Şimdi Ara

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU) ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM 🏆🏆 (1082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.392
Cevap
83
Favori
2.125.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10801081108210831084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu Fenerli arkadaşlara da biraz haksızlık yapmış olmuyor muyuz sizce? Neticede geçen sezonu 7.olarak kapatmış olmalarına rağmen şu an 6.sırada bulunuyorlar..Yani açık bir başarıları var, takdir etmek gerek..sadece transferde biraz fazla para harcadılar, bir de Emre abilerinin telefon masrafı var tabi ki ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 4 Ocak 2021; 15:25:48 >
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt

Bence yeteri kadar kiralık verdik..İşlenmesi gereken bir kumaş Hasiç..özel ilgilenip parlatılırsa artabilecek bir potansiyeli var

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Çin de futbolcu maaşlarına sınır getirildi..max 2,5 milyon euro oldu diye biliyorum..zaten Talisca iştahımız ondan kapardı..gerçekleşmeyecek bir hayal değil..para topluyoruz desinler verelim

Abi Çin'de bahsi geçen sınırlama yeni sözleşme imzalayacak oyuncular için geçerli. Talisca vb. geçmişten gelen sözleşmelerde yıllık ücret neyse o aynen kalıyor. Yani Talisca'nın maaşı diyelim ki €7M'dan €2.5M'a inecek gibi bir durum yok. ⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• Sergen hocam hasic ile ilgilenip 10 numara pozisyonu için ihtiyacımızı bir ölçüde kapatabilir diye düşünüyorum ben.
    Ljajic için pek umudum yok,bu kadar dip yapmalıydı. Hem takıma hem kendisine yazık etti
  • Fabrice kullanıcısına yanıt

Anladım ..zaten şimdi baktım..sözleşmesi 2022 de bitiyormuş..bir aralık kulubü ile sorun yaşıyor gibi bir haber vardı..belki de balondu..bir de sosyal medya mesajlarında göz kırpmaya başlayınca, hepimizde bir ümit oluştu

• SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Şu an için yeterli.Yani lig o kadar kalitesiz ki sırıtmıyor.Tabi Avrupa maçlarında tur geçme derdinde olmadığımız için sıkıntı yok.Wlinton özelinde yazdım zaten şaşırtıcı şekilde fayda sağlıyor.Yani ilk haftalarda ben bu adamın o sarı kafasını görsem bile laf ediyordum az ayağı düzgün olsa hiç sırıtmayacak.Tosic nasıl gelişim gösterdiyse çıkışları ve rakibi karşılaması takıma büyük fayda sağladıysa Welinton 'un yaptığı işlerde o noktaya doğru gidiyor gibi (Tosic başkaydı ama bu ayrı konu ) Büyük takım için yetersiz ama şu an için sırıtmıyor kısacası
    Zaten topla çıkışları sadece Welinton yapmıyor.Atiba Necip Josef bunlar ile çıkışlarımız oluyor.Bir başka şaşırtıcı performans ise Necip bu arada.Sezon boyunca 3-4 maç kendisini aşan performans veriyor sonrasında bildiğimiz gibi oynuyordu.Ama bu sene genel olarak gerçekten kapasitesinin üstünde oynuyor.Hoca Mensah yerine koysa Rize maçında tek kelime etmem.Mensah ne yapıyor ki yani derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bence yeteri kadar kiralık verdik..İşlenmesi gereken bir kumaş Hasiç..özel ilgilenip parlatılırsa artabilecek bir potansiyeli var

katiliyorum.

• Tanrı onlara merhamet etsin çünkü biz etmeyeceğiz ve daha yeni başlıyoruz⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• quote:

Bu Fenerli arkadaşlara da biraz haksızlık yapmış olmuyor muyuz sizce? Neticede geçen sezonu 7.olarak kapatmış olmalarına rağmen şu an 6.sırada bulunuyorlar..Yani açık bir başarıları var, takdir etmek gerek..sadece transferde biraz fazla para harcadılar, bir de Emre abilerinin telefon masrafı var tabi ki  

⚫⚪ Beşiktaş 2020 / 2021 Sezonu (ANA KONU)  ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM  🏆🏆 

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Köroğlu'nun babası Yusuf, Bolu Beyi'nin seyisidir. At meraklısı olan Bolu Beyi, seyisi Yusuf'u cins bir at almaya gönderir; fakat Yusuf'un getirdiği çelimsiz tayı beğenmez, adamın gözlerine mil çektirir. Yusuf tayı ve oğlunu alıp memleketten çıkar. Köroğlu, babasının tarif ettiği tarzda, tayı karanlık bir ahırda kırk gün besler. Tay, belli bir zaman sonra kanatlanır, eşsiz bir küheylan olur.

