Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Am@deus

Diğer takım taraftarını geçtim artık burdaki kitleyede pozisyon anlatıyoruz. Beşiktaş taraftarı oyun ve kuralları bilmiyor. İlk penaltı pozisyonu için elli sefer yazdık adamın kapattığı ayağa bakın diye. İkinci penaltı pozisyonu güncel kuralın örneği olarak gösterilebilir o kadar iddalı bir pozisyon. Yerdeki nkoudou basılmasında kart yok aynı şekilde güvenin basmasıda öyle. Bence en kritik an josef pozisyonu o dakikalarda rakip eksik kalacak oyun herşeye gebe olacaktı.

Alıntıları Göster

iki penati da buz gibi penalti , kimse aglamasin tabi ki ya

• Mirtazo01 kullanıcısına yanıt

sergenin en iyi yaptığı iş oldu. kendine güvenen adam gençlere de güvenir, ersin çok potansiyelli gözükmüyor ama rıdvan geliştirirse büyük topçu olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Diğer takım taraftarları şu tartışmalı pozisyonları izlesinler bakalım ne diyecekler, adamlar hala hakem diye sayıklıyor dün akşamdan beri   Eh işlerine öyle geliyor tabii  

https://beinsports.com.tr/haber/iste-hk-kayserispor-besiktas-macinin-tartismali-pozisyonlari

He de geç. 2 si de net penaltı. Artı kırmızı var atlanan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

biraz sans verilse kalitesi ile bence fayda saglar gibi ya.

ben mi cok pozitif yanli gozle bakiyorum bu oyuncuya bilmiyorum ama,

surekli faydali biseyler yapiyor, heyecan veriyor.

Kiralik gidecekse bile adam gibi oynayacagi duzgun antrenman yapilan bi klube verilmeli

Alıntıları Göster

Sezona rotasyonda başlamıştı zaten.Ama sakatlık virüs derken ayrı kaldı.Böyle olunca toparlanamadı form tutması gerekti.Bence oynaması lazım ama demek ki yeterli değil.Zaten yeterli olsa Sergen hoca bu bölgede rotasyonu daha sık yapar.Oğuzhan mesela istenilen düzeye gelse daha sık oynar.Ama maalesef olmuyor.Yine Atakan oynar ,ama yeterli değil.O da mesela rotasyonda başlamıştı sezona.Hoca boş yere takımı farklı şekilde de oynatabilirim,elimde buna uygun oyuncular var ama bekliyoruz oynamalarını diye 2 kere açıklama yapmadı.Burada net olarak Oğuzhan Ljajic Töre gibi isimleri işaret etti.Bunlardan karşılık gelmeyince yapacak bir şey yok. Bu isimler düzelse veya yerlerine transfer gelse eminim daha esnek daha alternatif sistemler olacak.Hatta şu anda zaman zaman 3'lü defansa dönüyoruz gibi görüyorum eğer daha skor tehditi olan orta alan olsa bunu daha sık bile görebiliriz.Mesela Rıdvan-Welinton son maçlarda daha gezerek oynamaya başladılar .Atiba ileride oynuyor görüyoruz ama 2 dk sonra bir bakılıyor kale önünden top dağıtmaya başlıyor.Demek istediğim hoca kafasındaki kurguyu takım olarak defans/hücum oturtmaya başlamış durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Ocak 2021; 13:38:55 >

• vc1903 kullanıcısına yanıt

Şenol Güneş'in son iki sezonu ve Avcı döneminde biz sürekli atak sonlandıramadığımız durumlarda kaptırdığımız toplardan kalemizde gol görüyorduk. Yediğimiz 10 golün 8'ini geri koşarken yiyorduk. Sanıyorum Sergen Hoca hiç bir şekilde geri düşmek istemiyor.

Tabi "daha hızlı oynamamız gerekir" şeklinde eleştiriyoruz ama hızlı tempoda oyun yüksek top beceresi gerektiren oyuncular ister. Sergen hoca topun dolaştırma hızını arttırdığımızda takımda arızalar çıktığını görüyor olabilir. Temel top kontrolü, ayak içi pas becerisi yerlerde sürünen oyuncularımız var. Örneğin dün Güven aldığı 15 pasta 10 top kaybı ile oynadı. Hızlı pas trafiği derken bu trafiğe katılması gerekn Vida, N'sakala, Larin ve hatta N'koudu sayesinde zaman zaman top kaybı ve kalemizde kontra yaşıyoruz.

