı?

Feyenoord maçında bile sadece maç başlamadan önce f*ck you feyenoord diye bağrıldı. Maç esnasında bağrılmadı.

Ama arsenal maçı öyle değildi. Çok sık dile getirildi bu tezahürat. Umarım ceza almayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

quote:

Orijinalden alıntı: Sergio Agüero

Beyler twitterda yorumları okuyorumda adamlar kesinlikle geçeceğiz gibi düşünüyor fazla kibir yapmışlar

İnanmak başarmanın yarısıdır. Ayrıca Kibir nedir bir öğren hele. Arsenali geçeriz demekle Arsenalle Gs eşleşse geçer ama Bjk geçemez demenin hangisi kibir öğren.

Daha kibiri bilmiyor ne olduğunu gelmiş kibir yapmışlar diyor ve evet Arsenali geçeceğiz inşallah.

Yanlış okudun yazdığımı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Töre girdikten sonra kanser olan taraftarın ölüm riski arttı ve kayıpların nereye defnedileceği konuşuluyor.

Lan olm o nedir ya!

Sağdan İsmail geliyor Töre'ye veriyor.
    İsmail çizgiden iniyor Töre biraz ayağında dolaştırdıktan sonra tekrar İsmail'e veriyor.
    Sağ ayağını kullanamayan İsmail tekrar aldığı topu geriye doğru koşarak Töre'yi geçip yine Töre'ye veriyor.

Ya bu çıkmaz, kısır döngü neydi ağabey. Delirmemek elde değil ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ankara dan maça gidip gelmek daha kolay valla

ankara ne alaka besıktas ıstanbul takımı hiçbir istanbullu gidip de bi ankaragücünü tutmaz

siz de peydah olmayın besiktasa sadece besiktaslıların olsun bırakın da.
  • Oyunun temposunu arsenal belirledikten sonra bu iş zor.Önce hızlı oynadılar sonra yavaşlayıp uyutmak istediler o sırada atabilirlerse bir gol atacaklardı ve iş bitecekti.
    Ayrıca biliçi de kendimize benzetmişiz.Sinirli hareketleri tipik türk gibi.
  • imparative İ kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ? Ben orada AOS nın ulaşım sıkıntısından bahsetmişim

Ayrıca Ankaralı olsam Beşiktaş'ı tutamayacak mıyım yani ?
  • Maçı iki tarafta kazanabilirdi.Beşiktaş'ı İngiliz devine karşı başa baş bir oyun oynadığı için tebrik ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.