Bu Köroğlu efsanesinde Seyis Yusuf,Sergen Yalçın'ı, Welinton ve Sergen hocanın elini değdiği benzerleri ise başlangıçtaki çelimsiz ve daha sonra küheylan olan tayları temsil ediyor..40 gün olsa sabredemeyen bizler de Bolu beyi gibiyiz maalesef..

• Harcama limitleri açıklanmış.

• fenerbahçe'nin limiti sınırsız da olabilir, sorun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle herkese tavsiye ederim vaktiniz oldugunda Besiktas youtue kanalinda Sergen roportajini izleyin cidden harika yani zaten medyadik bi adam 90 larda fln da hangi takimda oynarsa oynasin magazin talk show programlarina konuk oldugunda kacirmazdim.

Ikincisi Ridvanin programda dediklerine sok oldum. Yani kanal yapimcisi olsam kovarim programi kapatirim ya da baska birini alirim. Ridvan eskiden BJK lisi Gs lisi dahi yorumlarina saygi duydugu bir adamdi cidden guvendigim icin izlerdim ama son 2 yilda cok baska bi yola sapti hic saglikli degil. Siyasilerin oyuncagi oldu birinin emriyle birilerine saldirdi bikac once biliyorsunuz. Cok delikanliysan siyasilerin feto baglantisindan bahsetseydin dimi?

Sonra MHK ymis su sunun ayagina kaydiracakmis hakemler orgut kurmus, Besiktasin penaltilari asla penalti olamazmiz Var hakemi penalti kararina asla karisamazmis vs. Yemin ediyorum kizamadim bile acidim 60 yasinda bir adamin bu hale dusmesin acidim.

Her programda zaten kendi cikar savaslarina asker toplamak icin konusuyor ulan banane senin Ahmet Cakarla savasindan. Bu kadar belli etme oyuncak oldugunu biyerlere bazi kisilere.

Yazik oldu cidden rakip takim tarafindan bile sevilen bir adamdi o program yillarca o yuzden populer olmustu ama artik kimse izlemez. Bilmiyorum izleyen arkadaslarin yorumlarini dinlemek isterim.

• Tartışmalı pozisyonları izlerken algıcılar için 1-2 pozisyon daha buldum.

Sonra diyorlar ki Beşiktaş rakipleri sürekli 10 kişi tamamlıyor.

Yabancı bir hakem ile hiç bir rakip bu kadar tekme tokat dayağa 10 kişi tamamlayamaz maçı.

• Ve de yine algıcılar için, bo nosol ponolto yo tarzında konuşan arkadaşlar için benzer penaltı pozisyonları.

Top ayaktan çıktıktan sonra darbe var ise TALİMAT gereği penaltı veriliyor arkadaşlar. Top ister auta gitsin ister uzaya gitsin tartışmaya açık değil. NET olarak talimat gereği.

Bilmiyorum izah edebildim mi?

• farkettiniz mi bilmiyorum ama top bizdeyken ve normal hucum sirasinda welinton da souza'nin yanina gelerek pas oyununa katiliyor. bir kac haftadir kapana takimlara karsi uygulaniyor bu strateji. vida biraz daha geride. ama welinton'in pas kalitesi duzgun degil. bu adami marcelo'ya benzetiyorum birazcik. daha alt seviye tabi.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Katılıyorum..eskiden yorumlarına güvenir, elinden geldiğince tarafsız kalmasına saygı duyardım..ancak son dönem çok değişti, haddini aşan konulara bulaşmaya başladı..Bakın anlattıkları doğrudur, yanlıştır demiyorum..Herkesin bir siyasi düşüncesi vardır elbette..Ama bir sanatçının, bir sporcunun kendi mesleğinde yaptıklarından çok siyasi söylemleri ile gündeme gelmeye başlaması ne kendine ne topluma ne de temsil ettiği spor ve sanat dalına bir fayda getirmiyor..Bırakalım siyaseti bu işin profesynelleri yapsın...Bir de yanına Beşiktaş karşıtlığını (şimdilik düşmanlığı demiyorum) ekledi, iyice irite oluyorum..Nedense kimse Beşiktaşımızın dirilmesini bir türlü hazmedemedi..Bir de Sergen hocanın jenerasyonundan kendisini kıskanan,antrenör olamamış olsa da bir başarı gösteremeden bu işi terketmiş insanlar var..kimler olduğu malum

• Kulüp şu Rıdvan için bir açıklama yapmalı

• Top ayaktan çıktıktan sonra penaltı olması biraz ucuz gösteriyor. Böyle pozisyonlara penaltı verilmemeli bence. Ama kural buysa buna da itiraz yersiz.

• Mensah 4.5 opsiyon etmez. Seneye kayseriye döner.

• 
Sayfa: önceki 10801081108210831084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.