Dolayısıyla bu düşük tempo hoca tercihi mi yoksa zorunluluk mu emin değilim. Antremanlarda hoca yüksek hızda top çeviremediğimizi görüyorsa kendini bu düşük tempoya mecbur hissediyor olabilir. Ama her ne olursa olsun bir kaç kademe daha yükselmeli ve daha dikine oynamayı denemeliyiz. Atiba 67 pas yaptıysa dün 62 tanesi geriye doğrudur.

Şu son haftalarda Welinton sıfr ileri doğru oynamaya çalıştığı için gözüme daha bir hoş görünüyor. Atiba'dan çok daha cesur dikine pasları var adamın.

• SerhanUygur kullanıcısına yanıt

Sol ayaklı adam uzak köşeye gönderecek diye ezbere sola bir adım alsa yanmıştık. İki hafta önce Bakasetas'ın aynı yerden kapattığı köşeden 90'da patlayan şutu bir ışık yakmış herhalde Ersin'de.  

• quote:

biraz sans verilse kalitesi ile bence fayda saglar gibi ya.

ben mi cok pozitif yanli gozle bakiyorum bu oyuncuya bilmiyorum ama,

surekli faydali biseyler yapiyor, heyecan veriyor.

Kiralik gidecekse bile adam gibi oynayacagi duzgun antrenman yapilan bi klube verilmeli

Alıntıları Göster

Geçen yıl Ümraniyede oynadığında bazı maçlarına baktım, oynadığı kaşar topçular Hasiç'e top vermiyordu ama son zamanlarda kendini kabul ettirmişti.

Bizim son Tarsusidmanyurdu maçında yine hafif çaprazdan kaleyi yoklaması var, top hakimiyeti ayakları adam geçmesi çok iyi... 27 metre civarı kaleci son anda çeldi hatırlanırsa, bu maç az şansta olsa gol iyi oldu özgüven geldikçe daha iyi olacak inşallah. Zamana ihtiyacı var, takımda oynadıkça değeri anlaşılır, çocuk boşta top atılmıyordu neyse ki Oğuzhan bir top çıkardı :), 18 dışından topa vuranımız yok gibi kapanan takımlara vuracaksın, elinde bir değer var kullan be Sergen hocam.

Takım eski kolej havasına girmeye başladı yıllar yıllar evvel Ziya, Rıza, Fikret, Gökhan, Metin, Ali ve Feyyaz da çok gençti aynı Sergen hoca gibi ve o takım kupala 3 yıl temlik koydu 4 sene malumcular devreye girdi ve sonuç malum.

Sergen hocam Serpil Hamdi Tüzün ekolünden gelmedir ve yeni nesil gençlere değer verir bu Rıdvan, Ersin, Utku, Kartal, Erdoğan. Güven ve Hasiç gibi gençlere ve Türk sporuna fırsattır.

Takım yukarıda da yazdım kolej havasına korur, takım oyunu oynamaya devam ederse ki ; şu an 12+2 topçun gol atmış. Bunda Sergen hoca felsefesi var ne demişti her topçu ofansif ve defansif olacak gibi bir şey oyun kurucun Atiba mı, Wellinton mu, sahi golcülerin kim tüm defans hattı gole dönük Nskala, Rozier, Vida vs... elinizde ki değerlerin kıymetini bilin

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt

Çin de futbolcu maaşlarına sınır getirildi..max 2,5 milyon euro oldu diye biliyorum..zaten Talisca iştahımız ondan kapardı..gerçekleşmeyecek bir hayal değil..para topluyoruz desinler verelim

• peki Wellinton ile oyun kurma cabamiza ne diyorsunuz?

Caba olarak olumlu, ama onun yerine souza kursa daha iyi degil mi.

belli ki calisilmis ve komut verilmis, wellinton saga dogru devrilsin ve o kanattan yurunsun denilmis ama, inanilmaz cok hatali pas atiyor..

