Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orox

O maçta sanırım FM algoritmasıyla oynandı, FM'de de ilk yarı yarım düzine gol döşediysen ikinci yarı max 1 tane atabiliyorsun

Alıntıları Göster
    Yok ben 2.yarı 9.5 ustu gol olur dedim ondandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Ahmet Nur Çebi: Dorukhan neden gündeme getiriliyor? “Dorukhan Toköz ile 1,5 yıllık sözleşmemiz var, neden bunlar gündeme getiriliyor anlamıyorum. Dorukhan Toköz hakkını alacaktır, gereğini yapacağız. (Lig Radyo)

Ahmet Nur Çebi: “Bırakmam Seni” kampanyasına iş adamlarımızdan destek gelmedi. Açıkçası taraftarımızın da katkısının daha çok olmasını bekliyorduk..Kampanya ile ilgili son durumdan memnun değiliz.

( LİG RADYO )
    Neyden memnun değilmiş beyefendi taraftar Beşiktaşın işçisi mi? 4 aydır işsizim benden ne parası istiyo bu? Ürün çıkar adam gibi uygun fiyata sat alalım feda t shirt leri giyilebilirdi, açıkçası bırakmam seni diye yazan Bi shirt ü giymem destekte vermem dilencilikten farkı yok bunun a nur Çebi bana güven de vermiyor f. Orman gibi kacmadı ama eli çok güçsüz ağırlığını koyması bazı konularda yaratıcı olması gerekiyor her sıkısan kulübü biz böyle aldık diyor

• Şampiyonlar ligine katılmamız durumunda 2.ön elemeden katılacağız;2.ön elemedeki muhtemel rakiplerimiz, AZ Alkmaar, PAOK, Osijek olacak, burayı geçersek 3.ön elemede Benfica, Ukrayna 2.si, Belçika2. si, Rusya 3.sü ve Fransa 3.sü katılacak. Katılma ihtimali olan takımlara bakarsak burada da seribaşı olacağız, eğer tescil edilen liglerden olduğu gibi takımlar gönderilirse Belçika'dan Gent, Fransa'dan Rennes gelecek, Ukrayna'da ise şu anda Dinamo Kiev, Zorya Luhansk, Desna arasında 2.lik kapışması var ;Rusya'da da 3.lük kapışması var Lokomotif Moskova, Krasnodar, CSKA Moskova arasında geçiyor. Bu eşleşmede seribaşı olduğumuz için Benfica, 3.olması durumunda Dinamo Kiev ile eşleşmeyeceğiz zaten geriye kalan takımları yenebileceğimizi düşünüyorum. Play-Off turunda da gidip Benfica ile eşleşmezsek bu iş Allah'ın izniyle olur diyorum. Bir de şöyle bir durum var: UEFA'nın aldığı karara göre ön elemeler tek maç, Play-Off lar çift maç olarak oynanacak.

• Haftaya Turkiye ye aile ziyaretine geliyorum ordan Birakmam seni ye sms vs yollayacagim birde Kartal Yuvasindan biraz alisveris yapacagim corbada tuzumuz olsun biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Neyden memnun değilmiş beyefendi taraftar Beşiktaşın işçisi mi? 4 aydır işsizim benden ne parası istiyo bu? Ürün çıkar adam gibi uygun fiyata sat alalım feda t shirt leri giyilebilirdi, açıkçası bırakmam seni diye yazan Bi shirt ü giymem destekte vermem dilencilikten farkı yok bunun a nur Çebi bana güven de vermiyor f. Orman gibi kacmadı ama eli çok güçsüz ağırlığını koyması bazı konularda yaratıcı olması gerekiyor her sıkısan kulübü biz böyle aldık diyor

Alıntıları Göster
    Valla artık iyice alıştı herkes bir şeyleri kötü yönettiğinde hemen halktan SMS istemeye. Hiçbirine atmıyorum hiçbir zaman da atmam da. Önce kim bu hale getirdi ondan hesap sorulacak. Bu harcamalar yapılırken, kasada para kalmazken kimsenin dikkatini çekmedi mi? İflasa gittiğimiz anlaşılmadı mı?

Ben çalışıyorum paramı kazanıyorum emek veriyorum benden her kötü yöneten SMS istiyor. Ben kabul etmiyorum sorumlular ile ilgili 1 belge paylaşılmadan 1 kuruş vermem. 10 senede 2 FEDA ne demek? Kaldı ki bu takım UEFA gitti Şampiyonlar Ligi gitti oyuncu sattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Temmuz 2020; 10:58:46 >

• Flaş iddia: Edwin Gyasi, Beşiktaş için ayrıldı...
    https://ajansspor.com/haber/galatasarayda-erken-secim-iddiasi-379516

Umarım sadece flaş haber olarak kalır.

