Şimdi Ara

🦅 Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı (2431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.345
Cevap
131
Favori
1.322.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24292430243124322433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A takım da 4 tane yer. Santos'la her şey mümkün.

Adam hazırlık maçında Rebiç, Emrecan, Hekimoğlu'nu falan oynatacağına Necip, Cenk ve Amartey'i oynatıyor.

• Santos 11 ini değiştirmeyi düşünmüyor diye haber gördüm , umarım fake ahberdir

• FBliler tepkiden dolayı mı bilmiyorum forma giyip oy kullanıyordu. Ben de 100.yıl formasıyla gittim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı umarım haber doğrudur kurtuluruz şu fosilden artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 31 Mart 2024; 17:48:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Revize etmek hatalarından ders almak felan bu adamın bileceği işler değil hadi rebic'i geç Emrecan Hekimoğlu hazırlık maçında oynatılmaması akıl tutulması başka bir şey değil bu arada arkadaşlar bence artık Santosu kafaya takmayın umutsuz vâka gönderelim yeter bize.

• Arsenal daha efektif olsada bakalım nasıl sonuçlanacak. O nasıl reklam boardı öyle maçı izletmiyor.

• Shiningeagles24 kullanıcısına yanıt

Bu fosil hem bunak hem inatçı hem de ayyaş, hiç mi maçlarını izlemediler etmediler. Yunanistan bile almaz bu bunağı, inşallah sepetlerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 31 Mart 2024; 19:39:37 >
  • City topla oynamasına rağmen Arsenal etkili geliyor aynı bizim takım gibi City şu an bal yapmayan arı.

• nier kullanıcısına yanıt
    Hasan Arat'ın planlanarak aldığı bir isim değil başkanın yaptığı tek panik işi herhalde kim izlediyse rapor verdiyse yada referans olduysa bir daha selamını bile almamak hasan Başkanın hayrına olur çünkü ben bu işi başkanın yürüttüğü düşünmüyorum başkan iş olsun diye adam getirmez şu ana kadar bunu bize zaten gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 31 Mart 2024; 19:47:14 >
  • Haaland’ın şu ana kadar Cenk Tosun gibş takılması bir garip

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    De bruyne atarsa atar. Haaland bütün büyük maçlarda Norveçli Kuzeyli cenk tosun oluyor.

Valla iyice salaklaştı son kornerde. Semih şart City’e. 50 milyon nakit çözer bu işi.

• Ne kadar güzel bir gün....

• Dursun Özbek baya üzülmüştür

Gitti arsalar el salla dursun

• &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı 😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 31 Mart 2024; 20:53:58 >
    &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile Kupalı
    &#129413; Beşiktaş 2023/2024 Sezonu[ANA KONU] Pençeyi Vurduk Kupaya Ölüsü Bile KupalıBEŞİKTAŞlıyız (@Besiktasliyiiz) on Xtwitter
    murat kurum kazanamadı galatasaray’ın arsalar yalan oldu
    https://twitter.com/Besiktasliyiiz/status/1774500038779027689
  • Özel, seba'dan bahsediyor. Sevinmeyin kaybedenler üzülmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 31 Mart 2024; 22:4:22 >

6'dan ziyade 8 için daha uygun bence. Ayağı fena değil. Gedson'dan daha faydalı oynar bence. Şut da dener bulursa.

• 
Sayfa: önceki 24292430243124322433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.