Şimdi Ara

Beşiktaş %99 Şampiyon Olur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Sen gel Mart ayına Galatasaray'ı lider sok sonra şampiyon olmayı bekle Galatasaray son 8 haftaya yarışta girerse şampiyon olur diye bir söz var objektif olarak söylüyorum şampiyon Galatasaray.

son maç ttarena’da.malum şenol güneş beşiktaş’ı gs’yi gördüğü yerde direk 3 puan yazıyozorladığınızı bile hatırlamıyorum bi ara maçın başında 2 gol atıp yatmaya kalkmıştınızda zar zor puan kurtardınız diye kutlama yapıyordunuz :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Sen gel Mart ayına Galatasaray'ı lider sok sonra şampiyon olmayı bekle Galatasaray son 8 haftaya yarışta girerse şampiyon olur diye bir söz var objektif olarak söylüyorum şampiyon Galatasaray.

son maç ttarena’da.malum şenol güneş beşiktaş’ı gs’yi gördüğü yerde direk 3 puan yazıyozorladığınızı bile hatırlamıyorum bi ara maçın başında 2 gol atıp yatmaya kalkmıştınızda zar zor puan kurtardınız diye kutlama yapıyordunuz :D

Şenol Güneş Terim varken oradan puan alabileceğini mi sanıyor ? Biri uyandırsın onu bu rüyadan arkadaşlar rica ediyorum

Terim'le hangi yarışını kazanmış Şenol Güneş ? Zaten kendisi Terimofobi müzdaribi bir td. Terim'i gördüğü yetde ceketini ilikliyor bi de Terim'li Galatasaray'dan puan mı alacak

2 senedir adam akıllı td yokken Fener'e, Başak'a Trabzon'a yeniliyorduk leş gibi derbi performansımız vardı siz de kendinizi nimetten sayıp Galatasaray'ı yendik diye 40 gün sevindiniz. Ama o günler bitti kardeşim, 2013'den kaldığı yerdrn bam bam bam. Şampiyonluk havasıyla gelip 2-0'lık maçtaki gibi üzülmeyin bence direk yarıştan kopun gelin yoksa 14-15 sezonu loading...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Galatasaray'ın fikstürü

Karabükspor(D) 3

Konyaspor 3

Fenerbahçe(D) 1

Trabzonspor 1

Gençlerbirliği(D) 1

Başakşehir 1

Alanyaspor(D) 3

Beşiktaş 1

Akhisar(D) 1

Malatyaspor 3

Göztepe(D) 1

Adamların berabere kaldığı maç yok. Yarısına beraberlik yazmışsın hocam.

beraberlik yazmadım puan kaybetmesi yüksek ihtimal maçlara 1 puan yazdım. Aynı şekilde bize de 5 deplasman maçına 1 puan yazdım tabi ki 5 puanda kalmayız o maçlarda daha fazlasını toplarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: AltaNora

Fenerbahçenin bütün deplasmanlarına 1 puan yazmış Tamam başımızda Aykut var ama o kadarda değil.Ben Galatasarayın şampiyon olacağını düşünüyorum şampiyonluk potasına girdikleri zaman gazla mazla bir şekilde başarıya ulaşıyorlar.

1 puan yazılan deplasmanların hepsinde büyük takımlar ve Başakşehir maç puan kaybetti. Ayrıca 1 puanı ortalama olarak yazdım çoğunda 0 puan alırsınız.
  • Karabükspor(D) 3

Konyaspor 3

Fenerbahçe(D) 0

Trabzonspor 3

Gençlerbirliği(D) 1

Başakşehir 1

Alanyaspor(D) 3

Beşiktaş 3

Akhisar(D) 1

Malatyaspor 3

Göztepe(D) 3

Yeter mi bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 28 Şubat 2018; 12:52:2 >
  • Malatya 'ya takılınca beni bulursun kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Hadi gel iddiasına girelim sınırsız çizmesine Beşiktaş bizden 1 puan bile alamaz

Girme, sözünde duran birisi değil. Çok önceden 1 hafta uzaklaştıracağım diye söz vermişti bir konuda onu bile yapamadı, 1 hafta ayrılamadı adam forumdan düşün. Kendini banlama var, admin banlamadı diye sıyrıldı işin içinden.

Sene sonu şampiyon olamayınca Yusuf Namoğlu mesajlarını bol bol göreceksiniz konu sahibinin.
  • Beşiktaşın bundan sonra kaybedeceği puan max 6. Gs'nin 12 banko puan kaybı var. Gs anca lig de 4. olur. Ha bu arada 2 yıldır sahalarında yeniyoruz hala teknik direktör beğenmiyolar. Fatih Terim' de yetmeyince ne bahane bulacaklar bakalım. Büyük ihtimal standart bahaneye sıgınırlar ''biz kötüydük'' Nasıl olsa sezon sonu söyleyeceksiniz ben şimdiden söyleyim. Gs'nin Kapasitesi şampiyonluğa yetmez.
  • Dereyi görmeden paçaları sıvamalatalım geçen sene karda felan şampiyon oldu dediler ama son 2 maç ancak ilan ettik.Rehavete kapılmayalım daha bu konuları konuşmak için çok erken.

