Şimdi Ara

Beşiktaş - Arsenal | 19.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.185
Cevap
3
Favori
21.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana kalırsa Beşiktaş bu turu öyle böyle atlar. Yeterki ilk maçtaki gibi istekli ve sistemli oynasın.
  • Utandım şimdi bak kusura bakmazsın umarım.

Özür dilerim yanlış anlamışım. Gs liler dünden beri çok fazla alehimize konuştu artık önyargı oluşmuş Gs amblemiyse mesajın içeriği alehimizde anlamaya başlamışım.
  • Gökhan töre ve Motta bu takımın en etkili oyuncuları bunları defans oynatmak akıl karı değil.
    Gökhan töre ve Mottayı forvet oynatalım, Merkez valisi Olcayı ise bir süre dinlendirelim.
    Motta 3 numara oynamaya devam ederse hem devamlı kart görür hem de penaltı yaptırır forvet oynarsa Beşiktaş lehine penaltı yaptırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Utandım şimdi bak kusura bakmazsın umarım.

Özür dilerim yanlış anlamışım. Gs liler dünden beri çok fazla alehimize konuştu artık önyargı oluşmuş Gs amblemiyse mesajın içeriği alehimizde anlamaya başlamışım.

Hay mention unutmuşum yahu
  • Gücümüz, kuvvetimiz, yeteneğimiz bu kadar. İman gücü ile buraya kadar. Daha fazlasını beklemek hayalcilik olur. Arsenal Londra'da turu geçer. Avrupa liginden devam etmek daha mantıklı zaten. CL gruplara kalsan ne olacak. Sonuncu olur rezil olursun. Bu para ile bu kadro işte. Yapacak bişey yok. Tebrik ediyorum teknik heyet ve futbolcuları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: asi_

Günaydın, Arsenal'i eleyeceğiz. Bundan şüpheniz olmasın.

İngilizlerin tutuşmasını şu linkten takip edebilirsiniz.
    http://www.reddit.com/r/Gunners/comments/2e0n84/post_match_thread_besiktas_0_0_arsenal/

yorumları okudum da, taraftarlar iğrençti, saygısızdı, çok gürültü vardı gibisinden yorumlar var. Bunlar zaten çıt çıkarmadan maç izleyen bi taraftar grubu İngiltere'de de yine bizim sesimiz duyulacak bence deplasmanlık bir durum yok. Sadece daha iyi bir sahada oynayacağız seyirci bakımından farkeden birşey olmayacak.

Yalan mı?

Feyenoord maçında bile sadece maç başlamadan önce f*ck you feyenoord diye bağrıldı. Maç esnasında bağrılmadı.

Ama arsenal maçı öyle değildi. Çok sık dile getirildi bu tezahürat. Umarım ceza almayız.

maç başlamadan önce mi ? her golden sonra ve maç sonu birçok kez bağırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

quote:

quote:

http://www.reddit.com/r/Gunners/comments/2e0n84/post_match_thread_besiktas_0_0_arsenal/

yorumları okudum da, taraftarlar iğrençti, saygısızdı, çok gürültü vardı gibisinden yorumlar var. Bunlar zaten çıt çıkarmadan maç izleyen bi taraftar grubu İngiltere'de de yine bizim sesimiz duyulacak bence deplasmanlık bir durum yok. Sadece daha iyi bir sahada oynayacağız seyirci bakımından farkeden birşey olmayacak.

Yalan mı?

Feyenoord maçında bile sadece maç başlamadan önce f*ck you feyenoord diye bağrıldı. Maç esnasında bağrılmadı.

Ama arsenal maçı öyle değildi. Çok sık dile getirildi bu tezahürat. Umarım ceza almayız.

Hafızam yanıltmış olabilir de bu doğru bir şey olduğu anlamına gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Stadda izleyip en çok keyif aldığım maçtı.

• müthiş bir maçtı kuzey kale arkasında izledim çarşı izmirle bir tek eksiğimiz goldü şans bi kere gülse yüzümüze .....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

quote:

quote:

Yalan mı?

Hafızam yanıltmış olabilir de bu doğru bir şey olduğu anlamına gelmiyor

Doğru bir şey demedim zaten.. bir çok kez bağırıldığını belirttim

• Bilic Rövenş'da yok.
  • beyler yenı çektim bi bakın nasıl olmuş ?http://www.youtube.com/watch?v=P89BR8nOHSU
  • Biliç ceza almış.hayır ne gerek var anlamıyorum sürekli hakeme gidip bir şeyler söylenince ne oluyor.takımın sana ihtiyacı varken yanlız bıraktın işte. aynı şeyi fatih terim de yapıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevfiksag

beyler yenı çektim bi bakın nasıl olmuş ?http://www.youtube.com/watch?v=P89BR8nOHSU

iyi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşikdaşk alamadı
  • Arsenal çok kötüydü Beşiktaşın 2-3 fark atması lazımdı ki öyle olmadı Londrada turu geçmek çok zor emin olun Arsenal evinde böyle oynamayacak Arsenal zorda olsa turlar bence eğer Beşiktaş yenerse büyük olay olur inşallah yanılırız.
  • Onu bunu bilmem ama bu Arsenal'e dar alanda top oynatmıcaksın. Hücumda çok iyi kısa paslarla çıkıyolar aralardan gol pozisyonu üretmeye çalışıyolar. Geniş alanda oynarsak oyunu bireysel bir hata olmadığı sürece yada uzaklardan şut felan kolay kolay gol atamaz Arsenal keza defansda da dar alanda çok iyi savunma yaparlarken geniş alanda çok büyük hata yapıyor savunmaları hele sağ bekleri en çokta o yaptı. Bence ikinci maçta oyunu fazla sıkıştırmadan dar alanlarda oynamayıp uzun toplarla DEmba ba ya veya kanatlara atılacak toplarla bu takımı yenebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyyorlamam bu kadar

arsenalin 10 kişi kalmış yedek kadrosu ile beraber kaldınız

uyandırayım

Eeeeeeeyyyy Alexis Sanchez gibi milyon eurolara mal olan bir oyuncunun yaklaşık 75 dk kadar oynamış olmasından sonra yedek kadro diyebilecek kadar futbol bilgisi olmayan arkadaşım;

Evine Lig TV bağlat,müşteri numaranı bana pm at. 1 yıl Lig TV ücretini ben ödeyeyim de Türkiye'den başla futbolu öğrenmeye. Yoksa değil çocukların, torunlarına alay konusu olucaksın. İnsaniyet namına buna göz yumamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dil-hun

Biliç ceza almış.hayır ne gerek var anlamıyorum sürekli hakeme gidip bir şeyler söylenince ne oluyor.takımın sana ihtiyacı varken yanlız bıraktın işte. aynı şeyi fatih terim de yapıyordu.

Bilic efendi haketti cezayı. Sürekli konuşup duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıtıfıtı06

quote:

Orijinalden alıntı: imparative

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ankara dan maça gidip gelmek daha kolay valla

ankara ne alaka besıktas ıstanbul takımı hiçbir istanbullu gidip de bi ankaragücünü tutmaz

siz de peydah olmayın besiktasa sadece besiktaslıların olsun bırakın da.

lafa bakarım lafmı diye bide söyleyene bakarım adammı diye

nıckınde 06 yazıyorsa sen çok adamsın dostum rahat ol :)

beşiktasın hiçbir yerlisi de ankarayı sevmez bunu bil, ankarada çarşı ruhu yaşanmaz çarşı beşiktaş ilçesindedir beşiktaş ilçesinde çarşıya çıktığın zaman bi söyle ankaradan geldim diye ankara neresi derler sana

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.