• rizelli1903 R kullanıcısına yanıt

KUDURDUKLARI için silmişlerdir  

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Çin de futbolcu maaşlarına sınır getirildi..max 2,5 milyon euro oldu diye biliyorum..zaten Talisca iştahımız ondan kapardı..gerçekleşmeyecek bir hayal değil..para topluyoruz desinler verelim

mevcut kontratlar icin gecerli degil o hocam, kontrat sonuna kadar kaca anlastiysa onu aliyor. Bu nedenle cinde kontrati BITEN yildizlar icin millet siraya giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOVA_ÇAĞI_KARTALI

Geçen yıl Ümraniyede oynadığında bazı maçlarına baktım, oynadığı kaşar topçular Hasiç'e top vermiyordu ama son zamanlarda kendini kabul ettirmişti.

Bizim son Tarsusidmanyurdu maçında yine hafif çaprazdan kaleyi yoklaması var, top hakimiyeti ayakları adam geçmesi çok iyi... 27 metre civarı kaleci son anda çeldi hatırlanırsa, bu maç az şansta olsa gol iyi oldu özgüven geldikçe daha iyi olacak inşallah. Zamana ihtiyacı var, takımda oynadıkça değeri anlaşılır, çocuk boşta top atılmıyordu neyse ki Oğuzhan bir top çıkardı :), 18 dışından topa vuranımız yok gibi kapanan takımlara vuracaksın, elinde bir değer var kullan be Sergen hocam.

Takım eski kolej havasına girmeye başladı yıllar yıllar evvel Ziya, Rıza, Fikret, Gökhan, Metin, Ali ve Feyyaz da çok gençti aynı Sergen hoca gibi ve o takım kupala 3 yıl temlik koydu 4 sene malumcular devreye girdi ve sonuç malum.

Sergen hocam Serpil Hamdi Tüzün ekolünden gelmedir ve yeni nesil gençlere değer verir bu Rıdvan, Ersin, Utku, Kartal, Erdoğan. Güven ve Hasiç gibi gençlere ve Türk sporuna fırsattır.

Takım yukarıda da yazdım kolej havasına korur, takım oyunu oynamaya devam ederse ki ; şu an 12+2 topçun gol atmış. Bunda Sergen hoca felsefesi var ne demişti her topçu ofansif ve defansif olacak gibi bir şey oyun kurucun Atiba mı, Wellinton mu, sahi golcülerin kim tüm defans hattı gole dönük Nskala, Rozier, Vida vs... elinizde ki değerlerin kıymetini bilin

Alıntıları Göster

aynen hic unutmam Oguzhan ilk geldiginde hicbirimiz tanimiyorduk, ve o arada birisinden cok sey bekleniyordu hatirlamiyorum kimdi, muhammed miydi acaba...

ama ciktigi ilk macta oguzhan, ben burdayim demisti ve butun ilgi bi anda ustunde toplanmisti.. malum ardindan gelen 2-3 sene de tozunu attirmisti.

Hasic ayagina her topu aldiginda o ayni his uyaniyor bende... Hata da yapsa, yaptigi hareketlerde zeka ve oyun bilgisi var... Hata yapar oyuncu... deneyim ile bu kapanir oynadikca. Ama yetenek oynadikca gelmez. gelse Necip Ronaldinho olurdu ehehehe.

Hasic Besiktas a gelirken de beklentiler yuksekti, kendi milletininin de ondan beklentsi yuksek. simartmaz ve gelistirebilirsek, Besiktas icin cok buyuk bi kazanc olur .

• Eldeki çöpleri gönderebilirsek 1 tane yaratıcı bir ortasaha almamız gerekli diye düşünüyorum

• SerhanUygur kullanıcısına yanıt

Peki kontratı ne zaman bitiyor Talisca nın?

• tartekin kullanıcısına yanıt
    Kim 1 kuruş fazla verirse ona gider. Paraya çok önem verir. Parası zamanında yatmazsa sıkıntı yaratacaktır. Onu alarak kısıtlı paramızi da riske atmış oluruz.
  • quote:

aynen hic unutmam Oguzhan ilk geldiginde hicbirimiz tanimiyorduk, ve o arada birisinden cok sey bekleniyordu hatirlamiyorum kimdi, muhammed miydi acaba...

ama ciktigi ilk macta oguzhan, ben burdayim demisti ve butun ilgi bi anda ustunde toplanmisti.. malum ardindan gelen 2-3 sene de tozunu attirmisti.