Tam Anadolu takımlarında oynarken büyük takım taraftarlarının " ah bizde olsa var ya " diyeceği oyunculardan birisi bu adam.Fazlası olamaz.Bugün Boyd veya N'Koudou Malatya ,Kayseri takımlarında olsa zaten biz keşke alsak diyecektik.Diaby yazmadım ama dikkatinizi çekerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 15 Temmuz 2020; 11:57:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hmssf

Şampiyonlar ligine katılmamız durumunda 2.ön elemeden katılacağız;2.ön elemedeki muhtemel rakiplerimiz, AZ Alkmaar, PAOK, Osijek olacak, burayı geçersek 3.ön elemede Benfica, Ukrayna 2.si, Belçika2. si, Rusya 3.sü ve Fransa 3.sü katılacak. Katılma ihtimali olan takımlara bakarsak burada da seribaşı olacağız, eğer tescil edilen liglerden olduğu gibi takımlar gönderilirse Belçika'dan Gent, Fransa'dan Rennes gelecek, Ukrayna'da ise şu anda Dinamo Kiev, Zorya Luhansk, Desna arasında 2.lik kapışması var ;Rusya'da da 3.lük kapışması var Lokomotif Moskova, Krasnodar, CSKA Moskova arasında geçiyor. Bu eşleşmede seribaşı olduğumuz için Benfica, 3.olması durumunda Dinamo Kiev ile eşleşmeyeceğiz zaten geriye kalan takımları yenebileceğimizi düşünüyorum. Play-Off turunda da gidip Benfica ile eşleşmezsek bu iş Allah'ın izniyle olur diyorum. Bir de şöyle bir durum var: UEFA'nın aldığı karara göre ön elemeler tek maç, Play-Off lar çift maç olarak oynanacak.
    Hacı Sivas gitcek neyin hayali bu bi lig bitsin zaten hiçbir oyuncuyu bulamıcaz takımda

• mcx kullanıcısına yanıt
    GS geçen yıl çöp kadroyla ne hale geldi bu senede aynen devam o zaman...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GS forumuna bakayım dedim de adamlara ne dokunmuş olmuş zerre kadar ŞL gitme ihtimalimizin oluşması. Köy takımından 4 yiyen takım seri başı olsa dahi ön elemeyi geçemezmiş. Zamanında biz Mustafa Pektemek, İsmail Köybaşı, Pedro Franco, Tolga Zengin'li kadroyla Arsenal'i eliyorduk neredeyse zaten o sene Avrupa'da Liverpool'u falan elemiştik o kadroyla.

Kendi takımı milyonlarca euro para harcayıp Östersunds'a elenir. Tarihin en kolay Şampiyonlar Ligi grubu diye bizle dalga geçer (ki kura çekimleri zamanında Leipzig, Monaco, Porto sizi delik deşik edecek diyen kişilerdi bunlar) Sonraki sene Schalke Porto Lokomotiv Moskova'lı gruptan tek galibiyetle üçüncü çıkar. Bu sene başında da ligi oynatmayın verin kupayı demişlerdi, ligde bizden bile az puan topladılar.
  • _ Beşiktaşlı kimsenin adamı, borazanı hatta yalakası olmamaktır. Onun için şereflidir 2.nciliklerimiz.

_ Beşiktaşlı olmak demek bir duruşu olan etik insan olmaktır.

_ Yeter Beşiktaşlı görünümlü sahtekarlar biraz susun takım iyi yada kötü ya bir hedefi var ve şu an kötüde oynasa, başarılı hala yok Sergen, yok Başkan, yok topçular tukaka edebiyatı yapıyorlar... sebep yönetim ve Başkan gitsin borusunu öttürdükleri menejer yancıları, çıkarcı abileri, göbekleri bağlı kemik atan patronları oraya gelsin bunlarda nemalansın.

_ Yeter yeter uzayın ayıptır yazıktır günahtır... Sizden Beşiktaşlı olmaz olmaz olsun, olsa olsa yazmaya edebim uygun değil.
  • Victor Ruiz, Beşiktaş ile olan sözleşmesini, alacaklarının ödenmemesi nedeniyle tek taraflı olarak feshetti. (Haber Global)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruiz de sozlesmeyi feshetmis tek tarafli antremanlara IETT ile gidip gelmeye baslamis parasizliktan.

Seneye en buyuk yildizimiz Lens fln olacak gibi umut etmeyelim bosuna.
  • Sergeni salak mı sandınız. Ozzy gelsin diyince,Adamın elinde oyuncu yok. Eldekiler gitmeisn diye çabalıyor.

• şu hareketi vida niye yapmiyor

• Victor Ruiz, Beşiktaş ile olan 3 yıllık sözleşmesini alacaklarının ödenmemesi sebebiyle tek taraflı feshetti.

Tazminat loading

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ruiz gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 15 Temmuz 2020; 15:39:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.