1 Nisan sonrası ve 23 Nisan sonrası daha sağlıklı savlar ortaya atılabilir.
  • Şampiyon olacak takım 72-75 arasında bir puana sahip olacakken 69 puanla bjk'nin şampiyon olacağını düşünmek ve buna %99 demek hayalden öteye gidemiyor. Benim şampiyonluk yüzdelerim aşağıdaki gibi ve seninkinden daha gerçekci.

Galatasaray - %40.01

Fenerbahçe - %40.00 (Kolay fikstür)

Başakşehir - %19.00

Beşiktaş - %0.99 (Seni kırmadım :))

• Sampiyon olacak takim 72 puan alacak deyip de gs ye %40 ihtimal vermek acik yazayim gs kim 70 puan kim?

• Galatasarayın ve ligin kaderini derbiler belirler.Anadolu takımlarına şampiyonluk havasına girdiğimide takılmıyoruz.Zaten fener derbisinden sonra resim bizim için şekillenir.Olası mağlubiyette işimiz çok zora girer.Ama fener tabzon maçlarından 4 puan çıkarsa,içerde bjk başak şampiyonluk maçları olur.
  • yine hortlamış bunlar ya
  • Daha net yazayım. Önümüzde ki 3 tane maç var çok kritik.

Trabzon deplasmanı
    Gençlerbirliği
    Başakşehir deplasmanı

Geçen sene bu maçlardan 2 puan almışız ve liderin 8 puan gerisine düşmüşüz. Şimdi bu maçlardan 5 6 puan çıkartırsak %100 şampiyonuz o kadar net diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Şampiyon olacak takım 72-75 arasında bir puana sahip olacakken 69 puanla bjk'nin şampiyon olacağını düşünmek ve buna %99 demek hayalden öteye gidemiyor. Benim şampiyonluk yüzdelerim aşağıdaki gibi ve seninkinden daha gerçekci.

Galatasaray - %40.01

Fenerbahçe - %40.00 (Kolay fikstür)

Başakşehir - %19.00

Beşiktaş - %0.99 (Seni kırmadım :))

dikkat edersen

Trabzon deplasmanı
    Başakşehir deplasmanı
    Akhisar deplasmanı
    Galatasaray deplasmanı

Bu maçlara 1er puandan 4 puan yazmışım. Bu maçlarda yapacağı her bir sürpriz anında 70 puanın üstüne çıkartır. Mesela Akhisar deplasmanı ve Trabzon deplasmanına 2 puan yazmışım ama bi anda 6 puanda alabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Şenol Güneş Terim varken oradan puan alabileceğini mi sanıyor ? Biri uyandırsın onu bu rüyadan arkadaşlar rica ediyorum

Terim'le hangi yarışını kazanmış Şenol Güneş ? Zaten kendisi Terimofobi müzdaribi bir td. Terim'i gördüğü yetde ceketini ilikliyor bi de Terim'li Galatasaray'dan puan mı alacak

2 senedir adam akıllı td yokken Fener'e, Başak'a Trabzon'a yeniliyorduk leş gibi derbi performansımız vardı siz de kendinizi nimetten sayıp Galatasaray'ı yendik diye 40 gün sevindiniz. Ama o günler bitti kardeşim, 2013'den kaldığı yerdrn bam bam bam. Şampiyonluk havasıyla gelip 2-0'lık maçtaki gibi üzülmeyin bence direk yarıştan kopun gelin yoksa 14-15 sezonu loading...

Galatasaray halen ilk yarıdaki galatasaraydan farklı olduğunu göstermedi. Daha zor takımlar ile oynamadınız, başakşehir, fenerbahçe, trabzon, bu maçları kazanın ondan sonra terimin farkını görelim. İlk yarı da zaten ilk maçları kazandınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Galatasaray'ın fikstürü

Karabükspor(D) 3

Konyaspor 3

Fenerbahçe(D) 1

Trabzonspor 1

Gençlerbirliği(D) 1

Başakşehir 1

Alanyaspor(D) 3

Beşiktaş 1

Akhisar(D) 1

Malatyaspor 3

Göztepe(D) 1

Ben olsam sadece 0 veya 1 yazardım

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

2018 yılında üç sene üst üste şampiyonluğu hiçbir takıma yedirmezler

İddia'da bu oranı yedirmezlerle aynı kafa.Yedirmek ne kelime hakeden alır kimse karışamaz.

Bu sene Mayıs çok çetrefilli geçecek Fb ve Gs adına.Kongreler seçimler ve Uefa kararları(Ffp)
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

2018 yılında üç sene üst üste şampiyonluğu hiçbir takıma yedirmezler

İddia'da bu oranı yedirmezlerle aynı kafa.Yedirmek ne kelime hakeden alır kimse karışamaz.

Bu sene Mayıs çok çetrefilli geçecek Fb ve Gs adına.Kongreler seçimler ve Uefa kararları(Ffp)

Mayısa kalmaz iş. 31. haftada turu atarken fotoğraf çekersiniz Malum güzel bir koreografi de olur. Bakar bakar ağlarsınız

• BEŞİKTAŞ

Trabzonspor(D) 0

Gençlerbirliği 3

Başakşehir(D) 0

Alanyaspor 3

Göztepe 1

Akhisar(D) 0

Malatyaspor 3

Galatasaray(D) 0

Kayserispor 3

Osmanlıspor(D) 3

Sivasspor 1
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.