Hasic ayagina her topu aldiginda o ayni his uyaniyor bende... Hata da yapsa, yaptigi hareketlerde zeka ve oyun bilgisi var... Hata yapar oyuncu... deneyim ile bu kapanir oynadikca. Ama yetenek oynadikca gelmez. gelse Necip Ronaldinho olurdu ehehehe.

Hasic Besiktas a gelirken de beklentiler yuksekti, kendi milletininin de ondan beklentsi yuksek. simartmaz ve gelistirebilirsek, Besiktas icin cok buyuk bi kazanc olur .

Alıntıları Göster

Bir de şu var Beşiktaş halkın takımıdır, bizim zenginler Rahmetlik Erdoğan Demirören, Rahmi Koç ve Nevzat Demir bunlar da yıllardır ver ver ile anca buraya getirebildi şimdi Allah şifa versin Ahmet Nur çebi başkanım elini taşın altına koydu birde reklam olmak istemeyen üç bilemedin beş şahsiyet kulübe destek oluyor.

Burada kampanya başarısız olsun diye... muhaliflerin, menejer maşalarının ve malumun kadrolu medya ve troll ekibi aktif rol oynamakta. Ve saf Beşiktaşlı kardeşlerimiz bu algıya kapılarak takımı, başkanı, hoca ve topçuları daha düne kadar linç ediyordu.

Üstelik hala devam etmek olan #BIRAKMAMSENİ kampanyasına sözde Beşiktaşlı akbabalar tarafından engellenmeye çalışıldı hiç değilse destek olun link aşağıda.  

https://birakmamseni.org

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Peki kontratı ne zaman bitiyor Talisca nın?

devre arasi degil hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: KOVA_ÇAĞI_KARTALI

Bir de şu var Beşiktaş halkın takımıdır, bizim zenginler Rahmetlik Erdoğan Demirören, Rahmi Koç ve Nevzat Demir bunlar da yıllardır ver ver ile anca buraya getirebildi şimdi Allah şifa versin Ahmet Nur çebi başkanım elini taşın altına koydu birde reklam olmak istemeyen üç bilemedin beş şahsiyet kulübe destek oluyor.

Burada kampanya başarısız olsun diye... muhaliflerin, menejer maşalarının ve malumun kadrolu medya ve troll ekibi aktif rol oynamakta. Ve saf Beşiktaşlı kardeşlerimiz bu algıya kapılarak takımı, başkanı, hoca ve topçuları daha düne kadar linç ediyordu.

Üstelik hala devam etmek olan #BIRAKMAMSENİ kampanyasına sözde Beşiktaşlı akbabalar tarafından engellenmeye çalışıldı hiç değilse destek olun link aşağıda.  

https://birakmamseni.org

Alıntıları Göster

aynen gecende instagramda bi sayfada, Forma alin dedim diye linc yedim, yok paramiz, aciz aciktayiz vs diye.

millet gunde bi paket sigara iciyor, ama aciz diye ortada geziyolar, bu insanlara idi lafim ama linci yedik tabi :D

Birakmam seni de ayni sekilde. durumu olan herkesin desteklemesi gerek. Sahtekar bi baskan olsa, ben desteklemeyebilirdim, ama cebi ve ekibininin durustlugune inandigim icin daha ilk ciktiginda direkt basmistim destegi.

• elde ljajic ve hasic varken mensah'a işin düşmesi, oraya oyuncu lazım dememiz çok saçma geliyor bana. bu adamlardan faydalanmamız gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

elde ljajic ve hasic varken mensah'a işin düşmesi, oraya oyuncu lazım dememiz çok saçma geliyor bana. bu adamlardan faydalanmamız gerek.

Ljajic bir kayip vakkadir... Necipi oraya koyup biseyler beklemek, Ljajic den beklemekten daha gercekci gibi geliyor su durumda :(( insallah devre arasi okuturuz.

• 
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.