Şimdi Ara

Beşiktaş %99 Şampiyon Olur (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: So Good.

Kucka nın gol kafa yaptı galiba "Hmmm ok." ne birader veriyorsan adam gibi cevap ver veremiyorsan sus.

Ok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Galatasaray'ın fikstürü

Karabükspor(D) 3

Konyaspor 3

Fenerbahçe(D) 1

Trabzonspor 1

Gençlerbirliği(D) 1

Başakşehir 1

Alanyaspor(D) 3

Beşiktaş 1

Akhisar(D) 1

Malatyaspor 3

Göztepe(D) 1

Eee anlat, ondan sonra ne oldu?

adam bir maçta tutturamadı diye hemen laf sokmuşsun. zaten bu bölümde yazdığın mesajların tamamı laf sokma olduğu için şaşıracak birşey yok. hakaret etmiyor olman antipatik olmanı engellemiyor. bu sefer seni bloklamayı unutmuyorum.

• Yalnız şöyle bir durum var hacı. Alanya karşısında ne top oynadınız öyle şiir gibi. 10-0 olacak maç 1-0 bitti resmen. Akıyordunuz yine maşallah. Bir Trabzon maçına bir de Alanya maçına bakıyorum da lig şimdiden bitsin kupayı Beşiktaş’a verelim. Öyle bir oyun...

Şaka şaka kızmayın. Zaman ne gösterir bilinmez ama şu an şampiyonluğu en çok kimin istediği belli. Arena’da bizi yenen kupayı alabilir yoksa zor görünüyor şampiyonluk.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Yalnız şöyle bir durum var hacı. Alanya karşısında ne top oynadınız öyle şiir gibi. 10-0 olacak maç 1-0 bitti resmen. Akıyordunuz yine maşallah. Bir Trabzon maçına bir de Alanya maçına bakıyorum da lig şimdiden bitsin kupayı Beşiktaş’a verelim. Öyle bir oyun...

Şaka şaka kızmayın. Zaman ne gösterir bilinmez ama şu an şampiyonluğu en çok kimin istediği belli. Arena’da bizi yenen kupayı alabilir yoksa zor görünüyor şampiyonluk.

Aman sus, konuyu açanın avukatları yetişir şimdi.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum hocam gelen giden yok henüz

• inşallah şampiyon Beşiktaş
  • OLUR OLUR
  • Aedan kullanıcısına yanıt
    Tutturamamışım ...

• şampiyon beşiktaş
  • Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin?

• * %99 4.sünüz kanka geçmiş olsun
  • Hayır daha Mayıs'a girmedik bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Sen gel Mart ayına Galatasaray'ı lider sok sonra şampiyon olmayı bekle Galatasaray son 8 haftaya yarışta girerse şampiyon olur diye bir söz var objektif olarak söylüyorum şampiyon Galatasaray.

son maç ttarena’da.malum şenol güneş beşiktaş’ı gs’yi gördüğü yerde direk 3 puan yazıyozorladığınızı bile hatırlamıyorum bi ara maçın başında 2 gol atıp yatmaya kalkmıştınızda zar zor puan kurtardınız diye kutlama yapıyordunuz :D

Alıntıları Göster
    Tudor ve Riekerink'e alışmış filozofa FATİH TERİM şoku

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Tudor ve Riekerink'e alışmış filozofa FATİH TERİM şoku

Alıntıları Göster
    * "Mekanın Sahibi" gelince "Filozof"un şirazesi kaydı zaten

* Koyunun olmadığı yerde, ellerindeki keçiyi Abdurrahman Çelebi sanıyordu Beşiktaşlılar.

* Bugün gerçek sandıkları hayallerinin sonuncusu da yıkılınca acı gerçeklerle baş başa kaldılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* "Mekanın Sahibi" gelince "Filozof"un şirazesi kaydı zaten

* Koyunun olmadığı yerde, ellerindeki keçiyi Abdurrahman Çelebi sanıyordu Beşiktaşlılar.

* Bugün gerçek sandıkları hayallerinin sonuncusu da yıkılınca acı gerçeklerle baş başa kaldılar.

Alıntıları Göster
    Beşiktaş potansiyel olarak Galatasaray'ın altında bir kulüp olduğu için ancak Galatasaray kötü yönetilirken yenebilirler. Dursun Özbek sayesinde 2 sene yendiler diye kendilerini kral ilan etmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

şl bitti artık 2-3 haftaya alır başımızı gideriz
    kusura bakmayın rahatsız ediyorum aldınız mı ?
  • Eeee Vict0ry anlat hele, ondan sonra ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Şu ligin işleyişini hala anlamadınız. 10. haftadan sonra bir hafta bile lider olamamış takım şampiyon O-LA-MAZ. Fenerbahçe'nin bile altında bitirir BJK ligi. Bu sezonun şampiyonu Galatasaray.
    aslında bu hafta kazansaydı imkansızı başarıyordu ama ilk defa g.saray'ın kazandığı bir maç sonrası üzülmedim.bundan sonra g.sarayın puan kaybetme olasılığı genede daha fazla beşiktaş'a göre,kaybetmezse bizde içerdeki akhisar maçına yanalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

Fenerbahçenin bütün deplasmanlarına 1 puan yazmış Tamam başımızda Aykut var ama o kadarda değil.Ben Galatasarayın şampiyon olacağını düşünüyorum şampiyonluk potasına girdikleri zaman gazla mazla bir şekilde başarıya ulaşıyorlar.

1 puan yazılan deplasmanların hepsinde büyük takımlar ve Başakşehir maç puan kaybetti. Ayrıca 1 puanı ortalama olarak yazdım çoğunda 0 puan alırsınız.

Alıntıları Göster
    aldık bak geldi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

kusura bakmayın rahatsız ediyorum aldınız mı ?

Alıntıları Göster
    Ahahaha..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.