Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18551856185718581859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.ve 3.asist ne demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Türk adama TL verilir zaten. Bizim 3 kuruş etmeyen futbolcular TL'yi beğenmiyorlar. Euro istiyorlar.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Asist öncesi pas hocam

• Ümraniyespor'un Eskişehirspor'u 3-0 mağlup ettiği maçta Ajdin Hasic, 2 asistle maçı tamamladı.
  • BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 26.06.2020 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.-İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, mensuplarının yedek kulübesinin arkasındaki tribünlerde oturma düzenine aykırı şekilde oturmalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, mensuplarının COVİD-19 Salgını Nedeniyle Ara Verilen Süper Lig, TFF 1. Lig ve Ziraat Türkiye Kupası Müsabakalarına İlişkin Talimatlara Aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Dikkatsizlik 48 bin liraya mal oldu.
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Fernandes gelirse N'kodou sağda da oynayabilir belki. Zaten içe katetme gibi bir özelliği yok. En azından çizgiye çabuk inen bir oyuncu olarak orayı hırpalar belki.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Alanyadaki fernandes mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Alanyadaki fernandes mi bu
    Galiba, üstte paylaşılmış. Bende tam olarak bilmiyorum.

Evet o cisse de gelebilir deniyor iş yapar mi bence iş yapar gibi..burak ile beraber guzel olur

• Ön direk sevdalıları yüzünden köşe vuruşları çöp oldu bu sene. Hasic çok güzel kullanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Temmuz 2020; 20:41:47 >
  • quote:

Evet o cisse de gelebilir deniyor iş yapar mi bence iş yapar gibi..burak ile beraber guzel olur
    Ikisi de iş yapar mı yapar ama cisse yaşlı ve üstelik 2-3 sezon içinde yabancı sayısı kademeli olarak düşecekken bir şekilde yerli oyunculara yönelmek lazım . Yada genç oyuncu bulmak lazım. Sıkıldım artık yaşlı oyuncu görmekten. Yaşlı oyuncunun temposu da düşük oluyor.

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Çok güzel muz orta yapmış.

29 yasinda hocam 5-6 yil rahat gideri var..

• quote:

29 yasinda hocam 5-6 yil rahat gideri var..
    Cisse'den bahsediyorum ben. Sanırım 33 yada 34 yaşında.

Evet o yaşliymis gerek yok..

• Junior Fernandes 32 yaşında ama yaklaşık 2 sezon katkı verebileceğini dusunuyorum.2 yıllık sözleşme imzalanabilir.Güçlü kanat oyuncusu,kolay kolay yıkılmıyor,ağır değil topla suratlı sayılır.Babel kadar skor katkısı yapmayabilir ama yaklaşabileceğini düşünüyorum ayrıca oyunun akışını Babel kadar da baltalamaz.

Alanya'dan Fernandes ve Caulker dışında alınacak bir oyuncu yok bence.Cisse olayına girmeyiz umarım.
  • Yabancı kuralı gelecek. Dorukhan,Rıdvan ve Ersin’i takımdan kesmememiz gerek. Forvet için Türk bulma şansımız maalesef yok. Yıllardır adam gibi Türk forvet yetişmiyor Burak’tan sonra ne olur bilemem. Hatta sağ bek için de bir Türk bulunsa çok iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Yabancı kuralı gelecek. Dorukhan,Rıdvan ve Ersin’i takımdan kesmememiz gerek. Forvet için Türk bulma şansımız maalesef yok. Yıllardır adam gibi Türk forvet yetişmiyor Burak’tan sonra ne olur bilemem. Hatta sağ bek için de bir Türk bulunsa çok iyi olur.
    Alamadı salaklar zamanında Kaan Ayhan'ı, şimdi bön bön bakıyoruz. Aptalca transferlere milyon eurolar saçıp kasayı tam takır yaptılar, sonrada çekip gittiler.

• 30 haziranda boşa çıkan sürüyle oyuncu var. umarım yönetim değerlendirir. bunun yerine gidip alanya ve kayseri ile falan çingene pazarlığı yapmaya kalkarlarsa yine transferler eylülü görür.

anadolu kulübünden parasıyla adam alınmaz. tefeci eline düşmekten farkı yok. boşa çıkarsa alırsın, kiralıksa ve bonservisi yurt dışındaysa alırsın. öbür türlü bataklık gibi. aha bakın mensah olaylarını görün şimdi 2 3 ay türk dizisi gibi izleriz kime gitti kime verdiler kim aldı kim kaçırdı. neyse ki kayseri başkanı kadın; erkek olsa bi de polemik çıkardı kavga ederdi büyüklerden birinin başkanıyla falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 3 Temmuz 2020; 7:18:30 >
  • Bakalım hatem ben arfa kimlere gidecek bu sene Parasızlığın gözü kör olsun bir callejon ile jemerson'u normal şartlarda transfer edebilirdik geçen yıl o kadar çöp doldurdularki.
  • 
Sayfa: önceki 18551856185718581859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.